Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.catphones.com/phones/s50-smartphone/- jeśli ma upadać.

Nie śledzę rynku,ale S4 LTE,czyli 9505 mam i ma od dawna 4.4.2. Co prawda upadł mi już raz z wysokości ponad metra i nic mu nie jest, ale oceniam to w kategoriach cudu raczej. Podobnie będzie ze wszystkim trzema przy upadkach - 95% na rozbitą szybkę.

Nie wiem jak budowane i jak wytrzymałe są Sony czy LG, ale wcześniejszy Samsung S3 wyleciał mi z ciężarówki na beton, czyli jakieś 2 metry i pekła tylko zewnętrzna szybka - dotyk ocalał, naprawa jakieś 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tzn. jakiejś poważnej naprawy i kosztów się nie boję, bo i tak firma płaci, wymieni, da coś na zastępstwo, ale szkoda, żeby przy pierwszym upadku szybka padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie pod względem wytrzymałości wszystko to jest podobne. Wiele zależy od tego jak upadnie, na co, którą stroną itd. Nie pokusiłbym się o stwierdzenie, że którykolwiek z nich jest jakoś bardziej wytrzymały od innych.

Jeśli nie ma dużych wymagań, to wybrałbym ten, który dobrze będzie leżał w dłoni po prostu, ewentualnie Samsung dysponuje innym wyświetlaczem, wg mnie lepszym, ale niektórym kolory, nasycenie akurat nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory było jakieś budżetowe ZTE, więc każdy z nich będzie mega pod względem wyświatlacza, szybkości itd. itp.

Najchętniej bym jej wcisnął LG, żeby sobie to porównać do Samsungów, które mam i miałem w codzinnym użytkowaniu, ale LG największe jest, więc nie wiem, czy będzie chciała, bo niby moje S5 już za duże.

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 jest poręczniejsze od S3 mimo większego nieco wyświetlacza i szczerze mówiąc to bym wybrał, gdyż Sony nie przemawia do mnie designem od dawna. LG z kolei rzeczywiście jest spore (nie wiem jak z poręcznością) i o ile nakładka androidowa Samsunga najładniejsza nie jest, to w wielu opiniach LG zrobiło coś jeszcze brzydszego.

Co do wyświetlacza, to ja akurat kiedy zobaczyłem pierwszy raz AMOLEDA, to nie chciałem i nie chcę już nic innego, ale jak pisałem wielu ludziom on nie odpowiada i każdy powininen sam porównać sobie AMOLEDA i IPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie amoled jest za bardzo cukierkowy. Uzywalem s4 i nie podoba mi sie ze telefon z 2 gb ramu a mimo wszystki w niektorych sytuacjach zamulal.

Przesiadlem sie na g2 choc tez nie za bardzi bo wydawal mi sie za duzy. Teraz juz sie przyzwyczailem i nigdy nie wrocilbym do s4. Sony nigdy nie uzywalem.

S4 faktycznie dobrze lezy w reku mimi ze wiekszy wyswietlacz od s3.

Edytowane przez M1etek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sporo telefonów z Amoledem.I tak jak koledzy piszą jest za bardzo cukierkowy.IPS oddaje dużo wierniej kolory i jak dla mnie potrafi być sporo jaśniejszy.Z Amoledów to miałem SGS,SGS 3 mini,SGS3,SGS4,SGS5(dwa ostatnie to ojca,ale pobawiłem się konkretnie ;p )i odkąd mam G3 to nie chcę już Amoleda,porównując np do SGS5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy owak M2 jest najsłabszy z nich. Miałem i sprzedałem. Dla mnie za wielki. Mam E3 i styka, chociaż 1Gb ramu go przywiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podpowie czemu przy synchronizacji z google na telefon wyświetlaja się nawet potrójnie te same numery telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób kopie książki w telefonie lub karcie pamięci. Potem w książce wszystkie usuń i spróbuj zsynchronizować na pusto książkę wtedy spyta Google czy wykasowac numery w sieci. Wykasuj, po czym wgraj z karty i zsynchronizuj jeszcze raz.

Zobacz czy w książce kontaktów masz opcje znajdź pozycje do połączenia to zostawi po jednym kontakcie.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie już lipa bo telefon oddałem do naprawy i dali mi jakiś badziew no a kontakty miałem na koncie google z synchronizowane no i jak wrzuciłem je na ten telefon to powtarzaja się nawet po kilka razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem do swojego zabytku czyli sgs plus lolipopa od ekipy cyanogenMOD i powiem jestem pozytywnie zaskoczony, zobaczymy jak będzie dłużej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzuciłem do swojego zabytku czyli sgs plus lolipopa od ekipy cyanogenMOD i powiem jestem pozytywnie zaskoczony, zobaczymy jak będzie dłużej ;)

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałem jakąś lipną partię swojego S3 :/ Wczoraj musiałem oddać na gwarancję aby wymienili dotyk.

W ciągu 2 lat trzy razy był w serwisie. Nigdy wcześniej tak nie miałem. Nigdy wcześniej nawet nie byłem w serwisie z żadnym telefonem.

A wy macie jakieś przygody z serwisami? Wynikające z wad produktu a nie rzucania telefonem o podłogę [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z sgs3 moim i żony nic się nie działo (telefony mieliśmy niecałe 2 lata), niedawno telefony zmieniły właścicieli jeden w rodzinie, drugi u kolegi i nadal śmigają bezproblemowo

Edytowane przez pablo_9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych przygód na razie z żadnym telefonem. Smartfony zawsze Samsungi i dwa bez problemowo chodzą, a dwa starsze leżą w szufladach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...