Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Trzastek jesteś dzisiaj na spocie:question: :)

:JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest plan :)

Sobota Grill , Ośrodek Krakowianki w Borku domek wynając można bezproblemów.

Kto by się pisał ?

Ja się wstępnie mogę zgłosić.

Pisane z tego co ostatnio za pomocą tego co ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem odpisywać koledze który nie rozrózniał oleju od oleju, bo wolę jezdzić niż nabijać posty, CASTROL Professional LL III 5W30 SLX to nie Castrol Edge niby nie wiele ale roznica jest spora. To tak jak delta nilu i delta force. Polecam SLX Professional LL III Longlife (ten olej nie ma napisu EDGE), choć moj mechanik ktory od lat siedzi w audi powiedzial, ze na kolejnym przegladzie juz tylko motul. SLX Professional to najlepszy olej ktory poleca audi, najlepszy i najdrozszy, normalnie po 80zl za litr ale na nowosadeckiej znalazlem wczoraj za 45 wiec jestem wniebowziety:wink:

:hi:
Tomcio ledy zadziałały, KENYA...caly dzien stracony. Efekt OK

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 20dbe9b3924d0.jpg

Karol zabawy przy ich montażu jest co nie miara ale wyglądają rewelacyjnie :kox:

Panowie pisaliście o Oleju CASTROL EDGE Professional LL III 5W30 SLX czym się on różni od CASTROLA EDGE 5W30. Polecacie ten pierwszy? Ja jeżdżę na tym drugim a cena jest porównywalna:eusathink:

zapewne jest do wozow z dpfami common rail ale mysle ze na dluzsza mete wiele sie nie rozni i jak przystalo na castrola to tylko marketing :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcialem odpisywać koledze który nie rozrózniał oleju od oleju, bo wolę jezdzić niż nabijać posty, CASTROL Professional LL III 5W30 SLX to nie Castrol Edge niby nie wiele ale roznica jest spora. To tak jak delta nilu i delta force. Polecam SLX Professional LL III Longlife (ten olej nie ma napisu EDGE), choć moj mechanik ktory od lat siedzi w audi powiedzial, ze na kolejnym przegladzie juz tylko motul. SLX Professional to najlepszy olej ktory poleca audi, najlepszy i najdrozszy, normalnie po 80zl za litr ale na nowosadeckiej znalazlem wczoraj za 45 wiec jestem wniebowziety:wink:
:hi:
Tomcio ledy zadziałały, KENYA...caly dzien stracony. Efekt OK

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 20dbe9b3924d0.jpg

Karol zabawy przy ich montażu jest co nie miara ale wyglądają rewelacyjnie :kox:

Panowie pisaliście o Oleju CASTROL EDGE Professional LL III 5W30 SLX czym się on różni od CASTROLA EDGE 5W30. Polecacie ten pierwszy? Ja jeżdżę na tym drugim a cena jest porównywalna:eusathink:

zapewne jest do wozow z dpfami common rail ale mysle ze na dluzsza mete wiele sie nie rozni i jak przystalo na castrola to tylko marketing :wink:

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/ankieta-jakim-oleju-jezdzi-239455/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam do wynajecie w miare pewnego garazu, miejsca postojowego w krk dla swojego auta, znacie moze takie miescowki? Fajnie by bylo jakby bylo zadaszone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki czas wynajem i czy moze byc blaszak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w bloku są dwa garaze do wynajęcia murowane, cena krzyczą 200 zł/miesiąc. okolice borek fałęcki. pewne miejsce osiedle ogrodzone jeszcze do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Panowie

z tą sobotą to o której planujecie? ja pisałbym się, ale jakoś tak od 15-16 :wink:

w ogóle ktoś mi się dzisiaj dobierał do kół w samochodzie...:kwasny: odkręcona jedna szpilka i albo ktoś kogoś spłoszył albo odpuścili po zauważeniu, że jedna jest zabezpieczająca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ciekawie, nie trzymasz go na strzeżonym:question:

Hej ekipa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Panowie

z tą sobotą to o której planujecie? ja pisałbym się, ale jakoś tak od 15-16 :wink:

w ogóle ktoś mi się dzisiaj dobierał do kół w samochodzie...:kwasny: odkręcona jedna szpilka i albo ktoś kogoś spłoszył albo odpuścili po zauważeniu, że jedna jest zabezpieczająca...

wez sobie zaloz czujniki polozenia szybko bo ten buc moze wrocic, pytaj d4nte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Dzięki za sympatyczny spot i miłe przyjęcie mojej osoby w dniu wczorajszym :punk:

Postaram się bywać częściej ale jest to uzależnione od moich wyjazdów niestety więc nie obiecuję kiedy następny raz się pojawię.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:siema: Panowie

z tą sobotą to o której planujecie? ja pisałbym się, ale jakoś tak od 15-16 :wink:

w ogóle ktoś mi się dzisiaj dobierał do kół w samochodzie...:kwasny: odkręcona jedna szpilka i albo ktoś kogoś spłoszył albo odpuścili po zauważeniu, że jedna jest zabezpieczająca...

wez sobie zaloz czujniki polozenia szybko bo ten buc moze wrocic, pytaj d4nte

Krzychu tu masz linka do tego czujnika, nie wiele kosztuje a na pewno pomoże przy walce z tymi ku...mi co kradną koła...

Czujnik zmiany położenia Proxima CZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz juz alarm to zmien tylko modul komfortu na high i na to samo wyjdzie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Panowie nadchodzi WEEKEND ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Dzięki za sympatyczny spot i miłe przyjęcie mojej osoby w dniu wczorajszym :punk:

Postaram się bywać częściej ale jest to uzależnione od moich wyjazdów niestety więc nie obiecuję kiedy następny raz się pojawię.:hi:

Witamy i zapraszamy ponownie :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...