Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką samą tyle że nie ULTRA a EXTREME

W kamerce GoPro spisuje się nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sandisk-64gb-microsdxc-cl10_15029.jpg

:arrow2:http://www.memoryc.com/flashmemorycards/microsd/64gbsandiskmicrosdxccl10mobileultraandroid.html

Taką kartę sobie kupiłem ponad 2 lata temu do S3, do dzisiaj śmiga bardzo dobrze, w samym folderze z wakacji gdzie jest 1400 zdjęć to momentalnie otwiera galerie i tutaj się sprawdza prędkość odczytu jak i też przesyłu danych dochodzących do 30mb/s

Najlepiej sprawdzać w teście w aplikacji na telefonie jak się kupi kartę na parametry czy przypadkiem nie jest jakaś podróbka, kumpel się chwalił że kupił 10 class kinston'a kartę 32GB za 45zł to wyszło mu w teście 4mb/s :grin:

Czytam i właśnie padnie właśnie na nią ;) dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SanDisk dobry, sam używam. Natomiast ich peny coś kulawe bo gdy siedzą w USB dłużej niż miech to padają. Wieża mi już 3 zabiła. A może problem z zasilaniem w USB Sharp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Class 10 sa najlepsze do kamerek samochodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo AutoMapa, sam jej używam.

Trzeba potestować kilka i wybrać najbardziej przypasującą do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam legal Sygic na Polskę.

Płaciłem coś 55zł rok temu... dożywotnia aktualizacja, można przenosić na urządzenia itp.

Można mieć jednocześnie na 3-urządzeniach..

Kupiłem raz ori, mam aktualizację i nie oglądam się na chomikuj... nie warto modzić za takie pieniądze...

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerywnik od navi i kart pamięci :)

--

"Sony poinformowało, że modele Xperia T, Xperia TX oraz Xperia V nie otrzymają już aktualizacji systemu Android 4.4 KitKat" :|

Źródło: http://www.instalki.pl/aktualnosci/software/15507-sony-xperia-aktualizacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś już xperią t3?Zastanawiam się pomiędzy z2,m2 a t3.

Też się dopisuje do pytania, gdyż kończy mi się umowa i nie wiem co wybrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8773/8033/8057/0/

Za mało danych. Jest kilka wersji tych telefonów.

Ja bym brał wersje z dopiskiem LTE a kolejność według jakości i możliwości to z2,t3,m2.

Z2 to 3GB ramu, wielki plus, i wielki ekran i proc.

T3 ma 1GB ramu M2 tez ale T3 ma lepszy proc i wyświetlacz.

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8771/8862/8033/8589/

1 miejsce Z2 przed ostatnie Z2a za zwykły wyświetlacz nie IPS, i ostatnie M2 LTE a jeżeli bez LTE to nie bierzemy go pod uwagę. No i gdzieś w środku T3 LTE ale nie miałem z nimi styczności.

Zloszcza mnie producenci tymi modelami o podobnym oznaczeniu bo to jawne naciąganie nieswiadomego klienta na bubel pod przykrywką jakości. Mówię szczególnie o Samsungach gdzie łatwo o pomyłkę.

A no i oczywiście wszystkie Z2 to LTE. Mimo że nie ma napisu.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie modele są z LTE.Z2 najdrożej wychodzi cenowo,a T3 mimo że najnowszy model to tańszy od Z2. Oba są większe od M2 i ciensze w obudowie.Duża jest odczowalna roznica techniczna między Z2 a T3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8771/8773/9360/8057/

T3 i M2 jest w wersji bez i z LTE.

Co do różnic Z2 i T3 to są bardzo duże.

Z2 to 3GB ramu i procesor 2 razy szybszy. To flagowy model.

Mi M2 LTE starcza ale wolałbym T3.Lepszy proc. Lub Z2 ale mnie nie stać na takie zabawki wiec M2 musi stykac.

No i z2 to full HD

Na zasadzie jakość cena bierz T3 LTE.

Co do matrycy IPS bo tu gdzieś czytałem czyjeś wywody ze wyskoczyli na słońce i zwykły jest taki sam jak IPS ☺.

Owszem bo nie o to chodzi, tylko o wyświetlanie poprawnie kolorów i lepsze kąty widzenia z którymi TFT sobie nie radzi.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietka ma M2 i jest zadowolona,mnie też się podoba,ale się wstrzymuje i czekam na lepszą cenę Z2.Teraz się pojawiła T3 i mam dylemat czy dalej czekać czy brać T3 :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać można Całe życie. Tylko zaraz dojdziesz do wniosku ze jeszcze rok i Z3 możesz mieć za ta kasę. ☺

Gdyby T3 miał 2GB ramu to bym powiedział bierz go☺

A tak Z2 na pewno lepszy. Im więcej ramu tym mniej zwiech.

Na razie 1 styka ale przy Antku 4.5 może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację z tym czekaniem,już drugi miesiąc a ceny nie chcą opuścić.Chyba się jednak zdecyduję na tą Z2 i ją wezmę.Mam nadzieję że nie będę żałował,tymbardziej że lepszą ofertę dostaję przez infolinię i telefon kurier przywozi,więc to nie to samo co w salonie.


Dzwoniłem dziś do BOK T-Mobile i poprosiłem o rozmowę z SUK.Oferta przedstawiona dla mnie-indywidualny numer-z telefonem Z2:

125zł/mieś telefon za 220zł.

105zł/mieś telefon za 450zł.

Wszędzie umowa na 24 miechy,1GB internetu,ubezpieczenie telefonu,sms i połączenia bez limitu.W tym tańszym jest mniej połączeń w roamingu.

Jak myślicie korzystna oferta?Dodam że obecnie płacę po 82żł rachunki.Koleś powiedział że lepszej oferty nie znajdę i nie dostanę,a daje praktycznie to samo co 2 miesiące temu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...