Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odbior koszulek...ocena, uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koszulka doszła

BRawa dla Murzyna :mrgreen:

Opublikowano

Dziś dostałem koszulki. Zajefajne są ;-).. Murzyn, dzięki, jesteś wielki ! :mrgreen:

Opublikowano

Koszulki dotarły :mrgreen: Wszystko ok. Wielkie dzięki Murzyn

Opublikowano

Wczoraj wieczorem wyjąłem ze skrzynki koszulkę.

Murzyn DZIęKS!!!.

Zarombiście w niej wyglądał, dzisiaj podczas meczu strzeliłem w niej gola.

A najbardziej zarombiste jest niestandardowo umieszczone logo klubu (to przednie).

Na sutku to wszyscy mają.

A my jesteśmy jedyni w swoim rodzaju.

Howgh

Opublikowano

A kiedy wysyłaka po wpłacie z 11.09.???? - bo już się doczekać nie mogę ;)

Opublikowano

no moze w poniedzialek...mialem nadzieje wyslac reszte w piatek, ale o 21 dopiero wrocilem z budowy...

Opublikowano

koszulki doszły, są spuper wielkie dzieki

Opublikowano

po parodniowej przerwie w obecności domowej wracam a tu niespodzianka - koszulki.

są pierwsza klasa - brawa dla Murzyna

Opublikowano

Ja nadal nie mam

Opublikowano
Ja nadal nie mam

A ja już mam dzięki Murzynos koszulki sa klasa :smile:

Opublikowano

Są!! mam już koszulki!!

Bardzo fajne wykonanie, jakość materiału super, w rozmiar też trafiłem.

Murzyn dobra robota. Dzięki!!

Opublikowano

do mnie niestety też jeszcze nie dotarła :cry:

Opublikowano

Do mnie też jeszcze nie dotarły :cry:

Ale ostatnio Poczta dostarcza z dużym poślizgiem więc czekam

Opublikowano

Są :mrgreen: extra i trafiłem w rozmiar idealnie :razz:

Dzięki Murzyn :wink:

Opublikowano

wojtas-audi, do Ciebie wyslalem 1,5 dnia pozniej wiec jeszcze pewnie chwilka

gelo, sorki, ale jeszcze nie dotarlem z Twoja paczka na poczte (jak zwykle praca...)

fajnie ze do reszty juz doszlo i cieszy mnie ze Wam sie podoba - fakt ze to logo mogloby byc nizej ale na projekcie wydawalo sie idealnie...coz nastepnym razem (ehh ale juz nie wiem czy po takich problemach bedzie mi sie chcialo bawic w koszulki) bedzie leszcze lepiej

Opublikowano
fajnie ze do reszty juz doszlo

do mnie nadal nic nie doszło i pewnie za szybko nie dojdzie :cry:

Opublikowano

beemg - potrzebny mi jest do Ciebie adres...wdal sie jakis chochlik ;)

[ Dodano: 2006-10-03, 15:44 ]

tak samo od bartte

Opublikowano

Murzyn moze do mnie juz wyslales??/ :razz:

Opublikowano

do mnie kiedy wyslales ?? Bo poczta wali w h...

Opublikowano

dziarule - jaki jest kod do opola ;)

[ Dodano: 2006-10-03, 16:01 ]

tak samo latay i helus

[ Dodano: 2006-10-03, 16:02 ]

wojtas-audi, dzien po tym jak do wszystkich

[ Dodano: 2006-10-03, 16:36 ]

wiec....do wszystkich juz poszlo zostal mi do wyslania:

szewczenko7-kontakt na PW

----------------------------------

bartte

latay

beemg

helus

dziarule

zdzisek

brak dokladnych adresow

-----------------------------

alfuta-doplata do dodatkowej koszulki ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.