Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaaa ok dzieki za info a juz myslalem ze to u mnie Tapatalk jest winowajca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polećcie jakiś db programik do odczytywania pdf-ów dla andka 2.3.6; mam jakiś cool reader, ale przy przewijaniu na następną stronę gubi wyrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adobe Reader?

mimo ponad 50mb wolnej pamięci w trakcie instalacji pojawia się komunikat, że za mało miejsca na dysku.. wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adobe Reader?

mimo ponad 50mb wolnej pamięci w trakcie instalacji pojawia się komunikat, że za mało miejsca na dysku.. wtf?

Polarisviever i officesuite

Oba mam zainstalowane i dobrze się sprawdzają.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej aktualizacji na Niemcy w S4 piszą że będzie już można przenosić aplikacje na zewnętrzną pamięć, ciekawe ciekawe :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej aktualizacji na Niemcy w S4 piszą że będzie już można przenosić aplikacje na zewnętrzną pamięć, ciekawe ciekawe :whistling:

No wlasnie ja do mojego note 2 dokupilem karte 16 gb i na h*j mi ona.... a na mp3 mi nie trzeba ... a dzis wyebalem 90 zl za 5cm kabla hdmi do tv zeby zapodac ekran telefonu na tv i nie dziala .... masakra ... tv mam 50 cali plazme panasonica ... chyba niekompatybilna albo ciul wie co ... a kabelek ori samsung

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario z TV lacz sie przez DLNA - AllShare

Wysłane z prodiża

Mozesz jasniej ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes: chodzi ci o bezprzewodowe ??? Moja plazma chyba nie ma tej mozliwosci ... :mad:

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ma tylko dokup modul wifi pod USB. A jak rzeczywiscie nie ma dlna - dokup taki maly modul internetTV. Za 150 juz mozna miec. Dzialaja najczesciej na androidzie.

Np. http://allegro.pl/cabletech-smart-tv-android-dongle-urz0193-hdmi-i3307379396.html

Wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ja mam takie urzadzonko pod hdmi do tv i jestem bardzo zadowolony. Tylko kup to z minimum prockiem 2x2.0 bo beda ci filmy hd mulic na tych slabszych. Jak cos to pw - ja to mam prosto z chin w dobrej cenie ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario ja mam takie urzadzonko pod hdmi do tv i jestem bardzo zadowolony. Tylko kup to z minimum prockiem 2x2.0 bo beda ci filmy hd mulic na tych slabszych. Jak cos to pw - ja to mam prosto z chin w dobrej cenie ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Ja mam ori samsung. Po ile ty masz te chinskie i jak to wyglada. Moze byc na pw

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz na spota ci pozycze i sobie potestujesz :P Zapytam chiniola bo chyba sa jakies nowe modele i posle ci pw. ale te najlepsze wysylka to kolo 150-200 zl Wyglada to jak troszke wiekszy pendriwe podlaczony z tylu tv 10 cm kablem hdmi. A jak go urchomisz to masz androida 4.0 na tv. Sterujesz za pomoca urzadzenia bezprzewodowego ja mam taka mini klawiature z touchpadem wielkosci pilota.

Masz slot sd na ktora nagrywm filmy. Mozesz tez chodzic na tym po necie bo to ma wifi w sobie. Super sprawa!. Mozna tez jakos sparowac to z laptopem i wtedy to co masz na lapku mozesz przegladac tv ale tego nie probowalem u siebie

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedz na spota ci pozycze i sobie potestujesz :P Zapytam chiniola bo chyba sa jakies nowe modele i posle ci pw. ale te najlepsze wysylka to kolo 150-200 zl Wyglada to jak troszke wiekszy pendriwe podlaczony z tylu tv 10 cm kablem hdmi. A jak go urchomisz to masz androida 4.0 na tv. Sterujesz za pomoca urzadzenia bezprzewodowego ja mam taka mini klawiature z touchpadem wielkosci pilota.

Masz slot sd na ktora nagrywm filmy. Mozesz tez chodzic na tym po necie bo to ma wifi w sobie. Super sprawa!. Mozna tez jakos sparowac to z laptopem i wtedy to co masz na lapku mozesz przegladac tv ale tego nie probowalem u siebie

Wysłane z mojego GT-I9001

Ok w wtorek pogadamy :thumbup:

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję aplikacji, która będzie kontrolowała czas wykonanych połączeń, ilość wysłanych sms i przetransferowanych danych. Używam Traffic Counter ale może macie jakąś alternatywę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos moglby wypowiedziec sie na temat tego urzadzenia? allegro.pl/rikomagic-mk802-iv-quad-core-wawa-f-vat-2gb-ram-i3298930881.htmlallegro.pl/rikomagic-mk802-iv-quad-core-wawa-f-vat-2gb-ram-i3298930881.html 4rdzenie i zaplecze support calkiem niezly. Na alledrogo nie spotkalem takiej maszynki z prockami 2ghz. Takze pytanie czy taki rikomagic powinien wystarczyc? Czy ja dobrze zle przeczytalem czy to urzadzenie nie posiada wbudowanego wifi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co planujesz na tym robic, ja mam 2 rdzenie 1,4 i spokojnie wystarcza do netu, yt i filmow. ma wifi i z pilotem wyszlo mnie 200 zl a nie 400

Wysłane z mojego GT-I9001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale sam polecasz kilka postow wyzej wersje 2x2ghz bo filmy w full HD beda przycinac na slabszych wersjach. Wiec 2x1.4 czy 2x1.5 beda za slabe? Podaj namiar na sprzet jaki posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...