Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Głośniki 16cm w drzwiach bez przeróbek tapicerki


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

PB S-6C Kowi ja mam takie ale tweter jest tak wielki ze nie ma mozliwosci go tam wsadzic wiec zostal sereyjny .

może chciałes go montowac w obudowie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB S-6C Kowi ja mam takie ale tweter jest tak wielki ze nie ma mozliwosci go tam wsadzic wiec zostal sereyjny .

może chciałes go montowac w obudowie :chytry:

:embarrassed: chyba tak musze sprawdzic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygluszylem drzwi?Kupilem maty boll i okleilem ile sie dalo tak jak to jest napisane na poczatku watku.sorki za bledy ale pisze z komorki.

czyli nie dałeś żadnych wzmocnień na których mata może się opierać i podczas grania lata cała, zmarnowałeś matę tylko

Powiedz mi kolego sqizzy jak to powinno poprawnie wyglądać??jakie wzmocnienia??Jeżeli coś zepsułem to dla poprawy jakości dzwięku na pewno to naprawie.

Czekam na sugestie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygluszylem drzwi?Kupilem maty boll i okleilem ile sie dalo tak jak to jest napisane na poczatku watku.sorki za bledy ale pisze z komorki.

czyli nie dałeś żadnych wzmocnień na których mata może się opierać i podczas grania lata cała, zmarnowałeś matę tylko

Powiedz mi kolego sqizzy jak to powinno poprawnie wyglądać??jakie wzmocnienia??Jeżeli coś zepsułem to dla poprawy jakości dzwięku na pewno to naprawie.

Czekam na sugestie

Pozdro

20058030.jpg

chodzi o te usztywnienia srebrne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie chciałbym odgrzać temacik! Mógłbym poprosić szablon tych dystansów? Tylko w pliczku, bo te wrzucane na hostingu powiększają się przy drukowaniu i lipa. W najbliższym czasie będe zabierał sie za montowanie 16 i chciałbym startować z gotowymi dystansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tyłu fabrycznie są 16ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GROUND ZERO GZRC 165FX - ULTRA PŁYTKIE, REWELACJA (2370782395) - motoAllegro pany mial ktos z nimi doczynienia tzn.z glosnikami?warte uwagi.....glebokosc montazowa tylko 44mm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim,

Jutro mam zamiar montować u siebie PB, mam tez zamiar wygłuszyć drzwi i tu moje pytanie

Czy taka gąbka nadała by się na wygłuszenie od strony blachy (wewnętrznej) - od zewnątrz pewnie będzie mata dekarska

http://apama.pl/AA2010/10KL1/10KL1.jpg - ja mam podobna tylko o grubosci okolo 1cm

jak myslicie nada sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gąbką to moze co najwuyzej tapicerke wykleic by nie robiła dodatkowych dziwięków, do wygłuszeń są maty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpinam się pod temat właśnie założyłem PB i chodzą super, tylko moje klamki w drzwiach tego nie wytrzymują bo drżą czy wiecie jak można temu zapobiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krycha masz jakieś zdjęcia jak wyprowadziłeś 16tki z boczka?

krycha dawno juz nie ma tego auta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zdjęcia może ma :wink: macie jakieś inne pomysły, oprócz tego panela dostawianego, jak te głośniki wyprowadzić?

Ale chodzi Ci o sam montaż?? czy wyprowadzenie przed tapicerke??

Jak sam montaz to panel z MDF i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to musisz tapicerke przerobić i póxniej strukturą pomalowac, mozna tez sprawdzic czy da sie spawać ten plastik i zrobić przeszczep maskownicy z passata B5, on ma ładnie wyprofilowane maskownice pod 16ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba bez tego sie nie obejdzie, ale jaka dokładnie to nie wiem, nie robiłem tego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...