Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Jeśli chodzi o oleje to Ci z Dywizjonu :arrow2:Samochodowy sklep internetowy, cześci samochodowe. Centercar.pl-Wszystko dla twojego samochodu! są jeszcze tańsi od tych drugich z tego samego osiedla co są pod Statoil/KFC :arrow2:www.palis.pl | Strona główna

Spoko mieć 2 firmy pod nosem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

hejka

zastanawiam sie w jaki kolor pomalować stalówki '16ki na zimę... wg Was?? zostać w czerni czy może białe?

aaa i właśnie.. patrzyłem do wątki "jakie opony zimowe" - Wy na jakich jeździcie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to teraz zarosło:shock3: fajne zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ledwo wróciłem do pracy i dopadła mnie grypa żołądkowa :kwasny: masakra nie polecam , przynajmniej tydzień wolnego mam :naughty:

rzucilibyście jakimiś fajnymi filmami chodzi mi o tytuły bo sam jestem w domu i nudno jak cholera.

mnie tez czeka kupno zimówek w tym roku rozmiar ten sam co Wąski i jade do Biskupic zobaczyć co mają...... fanto mozemy razem jechać , ja bym stalówek nie malował wogóle, chyba ze masz za duzo kasy ale czy jest to sens ?

Pany potrzebuje wymienić wszystkie filtry i olej przed zimą ma ktoś dojście do dobrych cen, olej tylko motul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich kolegów z Krakowa i okolic,

chciałbym się spytać czy nie ma w najbliższym czasie grupowego hamowania.

I pytanko odnośnie spotów do której godziny na ogół siedzicie na niebieskim, planuje się wybrać na swój pierwszy spot 11.10 i nie wiem ile czasu zarezerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ledwo wróciłem do pracy i dopadła mnie grypa żołądkowa :kwasny: masakra nie polecam , przynajmniej tydzień wolnego mam :naughty:

rzucilibyście jakimiś fajnymi filmami chodzi mi o tytuły bo sam jestem w domu i nudno jak cholera.

mnie tez czeka kupno zimówek w tym roku rozmiar ten sam co Wąski i jade do Biskupic zobaczyć co mają...... fanto mozemy razem jechać , ja bym stalówek nie malował wogóle, chyba ze masz za duzo kasy ale czy jest to sens ?

Pany potrzebuje wymienić wszystkie filtry i olej przed zimą ma ktoś dojście do dobrych cen, olej tylko motul.

grypa żołądkowa mówisz.. to współczuje:decayed:

Boseron powiem Ci szczerze, że ja na zimę zakładam nowe opony... nie chce używek bo z lodem to nie ma żartów... stalówki lekko przeczyszcze i pomaluje w czerń.. :wink:

co do filmów: gran torino, pathology, skorumpowani, the bucket list, prestige, paragraf 78, zdrajca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron kiedy chcesz do nich jechac? Oni robią felgi? jesli tak to tez bym podskoczyl zeby zobaczyli czy sie nada do naprawy, czy jedynie na przetop :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm jak chcesz zapytać o naprawe felgi to tylko czaja wieliczka, pojade jak wyjde z łózka, fanti dzieki za filmy , jak znajdziesz opony w dobrej cenie nowe to daj znać moze tez kupie nowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich kolegów z Krakowa i okolic,

chciałbym się spytać czy nie ma w najbliższym czasie grupowego hamowania.

I pytanko odnośnie spotów do której godziny na ogół siedzicie na niebieskim, planuje się wybrać na swój pierwszy spot 11.10 i nie wiem ile czasu zarezerwować :)

Masz do mnie numer na górze po prawej, dzwoń to Ci wszystko powiem co i jak.

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

1349017619_pswpkq_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm jak chcesz zapytać o naprawe felgi to tylko czaja wieliczka, pojade jak wyjde z łózka, fanti dzieki za filmy , jak znajdziesz opony w dobrej cenie nowe to daj znać moze tez kupie nowe :wink:

Robiłem u niego 19-stki ;-) Faktycznie chodzi u niego jak z fabryki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, no to wiem gdzie uderzyć :decayed: postaram się zebrać dopę w czwartek i tam podjechać niech majstry zobaczą jak żem driftem jebnął :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przygotuj się na spore kolejki ;-) Ja czekałem 3 miechy aby mi zrobił felgi - no chyba że podoła od kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...