Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem że można sparować z innymi telefonami,ale jednym działa,innym nie albo tylko część. A kupić w ciemno to trochę żal siana. Tym bardziej Samsung trochę strzelił sobie w stopę tym że tylko pod swoje telefony. Ale plus jest taki że chodzi to rewelacyjnie na tych telefonach :) Trochę tego jest na sprzedaż i widzę że ludzie mają problem to sprzedać. Na tą chwilę chyba najlepszym wyborem jest Sony 2..

posiadam Samsunga galaxy Gear2 i jestem bardzo zadowolony z zegarka, monitoring aktywności, krokomierz, powiadomienia, rozmowy jest tego trochę, ostatnio zainstalowałem apke która robi z zegarka licznik rowerowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale masz kolego sparowany pewnie z telefonem samsunga? Kurde jeszcze większy problem jest kupić do telefonu z WP. Tam to na palcach jednej ręki i jeszcze amputowanej idzie policzyć zegarki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większy ekran, 4GB pamięci operacyjnej i brak wersji 128GB na dane

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lord_maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ciekawostki na SGS6 EDGE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pracować na s6 edge i próżno tu szukać ciekawostek.

Faktem za to jest, że telefon jest na prawdę świetnie wykonany i nie ma się do czego przyczepić.

Fanom androida nie zostaje nic innego jak brać kredyt i kupować, bo Samsung przy s6 przeszedł samego siebie i stworzył małe cudo.

Ja bym jednak poczekał na jakieś fajerwerki w s7, bo przy s6 trochę wieje nudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał G4 albo cokolwiek innego(oppo,xiaomi itd) niż płacić Samsungowi absurdalne pieniądze. Robi się pomału jak ze zgnitym jabłkiem-ludzie kupują oba telefony dla lansu zauważyłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny to odstraszają.

Ja już go mam. Pytam o jakieś "usprawnienia" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał G4 albo cokolwiek innego(oppo,xiaomi itd) niż płacić Samsungowi absurdalne pieniądze. Robi się pomału jak ze zgnitym jabłkiem-ludzie kupują oba telefony dla lansu zauważyłem :(

Jeśli firmy, które wymieniłeś dorównają jakością Samsungowi i Apple to się z Tobą zgodzę. Na razie mają jeszcze sporo roboty przed sobą.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huawei P8 jest rownie dobrze wykonany co iphone 6 czy sgs6.

Huaweia uzytkuje, a reszte mialem okazje porownac. I nie zauwazylem zadnych wielkich roznic.

Oczywiscie kazdy jak bedzie chcial to sie przyczepi do kazdego telefonu :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagierka robiła w Play i najwięcej reklamacji było właśnie na IPhone :)

Moja kobieta ma ajfona, masa znajomych również. Po drodze samsungi pierniczyły mi się dużo razy, a ajfony bez szwanku. No ale wtedy miałem same budżetowe szajsungi, a ajfon to jednak jest jeden wysoki standard i nie wiem jak wypadają na tle flagowców Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...