Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie to nie biały kruk ale dla kogoś kto kiedys miął takie marzenia a teraz mu się powodzi to czemu nie :naughty: szuka 'jelenia' ale przy jego szczęściu myślę że znajdzie nie takie dziwne samochody sprzedawał za dziwną kasę :kwasny:

a ogólnie to dał straszne śruty za to auto aż mu zazdroszczę :kwasny:

będzie jechał nim w Żubrach w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: wieczorową porą :hi:

:kox:

:hi: dobre dobre :thumbup1:

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Zgłosiła na policję, że zgubiła w autobusie 450 tysięcy złotych - TVN24 :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Amigos o rany co tu tak ostro apropo Windowsa :shock3: nie macie sie juz o co spierać to forum motoryzacyjne nie informatyczne.....

Pany nie potrzebuje ktoś z Was dekodera pod Cyfre SD oddam za flaszke whiskacza :wink:

moim zdanie cena za tego peugeota powala :facepalm: zastanawiałbym sie czy zapłącić 8,5 tys złotych hehe , to jeszcze nie az taki klasyk tu sie zgodze choć 20 lat temu sąsiad mój posiadał takowego czerwonego i rozpędzał sie niesamowice szybko :naughty: za takie pieniądze można zrobić fajnie jakieś klasyczne Audi Q czego dowodem jest Sokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Amigos o rany co tu tak ostro apropo Windowsa :shock3: nie macie sie juz o co spierać to forum motoryzacyjne nie informatyczne.....

Pany nie potrzebuje ktoś z Was dekodera pod Cyfre SD oddam za flaszke whiskacza :wink:

moim zdanie cena za tego peugeota powala :facepalm: zastanawiałbym sie czy zapłącić 8,5 tys złotych hehe , to jeszcze nie az taki klasyk tu sie zgodze choć 20 lat temu sąsiad mój posiadał takowego czerwonego i rozpędzał sie niesamowice szybko :naughty: za takie pieniądze można zrobić fajnie jakieś klasyczne Audi Q czego dowodem jest Sokół.

tylko Kamila to juz nie jest klasyczne :naughty: i nie każdy chce mieć taką wy:wink:dumkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :naughty:

Zacznie się niebawem rewolucja jak wszystkie firmy będą produkować "Surface" czyli nowy trend tableto-laptopów, za 2 tygodnie premiera pierwszego MS :kox:

Microsoft-Surface-2.jpg

Coś takiego chętnie kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, żebyś wiedział jak u mnie taczka jest :decayed: czasami się zastanawiam czy ja mam amoryzatory :grin:

wsadziłęm ostatnio gwincik i żona twierdzi że dobrze się na tym jeździ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...