Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

naprawiane były ? same felgi puścisz ?

nic nie naprawiane ani malowane :wink: , felgi z oponami czy bez 800zl (dwie opony raczej kosz, 2opony spookojnie na sezon), stan ładny, chłopaki chyba mogą potwierdzić bo je widzieli na żywo :wink:

8 J x17,ET35 ?

8J x17 ET48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka ALL ;) kur..... ta wydajność aku pokazywana na mmi jest do bani.... raz mi pokazuje naładuj aku a drugi raz ze stan gotowosci to 60 % i o co tutaj caman ?

Zaczął wariować po mojej jeździe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

dzisiaj w nocy ktos mi zwinal RNS'a z mojego A4 :/

mialem go doslownie 3 tygodnie....

Jezeli ktos by slyszal o jakims promocyjnym RNS w Krakowie, to bede wdzieczny za info. W napedzie byla nagrana plyta z automapa 2012r.

wj2K5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B6 nie ma podwójnego ryglowania?? :shock3:

koles wszytsko przez okno musial zrobic.... przy probie otwierania drzwi ryzykowal wlaczeniem alarmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

jezeli chodzi o podwojne ryglowanie to nawet nie wiem czy jest w b6.

A wspomnialem o alarmie, bo wydaje mi sie ze nawet nie probowal otwierac drzwi od srodka, poniewaz widzial ze swieci sie ori lampka od alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

jezeli chodzi o podwojne ryglowanie to nawet nie wiem czy jest w b6.

Czy masz podwójne ryglowanie widzisz po tym, że jak zamkniesz się w aucie i chcesz wyjść ciągnąc za klamkę to nic to nie daje i z auta nie wyjdziesz.

A wspomnialem o alarmie, bo wydaje mi sie ze nawet nie probowal otwierac drzwi od srodka, poniewaz widzial ze swieci sie ori lampka od alarmu.

no a czujek ruchu w aucie nie masz? alarm działa tylko na otwarcie drzwi? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-)

przy ET35 przycciera od wewnątrz? 17'? Jaką Ty masz szerokość tej felgi? Trochę w szoku jestem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Gdzie wy tu w Krakowie zaopatrujecie sie w cześci do swoich audi? najlepiej w miare pewne miejsca:hi:

Mój mechanik zaopatruje się tutaj - Group Auto Union Polska Sp. z o.o. Wiadomo jednak że ma inne ceny części niż odbiorca detaliczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...