Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopcy temat nie do końca związany z androidem, ale nie chcę robić syfu. Czy jest ktoś kto ogarnia sieć Play ? Sprawa wygląda tak, mam abonament w play, druga osoba ma play na kartę. Czy jest taka możliwość żeby jakoś powiązać te dwa numery, żeby rozmowy i smsy były nieograniczone? Coś takiego jak sieć rodzinna w Erze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli nie masz w promocji w abonamencie "Nieograniczone połączenia w Play" to można to włączyć za 10 zł miesięcznie wtedy rozmiawiasz nie tylko między tymi dwoma numerami za darmo ale ze wszystkimi z play, zaloguj się na stronie play24 i tam możesz włączać i wyłączać usługi, zarówno w abonamencie jak i na kartę

jest też opcja za 10 zł miesięcznie "Nielimitowane smsy do wszystkich", wszystko sobie sprawdzisz po zalogowaniu na stronie i wejściu w zakładkę USŁUGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie chodzi mi o mój telefon tylko na ten na kartę. U mnie abonament spokojnie wystarcza, ale telefon na kartę trzeba doładowywać często. Chodzi o to aby w obie strony połączenia i smsy były darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień taryfe. Jest taka taryfa gdzie wszystko w play jest za darmo. Zarówno połączenia jak i smsy w play. Nie tylko z jednym numerem ale ze wszystkimi w play. Taryfa nazywa się bodajze "play na kartę 5 zl (0zl w play)"

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniescie sie z ta dyskusja gdzie indziej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w GSSIII mozna za pomoca "klawiatury" wpisywac jakies kody w stylu:

*#06# co skutkuje okazaniem nr IMEI

W Nokii kilka chodzi, pominmy takie jak *43#

Bo to sa kody sieci komórkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod na IMEI dziala na SGS3, wlasnie sprawdzilem... niekotre kody Samsunga nie dzialaly u mnie na ExDialerze. Dzialaly tylko na ori dialerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kod dziala na kazdym fonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem maly panowie :) wczoraj zainstalowalem przez tel androida 4.2.2 w samsung galaxy S I teraz nie mam ikon od skle play gmeila itd jak zainstalowac mam ikone od sklep play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hidden - jak wrzucasz customowe romy to nie dziw sie, ze cos nie bangla.

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem maly panowie :) wczoraj zainstalowalem przez tel androida 4.2.2 w samsung galaxy S I teraz nie mam ikon od skle play gmeila itd jak zainstalowac mam ikone od sklep play?

A dograles tzw gappsy?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogolnie to nie znam sie tak na tym tylko przegladajac telefon weszlem w taka opcje "CynanogenMod updates" i tam mi sie cos zaktualizowalo do 4.2.2 mialem 4.1.2 przedtem. to co teraz moge zrobic pomoze ktos?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogolnie to nie znam sie tak na tym tylko przegladajac telefon weszlem w taka opcje "CynanogenMod updates" i tam mi sie cos zaktualizowalo do 4.2.2 mialem 4.1.2 przedtem. to co teraz moge zrobic pomoze ktos?:)

Jak ja używalen Cyana to praktycznie do każdej wersji były osobne paczki z aplikacjami od wujka Google. Zakładam że trzeba znaleźć gappsy pod wersję Cyana której teraz używasz czyli 4.2.2 bo przechodząc na wyższa wersję stare gappsy mogą być niekompatybilne.

To mój pomysł. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.

Zdaje się ze ten link ci pomoże

http://goo.im/gapps

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu czytałeś całość, czy tylko temat? Ściema na prima aprilis:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie techniczne pytanie : czy jak przegladacie forum i w temacie zawarte są zdjęcia to niektóre wyswietlaja mi sie normalnie w ładnej rozdzialce a niektóre same pixele widać i są kiepskiej jakości. Na pewno zależy to od wielkości zdjęcia ale da radę to jakoś ustawić?!

by HTC Sensation

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Nie napisałem , sprawa dotyczy tapatalk :)

by HTC Sensation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie techniczne pytanie : czy jak przegladacie forum i w temacie zawarte są zdjęcia to niektóre wyswietlaja mi sie normalnie w ładnej rozdzialce a niektóre same pixele widać i są kiepskiej jakości. Na pewno zależy to od wielkości zdjęcia ale da radę to jakoś ustawić?!

by HTC Sensation

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:09 ----------

Nie napisałem , sprawa dotyczy tapatalk :)

by HTC Sensation

Mam to samo i jest to strasznie irytujące :facepalm: Podejrzewam, że jak ktoś wrzuca na forum w normalnej rozdziałce to jest ok, a jak sam zmniejsza rozmiar to takie cyrki się dzieją :kwasny:

Ja nic nie znalazłem co by pomogło. Chyba taki urok tapki :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...