Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sie stanie z aplikacja jesli wyczyszcze jej pamiec?

Chodzi o to ze w ustawieniach apek jest cos takiego jak "wyczysc pamiec", np w aplikacji FB.

Jaki bedzie to mialo wplyw na jej dzialanie jesli to wyczyszcze?

Bo rozumiem ze po wyczyszczeniu nie bedzie zabierala tyle pamiecie RAM?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkło hartowane (to nie to samo co folia), można zamawiać na Alibabie. Ceny śmiesznie, a wytrzymałość jak produktu za 50 zł. Z darmową wysyłką trzeba trochę poczekać więc zazwyczaj zamawiam od razu kilka sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sie stanie z aplikacja jesli wyczyszcze jej pamiec?

Chodzi o to ze w ustawieniach apek jest cos takiego jak "wyczysc pamiec", np w aplikacji FB.

Jaki bedzie to mialo wplyw na jej dzialanie jesli to wyczyszcze?

Wg mnie to czyści tylko pliki podręczne danej aplikacji - zapisane hasła, podpięte konta, pliki tymczasowe itp.

Przy ponownym używaniu i tak z powrotem nagromadzi pliki tymczasowe.

Nie będzie to miało żadnego wpływu na zużycie RAMu, tylko na miejsce na telefonie / karcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam wszystko co do telefonu szkła etui ładowarki na AliExpress, bo kosztuje to grosze a tak naprawdę to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam wszystko co do telefonu szkła etui ładowarki na AliExpress, bo kosztuje to grosze a tak naprawdę to samo

Należy jednak uważać co się sprowadza. Np. części elektroniki ekrany dotykowe etc. do niektórych marek nie mają prawa wstępu na teren UE bez zgody marki. Tyczy się to między innymi podzespołów Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zawsze moga dowalic clo na granicy :D A wtedy takie sciaganie robi sie nieoplacalne :D

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SGS6 EDGE

co trzeba zainstalować żeby chodził YouTube ?

Dobra chodzi. Coś się zbiesilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem Lumie 930 za G3. Wróciłem na stare śmieci ?

Czy ktoś może polecić jakiś tani fajny smartwatch? Głównie mi chodzi o informacji o połączeniach,sms,maili itd. No i monitor snu(budzenie w odpowiedniej porze itp). Trochę tego jest,więc się pytam :) Kwota jak najmniej ? Bo jak widzę takich typów co kupują smartwatche Apple za 3000zł to mi się śmiać chce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest maly problem. Nie laczy mi z transmisja danych w telefonie. Jestem za granica wiec bez odpowiedzi typu serwis itp.

Wszystkie funkcje w tel wlaczone poprawnie. Pakiety wykupione.

Jednego dnia transmisja byla, pozniej przez godzine bede zajety i jak chcialem wejsc na neta patrze, ze nie ma.

Roaming gms jest. Po wifi net rowniez smiga.

Telefon wylaczany pare razy, nie pomoglo.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma/miał albo coś wie na temat Samsung Gear Fit SMARTWATCH SM-R3500? Zastanawiam się nad kupnem, bo idzie dostać za +/- 250zł. Tylko jak z funkcjonalnością na LG G3? Nie zależy mi na wszystkich funkcjach :) Głównie powiadomienia, monitor snu bo kroki itd. to już w G3 są ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie działać, aczkolwiek funkcja synchronizacji może stwarzać problemy, np, nie będziesz mógł odrzucać połączeń z zegarka. Z drugiej strony jeżeli jest kitkat wzwyż to powinno banglać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że można sparować z innymi telefonami,ale jednym działa,innym nie albo tylko część. A kupić w ciemno to trochę żal siana. Tym bardziej Samsung trochę strzelił sobie w stopę tym że tylko pod swoje telefony. Ale plus jest taki że chodzi to rewelacyjnie na tych telefonach :) Trochę tego jest na sprzedaż i widzę że ludzie mają problem to sprzedać. Na tą chwilę chyba najlepszym wyborem jest Sony 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...