Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to żeś chłopie przepłacił...

Jak miałeś lepszy pomysł to trzeba było się nim podzielić:wink: na allegro używek nie ma a po szrotach jeździć i liczyć na szczęście że będzie akurat w kolorze szarym z otworem na zamek to strata czasu...

---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

heheheh szczęscie z schowkiem w B6 to było przy zawiasie bo pękały ;)

jeszcze jakby pękł przy zawiasie to pół biedy a ja teraz go otworzyć nie mogę, dobrze że portfela sobie nie wrzuciłem zaraz przed tym:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo da się wyłączyć te pieprzone podpisy, ją już nie mam :)

Ja piszę z przeglądarki w SGS3 i wtedy nie masz podpisu że wysłane za pomocą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh szczęscie z schowkiem w B6 to było przy zawiasie bo pękały ;)

Pękały :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:37 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

widzę że nikt nie miał takiego szczęścia co mnie spotkało z pęknięciem klamki schowka:facepalm:, zamówiłem na allegro KLAMKA SCHOWKA AUDI A4 B6 B7 01-08 NOWA ORYGINALNA (2466897265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to żeś chłopie przepłacił...

e tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamowanie przed zrobieniem programu jest bardziej marketingiem niż sprawdzeniem faktycznego stanu..... miarą sprawdzenia stanu samochodu jest komplet logów...

zastanawiam się więc po hu.... inwestować setki tysięcy złotych w hale i hamownie jak można to robić w kuchni :wink: jeśli wystarczy do tego VAG i logi :eusathink:

pomijając sens tej wypowiedzi uważam że jak płace to chciałbym widzieć wykres i wiedzeć ile było kucy i niutków przed a ile po tak abym wiedział i widział za co zapłaciłem no chyba że tak jak pisze Cuber cena jest taka że wystarczy wrażenie z jazdy a liczby nie są już ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ją pisze z taptalka i też nie mam jak widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można normalnie usunąć podpis w opcjach Tapatalk'u. Dostosuj i "brak".

ale po co ???

to już nie ten blichtr :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamowanie przed zrobieniem programu jest bardziej marketingiem niż sprawdzeniem faktycznego stanu..... miarą sprawdzenia stanu samochodu jest komplet logów...

zastanawiam się więc po hu.... inwestować setki tysięcy złotych w hale i hamownie jak można to robić w kuchni :wink: jeśli wystarczy do tego VAG i logi :eusathink:

pomijając sens tej wypowiedzi uważam że jak płace to chciałbym widzieć wykres i wiedzeć ile było kucy i niutków przed a ile po tak abym wiedział i widział za co zapłaciłem no chyba że tak jak pisze Cuber cena jest taka że wystarczy wrażenie z jazdy a liczby nie są już ważne.

no i oczywiście zgoda :thumbup1: chcesz takiej wiedzy jedziesz do kogoś kto Ci przed, po hamuje auto, wszystko czarno na białym. Płacisz - wymagasz :wink: Ja przecież sam po strojeniu pojechałem sprawdzić jak to teraz wygląda (mimo że wykresem się nie jezdzi, każdy chce wiedzieć ile KM NM posiada pod nogą):decayed: Jestem jednak nadal zdania, że do napisania dobrego programu nie trzeba hamowni. Tak jak juz wczesniej pisałem, znam kilka aut z pod ręki Daniela łącznie z wykresami które były dopiero po strojeniu auta i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. I wcale nie chodzi mi tu o bronienie czy bezsensowne gloryfikowanie kogoś, bo akurat ten ktoś robił u mnie soft :decayed: Na rynku duża jest w tej dziedzinie konkurencja i każdy wybiera to co mu najbardziej odpowiada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można normalnie usunąć podpis w opcjach Tapatalk'u. Dostosuj i "brak".

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można normalnie usunąć podpis w opcjach Tapatalk'u. Dostosuj i "brak".

ale po co ???

to już nie ten blichtr :naughty:

Fakt:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no cos ty tak jest we wloszech oni robia rozne jeszcze gorsze rzeczy z wozami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare:wink:

Ale gość się nie pier.. i za jednym razem objechał całe auto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare:wink:

Ale gość się nie pier.. i za jednym razem objechał całe auto :grin:

za 5zł mycie tapicerki :polew:

BTW :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis z chlopakami Nex i Boseronem na tym spotingu chipowym i wiec wsiadl Daniel jedzie i mowi ze mam juz zmodzone tylko turbinka do czyszczenia i bedzie git.

Wiec jestem mega zaskoczony oczywiscie pozytywnie, od 2 lat jezdze nie wiedzac o tym :) suprise :banan:

i tu tez szacunek dla niego za przyznanie bo kto wie jak by sie inni tym zajeli czy by mi kitu nie wcisneli ze zrobia cos co juz jest uf,

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa mega banan :banan::banan::banan::banan::banan: 177 kucy wykrzesane :banan: 600zł program+100 hamownia, wykres będzie jak boseron mi wyśle dziś albo jutro. Miazga jak auto ciągnie na pełnym zakresie :banan:, nie kopci. TTC mogę polecić już teraz z pełną gębą każdemu, boseron i sati potwierdzą że koleś wie co mówi i robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie będziesz jeździł już jak kapelusz :grin:

A nie myślałeś nad wydajniejszym IC?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...