Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pancie powiem Wam ze zainstalowalem dzisiaj windowsa 8 i generalnie gdyby nie inny START I OKIENKA to kopia windowsa 7 - nie wiem czy sie cieszyc czy plakac...

To dużo zauważyłeś :) Windows 8 jest praktycznie w połowie nowym systemem, zmian w nim jest od groma oraz wiele nowości.

Pomijając ten start to chociażby:

- Windows To Go

- Reset i refresh

- File History

- Architektura również na ARM

- Windows Store

- Zmiana sposobu i wyglądu logowania

- Całkowicie zmieniony Menedżer zadań

- Windows Exploler (wstążka, wygląd okienek, wygląd kopiowania itp)

- Przyśpieszenie transferów

- Aplikacje Modern UI

- hyper-v

- Obsługa natywna USB 3.0

- Wbudowana aplikacja antywirusowa Windows Defender, czyli Windows Security Essentials

- Filtr SmartScreen dla aplikacji. Sprawdza wszystkie aplikacje pod kątem bezpieczeństwa

- Ulepszona obsługa wielu monitorów

- Nowe Bezpieczne bootowanie

- System powiadomień

- Ulepszone wyszukiwanie

- Szybsze uruchamianie systemu

- Internet Explorer 10

- Nowy odtwarzacz multimediów

- Ulepszone zarządzanie energią oraz pamięcią, między innymi wstrzymywanie aplikacji działających w tle

Win7 i Win8 ma takie samo podobieństwo jak Audi100 do Audi A8 (2012)

Oba mają 4 koła kierownicę oraz jakiś silnik:)

Jeżeli spodziewałeś się że będą 2 kierownice i 14 koł to niestety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie powiem Wam ze zainstalowalem dzisiaj windowsa 8 i generalnie gdyby nie inny START I OKIENKA to kopia windowsa 7 - nie wiem czy sie cieszyc czy plakac...

To dużo zauważyłeś :) Windows 8 jest praktycznie w połowie nowym systemem, zmian w nim jest od groma oraz wiele nowości.

Pomijając ten start to chociażby:

- Windows To Go

- Reset i refresh

- File History

- Architektura również na ARM

- Windows Store

- Zmiana sposobu i wyglądu logowania

- Całkowicie zmieniony Menedżer zadań

- Windows Exploler (wstążka, wygląd okienek, wygląd kopiowania itp)

- Przyśpieszenie transferów

- Aplikacje Modern UI

- hyper-v

- Obsługa natywna USB 3.0

- Wbudowana aplikacja antywirusowa Windows Defender, czyli Windows Security Essentials

- Filtr SmartScreen dla aplikacji. Sprawdza wszystkie aplikacje pod kątem bezpieczeństwa

- Ulepszona obsługa wielu monitorów

- Nowe Bezpieczne bootowanie

- System powiadomień

- Ulepszone wyszukiwanie

- Szybsze uruchamianie systemu

- Internet Explorer 10

- Nowy odtwarzacz multimediów

- Ulepszone zarządzanie energią oraz pamięcią, między innymi wstrzymywanie aplikacji działających w tle

Win7 i Win8 ma takie samo podobieństwo jak Audi100 do Audi A8 (2012)

Oba mają 4 koła kierownicę oraz jakiś silnik:)

Jeżeli spodziewałeś się że będą 2 kierownice i 14 koł to niestety :)

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co chciałbyś usłyszeć- skoro piszesz (albo raczej wklejasz - jesli nie to przepraszam) ze windows 8 ma duzo nowych rzeczy/funkcji np: Internet Explorer 10, system powiadomień, zmieniony sposób i wygląd logowania i no i to co mnie najbardziej poruszylo; nowy odtwarzacz multimediów :)

Jestem strasznie poruszony powyższymi zmianami i równocześnie bardzo zdziwiony, że nie zaadaptowali z windows 7 starej grafiki i czy też zajebistego windows playera.

A powyżej komentarz był taki a nie inny ponieważ nie mam zamiaru pławić się w tym brodziku intelektualnym, nie ma to żadnych podstaw merytorycznych, poza jak domniemam jakimś Twoim kompleksem tudzież jarzmem z dzieciństwa, Bo już w którymś wątku widzę Twoje zdanie musi być na górze i na każdy temat masz coś "wspaniałego" do powiedzenia. Dziwne tylko jest to że taki zagorzały fan iOS jakim jesteś w innym wątku nagle staje się prawie że przedstawicielem Microsoftu - bo argumenty powyżej podałeś iście "profesjonalne" godne dobrego handlowca.

p.s. a w logo masz pingwina UNIXowego

p.s. fakt nie ma dwóch kierownic i czternastu kół, ale za to nowe opony :] jeśli zrozumiałeś co autor miał na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:i jak Roberto? jest lans??

o kur.... i to jaki mega kox takim samochodem to dawno nie jeździłem fajnie się zbiera wypas ful a najlepsze to jak laski lukają a facetów szlak trafia :kox:

dam Ci jeszcze kiedyś poprowadzić :naughty: w końcu mam to o czym marzyłem :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam? lol jeżeli wkleiłem proszę naprowadź mnie skąd:) ale nie o to chodzi

To czego oczekiwałeś od windowsa? nowego pasjansa z nowymi animacjami? 70% systemu jest przepisane od nowa i to mało? Wsparcie przy html5 (a jeżeli wiesz to jest przyszłość) zostało przyśpieszone do 330%, zostało znacznie ulepszone użycie GPU przy wyświetlaniu podstawowych rzeczy.

Przesiadka jest jak z Malucha na Audi :) a nawet większa pod względem szybkosci

PS.

1. Dopatrzyłeś się szczegółu - bardzo ładnie :) jedyne systemy z których korzystam są systemami UNIXowymi

1x Mac, 12x server Debian 1x ubuntu i inne badziewia:)

łapiesz +10 za spostrzegawczość

2. Zrozumiałem, jak 90% polaków na wszystko narzeka, wszystko jest złe i passe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, byłem dzisiaj u Czaji Czajkowskiego, zostawiłem mu złoma, wrzucił na jakąs wyważarke i powiedział że bedzie się jeszcze kreciła :decayed: 19 mam odebrać, więc zobaczymy co zrobią, sugerowałem mu żeby tą 15' przerobił na 18' a jak mu wyjdzie to przywioze mu jeszcze 3 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam? lol jeżeli wkleiłem proszę naprowadź mnie skąd:) ale nie o to chodzi

To czego oczekiwałeś od windowsa? nowego pasjansa z nowymi animacjami? 70% systemu jest przepisane od nowa i to mało? Wsparcie przy html5 (a jeżeli wiesz to jest przyszłość) zostało przyśpieszone do 330%, zostało znacznie ulepszone użycie GPU przy wyświetlaniu podstawowych rzeczy.

Przesiadka jest jak z Malucha na Audi :) a nawet większa pod względem szybkosci

PS.

1. Dopatrzyłeś się szczegółu - bardzo ładnie :) jedyne systemy z których korzystam są systemami UNIXowymi

1x Mac, 12x server Debian 1x ubuntu i inne badziewia:)

łapiesz +10 za spostrzegawczość

2. Zrozumiałem, jak 90% polaków na wszystko narzeka, wszystko jest złe i passe :)

Jeśli dla Ciebie WINDOWS 8 jest Wszystkim to rzeczywiście, szkoda marnować "skoku w klawiaturze".

Na resztę nie chce mi się nawet odpowiadać

p.s. i nie dla tego że nie mam argumentow, poprostu odpowiadanie na to ze system jest szybszy w czasach gdzie w ciagu roku procesor staje się 5krotnie szybszy nie ma najmniejszego sensu.

@Waski - myślałem ze od 200KM auta nie mają już wielkich róznic w przyspieszeniu, ale 400 to już duzy skok. Tak ze ciesz się chlopie poki nie sprzedam b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhhahhah :naughty: Twoje B7 :grin: 250 :whistling:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

załatwię rabat

Oferta - Peugeot 205 - PEUGEOT 205 GTI 1.6 AUTO 100 % ORYGINALNE ORYGINALNY LAKIER!!! 100% BEZWYPADKOWY NIGDY ZADEN NAJMNIEJSZY ELEMENT NIE BYŁ P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wszyscy tajemniczy i piszą między sobą na forum a reszta niech czyta i nie wie o co chodzi :facepalm:

Wchodzi hardkorowy koksu do domu i mówi do żony:

-Zrób mi stejki.

-Może jakieś magiczno słowo?

-Nie ma opie**alania sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze wszyscy tajemniczy i piszą między sobą na forum a reszta niech czyta i nie wie o co chodzi :facepalm:

Wchodzi hardkorowy koksu do domu i mówi do żony:

-Zrób mi stejki.

-Może jakieś magiczno słowo?

-Nie ma opie**alania sie.

tak myślałem że gdzieś to czytałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahahhhahhah :naughty: Twoje B7 :grin: 250 :whistling:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

załatwię rabat

Oferta - Peugeot 205 - PEUGEOT 205 GTI 1.6 AUTO 100 % ORYGINALNE ORYGINALNY LAKIER!!! 100% BEZWYPADKOWY NIGDY ZADEN NAJMNIEJSZY ELEMENT NIE BYŁ P

na jaki mozna liczyc???? ten rabat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie powiem Wam ze zainstalowalem dzisiaj windowsa 8 i generalnie gdyby nie inny START I OKIENKA to kopia windowsa 7 - nie wiem czy sie cieszyc czy plakac...

dobrze że wychodzi 8-ka bo 7 spadnie z ceny :naughty:

dobry dzień:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedyś (tak z 20kilo temu) to mi się śnił po nocach taki GTI to było auto marzeń ale cena tego powyżej to chyba pobożne życzenie sprzedawcy bo nie jest to jeszcze taki biały kruk żeby wołać taką kasę no ale cóż to tak jak w tym kawale

idzie turysta na giewont zatrzymał się u górala i prosi o kubek wody , gospodarz go częstuje turysta pije i widzi ślicznego małego szczeniaka owczarka , myśli kupie córce się ucieszy więc pyta bace , Baco sprzedalibyście tego szczeniaka ? -Baca , ano spredom a ile chcecie Baco za tego pieska a Baca a milion złotych turysta podziękował za wodę i powiedział kulturalnie żeby się Baca :doh: i poszedł. Wieczorem wraca koło chaty patrzy a tu szczeniaka nie ma tylko gonią dwa małe kotki. Zaciekawiony pyta Baco a co z tym szczeniaczkiem gdzie się podział na to Baca a spredołem turysta :shock3: jak to sprzedałeś za ile i komu pyta zaciekawiony ?! a sunsiadowi za te dwa kłoty po pół melona kazdy

śmieszne nie ......:wstydliwy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...