Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od razu przeszedłem na soft niebrandowany - kod XEO.

Aktualizacje wychodzą najszybciej i znacznie częściej niż do brandowanych.

Na chwilę obecną najnowszy soft XEO to G900FXXU1BOE5

(wszystkie softy dostępne są na sammobile)

Wg mnie działa znacznie stabilniej niż poprzednie wydania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też mam ale bałem się nabić knoxa na początku, bo nie było wiadomo czy się da bez nabicia :) jak jakiś odważny zrobił w necie to i ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne softy Samsunga nie nabijają knoxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wyszedł Note 3 to nie było to jeszcze takie pewne :) a miałem z innego kraju wersję więc chciałem polską :) bo był brand jakiś T-Mobile chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie. Tak przeglądam informacje w moim telefonie(Lumia 930) i zauważyłem że tam gdzie mam info o operatorze mam napisane CV GBIE. Szukałem w Internecie na ten temat i nie mogę znaleźć. Ja mam numer w Play...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to wszystko wiem :) Dobrze że gwarancja realizowana w PL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wskoczyla akutalizacja oprogramowania w p8 i pierwsze co zauwazylem to zuzycie pamieci spadlo o 10% wow

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przed zakupem telefonu od Samsung warto poczytać czy można dany model bez problemu zrootować, właśnie po to aby pozbyć się tych śmieci.. A przy okazji ich badziewnej klawiatury.

Wysłane z mojego SM-G388F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie. Tak przeglądam informacje w moim telefonie(Lumia 930) i zauważyłem że tam gdzie mam info o operatorze mam napisane CV GBIE. Szukałem w Internecie na ten temat i nie mogę znaleźć. Ja mam numer w Play...

Jak tam wrażenia po przesiadce na 930? Jak wypada ekran, aparat, płynność działania? Zadowolony ogólnie z systemu WP? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pytanie. Tak przeglądam informacje w moim telefonie(Lumia 930) i zauważyłem że tam gdzie mam info o operatorze mam napisane CV GBIE. Szukałem w Internecie na ten temat i nie mogę znaleźć. Ja mam numer w Play...

Jak tam wrażenia po przesiadce na 930? Jak wypada ekran, aparat, płynność działania? Zadowolony ogólnie z systemu WP? ;)

Sam telefon na plus. Wykonanie,wygląd itd. System płynny kafelki fajnie wyglądają. Aparat możę trochę lepszy niż w G3(na pewno plus przez zapis w DNG). Filmy to już na pewno już o lepsze niż w G3. Wyświetlacz do G3 to przepaść ;p Zresztą odkąd miałem tego LG to nic już nie robi takiego wrażenia :) Bateria mimo mniejszej pojemności też na plus bo dłużej wytrzymuje(ale tam to UHD swoje zjadało). Minus za brak slotu na karty pamięci. Jest tu niby 32GB ale już zostało mi jakieś 10 GB ;p W chmurze chyba dają 15GB,ale jednak wolę mieć wybór czy karta,telefon czy chmura. Również minus za bardzo słabą wibracje(ale to chyba przypadłość telefonów Lumia,bo sprawdzałem chyba z 10 różnych modeli i to samo),w pracy w kieszeni ledwo idzie wyczuć czy coś się dzieje. No i największy minus. Aplikacje i gry. ŻENADA. Inaczej tego nazwać niestety nie idzie. To co prezentują niektóre apki to kpina. Najlepszym przykładem to Yanosik. Zero funkcjonalności. Podobnie Allegro i Olx na dłuższą metę powodują frustracje. I tego jest więcej. Dla mnie to prawie dyskwalifikuje ten system. No i ten telefon byłby dla mnie idealny...ale właśnie z Androidem :D Ogólnie to czekam do premiery windowsa 10 i androida M na G3 i G4. Niby łatwiej maja pisać apki z andka na winde i szybciej i więcej ma sie ich pokazać. Sprawdzimy ;p Jak dużo się nie zmieni to wracam do Zielonego robocika. No i niektóre rzeczy można było robić na andku szybciej i lepiej,ale to może przyzwyczajenie.

Podsumowując to na razie mieszane uczucia. Pewnie sporo osób zaraz napisze że winda dużo lepsza,andek muli itd, ale takie są moje odczucia ;) Nie na tyle żebym natychmiast chciał zmieniać telefon. Czekam na prezentacje nowych odsłon systemów i zobaczymy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w windows nie zapisze się kontaktu na.sim..... Co dla mnie było strasznie dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też mnie zastanawia. Mam tylko Outlook i Google.

A może ktoś polecić jakąś szybką ładowarkę? Bo te Nokii co mam od Lumii 520,735 i mojej 930 to też komedia. Ładowanie do pełna 4-5h...Ładowarka od LG robi to w maks 1,5h ;p Mam jeszcze indukcyjną od zestawu z 930 ale też dość długo ładuje(około 2-2,5h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też mnie zastanawia. Mam tylko Outlook i Google.

A może ktoś polecić jakąś szybką ładowarkę? Bo te Nokii co mam od Lumii 520,735 i mojej 930 to też komedia. Ładowanie do pełna 4-5h...Ładowarka od LG robi to w maks 1,5h ;p Mam jeszcze indukcyjną od zestawu z 930 ale też dość długo ładuje(około 2-2,5h).

Kupuj jakąś w przedziale 1.5 - 2 ampery i będzie śmigać [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G388F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung biała ma 2A ładuje super a cena na all.45zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te Nokii teraz sprawdziłem i mają "aż" 1.3A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam samsung 2A i ładnie ciśnie przy mojej dość dużej baterii ( Note 3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybus85

Na czym polegał ten brak funkcjonalności w przypadku yanosika? ;) w sumie z tej apki nie korzystałem dłużej niż chwilę, ale znajomy robi to często i nie narzeka.

Co do tych aplikacji z androida na windows 10 to ciekawe co z tego wyjdzie...

Premiera mobilnego windowsa 10 na przełomie października/listopada. Mimo tego ja już korzystam z testowego buildu "dziesiątki" w programie windows insider, który jest w ciągłym rozwoju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ladowarkami to nie ma zadnych przeszkod zeby uzywac "mocniejszych"?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...