Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Fantomasowi dzis dali jedna ale takiego kolosa w ich wydaniu to jeszcze nie widziałem.. :decayed: :decayed:

Ma już z nimi układy :decayed:

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 01:26

Skoro o kiełbaskach była mowa...

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=71960

:shocked: :shocked: :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo skąd miałeś wiadomości że będę pod Halą :gwizdanie: sam o tym nie wiedziałem :naughty:

MAKKI autko :kox: robi robotę :good:

złodziejskie nasienia

Paweł wstydzil byś się żeby się na głupi kask połasić :embarrassed:

pożyczył :mysli: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 08:30_________________________________________________

Widziałem kiedyś u Nas na forum ( odbiegając od treści filmiku ) jak dwóch braci bawiło sie w podobne filmowanie. Kamerę zamontowali na statyw do którego przymocowalii kółka a szyny zrobili z rurek pcv :gwizdanie:

za***iste są te ujęcia jak sie kamera przesuwa w poziomie :kox:

jest tam kilka innych filmików

Stance Wars Trailer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Musze przyznac ze B8 w wersji Sline (sedan) po programie i bez DPF :naughty: DAJE RADE :good: :good: .

Ciekaw jestem jak to Cubera jezdzi (jak wroci to trzeba stestowac).

Wczoraj sie z taka poscigalem troszke i przyznam szczerze ze jestem bardzo zaskoczony , 40-120 prawie leb w leb , ucieklem na 2-3m, trojke za dlugo przytrzymalem i na 4ce mnie doszedl ale potem znow zaczolem odchodzic minimalnie (1.5-2m max) im szybciej (powyzej 190) to wtedy juz beta bardziej odchodzi.

Naprawde sie nie spodziewalem sie ze to tak jezdzi :hi: . Wprawdzie roznica w wadze samochodow to ok 120-150kg i ja mam Touringa a to byl sedanik (opory powietrza) to jednak samochod to samochod i nikt nie bedzie woziol 120kg wiecej w A4 :wink4: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo skąd miałeś wiadomości że będę pod Halą :gwizdanie: sam o tym nie wiedziałem :naughty:

Mam swoich specjalnych informatorów :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

:bry:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:16_________________________________________________Zajebisty patent :polew:

Polski sposób na fotoradar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty patent

ujowy jak nieszczescie :> , jak widze fotoradar zwalniam , jak nie widze to i tak nie zdaze uruchomic ZASLONKI :cool1: (bo niby jak) . Chyba ze ktos nie chce wogole zwalniac i wmiejscu zabudowanym pociskac 100 ..tylko po co i do kiedy :gwizdanie: . Co prawda sa miejsca gdzie da sie pociskac a stoi szuszara, i chyba tylko na takie miejsca(nam dobrze znane) mozna wykorzystac ten patent .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty patent

ujowy jak nieszczescie :> , jak widze fotoradar zwalniam , jak nie widze to i tak nie zdaze uruchomic ZASLONKI :cool1: (bo niby jak) . Chyba ze ktos nie chce wogole zwalniac i wmiejscu zabudowanym pociskac 100 ..tylko po co i do kiedy :gwizdanie: . Co prawda sa miejsca gdzie da sie pociskac a stoi szuszara, i chyba tylko na takie miejsca(nam dobrze znane) mozna wykorzystac ten patent .

patent jest Ok w nocy jedziesz jak chcesz i do tego CB i nie ma bata :good: tylko po zimie problem bo strasznie rdzewieją ,oczywiście kolejnym minusem są koszta,ale to się zwraca jak ktoś dużo jeździ po Polsce :)[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 14:53_________________________________________________Bartuś :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 14:54_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,10066320,_Jas_Fasola__w_szpitalu_po_wypadku__Jechal_McLarenem.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent jest Ok w nocy jedziesz jak chcesz i do tego CB

no szczegolnie jak Cie zatrzymaja zanim sie na CB zorientujesz... I padnie pytanie gdzie sa tablice :decayed: , wtedy koszty Ci sie moga ... zwielokrotnic :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jest ktoś tu kto ogarniał Bixenon u siebie ?? albo zna ktoś taka osobę do której mógłbym zwrócić się o pomoc?? Wymieniam zwykłe lampiony na bixy i trochę się gubię :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty patent :polew:

Polski sposób na fotoradar

Po ch...ju patent :naughty:, tylko co z naklejką z numerem rejestracyjnym na szybie? nikt się nie zastanowił? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam naklejki :naughty: a mozna ja przykleic nisko podnisc zabek wycieraczke i problem znika.Nigdy zaden policjant nie patrzyl czy mam naklejke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Musze przyznac ze B8 w wersji Sline (sedan) po programie i bez DPF :naughty: DAJE RADE :good: :good: .

Ciekaw jestem jak to Cubera jezdzi (jak wroci to trzeba stestowac).

Wczoraj sie z taka poscigalem troszke i przyznam szczerze ze jestem bardzo zaskoczony , 40-120 prawie leb w leb , ucieklem na 2-3m, trojke za dlugo przytrzymalem i na 4ce mnie doszedl ale potem znow zaczolem odchodzic minimalnie (1.5-2m max) im szybciej (powyzej 190) to wtedy juz beta bardziej odchodzi.

Naprawde sie nie spodziewalem sie ze to tak jezdzi :hi: . Wprawdzie roznica w wadze samochodow to ok 120-150kg i ja mam Touringa a to byl sedanik (opory powietrza) to jednak samochod to samochod i nikt nie bedzie woziol 120kg wiecej w A4 :wink4: .

Kopci bardzo?

Jak wygladaja teraz parametry tej B8 (moc i moment)?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jest ktoś tu kto ogarniał Bixenon u siebie ?? albo zna ktoś taka osobę do której mógłbym zwrócić się o pomoc?? Wymieniam zwykłe lampiony na bixy i trochę się gubię :confused4:

a pisałem że to nie pomidorowa z ryżem :confused4:

co ci nie bangla :mysli:

za***isty patent :polew:

Polski sposób na fotoradar

Po ch...ju patent :naughty:, tylko co z naklejką z numerem rejestracyjnym na szybie? nikt się nie zastanowił? :rolleyes:

na tvn turbo już to pokazywali i pytali sie policji a na naklejki na szybę patent jest jeszcze prostszy wkładają sobie jakieś reklamówki za wycieraczkę z pizzy z d*py że niby ktoś pod marketem włożył i tak jeżdżą mandatu za to nie dają :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wczoraj sie nie wyrobiłem na kiełbaski i wczorajsza awaria samochodu dzisiaj juz usunięta KERCZI mam sprawę do ciebie zaraz ci pw wyślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jest ktoś tu kto ogarniał Bixenon u siebie ?? albo zna ktoś taka osobę do której mógłbym zwrócić się o pomoc?? Wymieniam zwykłe lampiony na bixy i trochę się gubię :confused4:

w czym problem ?[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________

za***isty patent :polew:

Polski sposób na fotoradar

Po ch...ju patent :naughty:, tylko co z naklejką z numerem rejestracyjnym na szybie? nikt się nie zastanowił? :rolleyes:

zastanowił :) nie ma jej po prostu albo jak Tomek napisał zasłonięta [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 21:41_________________________________________________

patent jest Ok w nocy jedziesz jak chcesz i do tego CB

no szczegolnie jak Cie zatrzymaja zanim sie na CB zorientujesz... I padnie pytanie gdzie sa tablice :decayed: , wtedy koszty Ci sie moga ... zwielokrotnic :wink4:

[/quote?

patent jest Ok w nocy jedziesz jak chcesz i do tego CB

no szczegolnie jak Cie zatrzymaja zanim sie na CB zorientujesz... I padnie pytanie gdzie sa tablice :decayed: , wtedy koszty Ci sie moga ... zwielokrotnic :wink4:

ja akurat jestem gościem który ma to w.. ogólnie prawo wiesz po co jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...