Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wreszczie udało mi sie kupic tylną lampe do mojej niuni :thumbup: przejebane było

obdzwoniłem ok 50 nr. tel. którzy handlują używkami na terenie Krakowa i okolic.

dałem 180 zł alelampka jest super. Koleś ma mnustwo lamp, więc gdyby ktos potrzebował to adres :

KLASZTORNA 20

w prawo od Jana Pawała jadąc na nową hute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Hinco niezły peszek ;)

prawko zabierają po 24 punktach ( jesli masz je dłużej niż rok ), jeśli nie to już po 21.

Wtedy musisz od nowa zdawać więc koszt spory no i zabawa w chodzenie na kursy itp.

Zawsze też możesz iść na kurs za 250 zł. pooglądać wypadki, posłuchać polismana ( 4 godz. ) i odejmują 6 punktów. Ale taki kurs tylko raz na pół roku można. Albo po prostu uważaj teraz :gwizdanie: za rok punkty ci znikną same ;)

A mandat możesz zapłacić przez neta, bank nie ma tu znaczenia, skąd ten pomysł ??

Sokół będziesz jutro na spocie bo prośba by była :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinco niezły peszek ;)

prawko zabierają po 24 punktach ( jesli masz je dłużej niż rok ), jeśli nie to już po 21.

A najlepsze jest to że ja myślałem że jeszcze prawka nie mam rok, policman tez, i prawił o małym doświadczeniu.. a tu zonk, mam od poło 2006 ;)

Trzeba bardziej uwazac.. no ale jak ma sie pecha to złapiąi udupią na wszystkim, taka prawda niestety.. no ale przegiąlem.. 130.. nalezy mi sie :(

Wtedy musisz od nowa zdawać więc koszt spory no i zabawa w chodzenie na kursy itp.

Zawsze też możesz iść na kurs za 250 zł. pooglądać wypadki, posłuchać polismana ( 4 godz. ) i odejmują 6 punktów. Ale taki kurs tylko raz na pół

Jeżeli mam jeszcze 10 do wykorzystania to narazie dam sobie spokój z tym odpunktowaniem, poprostu kompletnie teraz czasu nie mam ;/

A mandat możesz zapłacić przez neta, bank nie ma tu znaczenia, skąd ten pomysł ??

Pomysł stąd że nie bede miał pieczatki na wypisanym kwitku od polismana, kumple mieli na polibudzie problemy z tym że sobie wydrukowali potwierdzenie opłay semestralnej.. ale ostatecznie przeszło..

Ale jak zapłace to sie nie przyczepią chyba ? no chyba że pomyle nr kont czy coś ;P

Za to pocieszające jest to że widziałem pare A5 i mase ładnych a4

Moja Pani powiedziała "to A5 takie pokraczne-szerokie.." nie wiem jak to z nami bedzie teraz.. :foch:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bardziej uwazac.. no ale jak ma sie pecha to złapiąi udupią na wszystkim, taka prawda niestety.. no ale przegiąlem.. 130.. nalezy mi sie :(

Pomysł stąd że nie bede miał pieczatki na wypisanym kwitku od polismana, kumple mieli na polibudzie problemy z tym że sobie wydrukowali potwierdzenie opłay semestralnej.. ale ostatecznie przeszło..

Ale jak zapłace to sie nie przyczepią chyba ? no chyba że pomyle nr kont czy coś ;P

przegiąłeś ??? Chyba sobie żartujesz :polew: :polew: :polew:

A co do przelewu to po prostu nie pomyl numeru konta a w tytułe wpisz serie i numer mandatu, wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegiąłeś ??? Chyba sobie żartujesz :polew: :polew: :polew:

Młoda krew dała o sobie znać i podpuszczony przez nowszą astre 1.8 popędziłem..

Nigdy tam tyle nie jechałem i juz nie pojade..

Wg mnie to za dużo było ale nie że niebezpiecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a Ty dziś w domku? :mysli: BMW?

e tam od razu bmw, nie można całe życie imprezować :gwizdanie:

przegiąłeś ??? Chyba sobie żartujesz :polew: :polew: :polew:

Młoda krew dała o sobie znać i podpuszczony przez nowszą astre 1.8 popędziłem..

Nigdy tam tyle nie jechałem i juz nie pojade..

Wg mnie to za dużo było ale nie że niebezpiecznie ;)

w drugą stronę mi chodziło, ale nie ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a Ty dziś w domku? :mysli: BMW?

e tam od razu bmw, nie można całe życie imprezować :gwizdanie:

no tak myślałem , u mnie też przesyt i dodatkowo grypa...

a o ile pamiętam to Cuber miał mieć pause i zbierać na malowanie... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc chlopcy :)

Trzenio , to albo duzo CUberos pije i odlozy na malowanko albo takie tanie jest malowanie :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 08:43 _________________________________________________Hmmm cosik mi smutno tak samemu pisac :decayed::dance::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś kuva dwa razy złapali w NH, ja pitole, w sumie już mam 14 pointów i sporo mnie kasy

Jebaka zaraz za Centralnym (Ptaszyckiego sie zwie) w strone wylotowej z huty a drugi raz na rónoległej do niej (Na niwach/jeżynowa wg nawigacji)Hincó

To rto nic

własnie ogladałem Uwaga pirat.

heheh

1000 zł mandat i 17 punkcików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinco niezły peszek ;)

Zawsze też możesz iść na kurs za 250 zł. pooglądać wypadki, posłuchać polismana ( 4 godz. ) i odejmują 6 punktów.

a nie czasami 500 zł??

to już nie nasza sprawa Adi :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max... cienko...

Ucz się :D

:quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...