Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turdzi - przytuliłeś Macan'a?:whistling::kox: czy dosiadłeś się do jazdy testowej?

Opublikowano
  • Autor

Na razie testowałem ale te testy maja jakieś tam perspektywy ;)

Testowałem tez A45 AMG ale chyba za stary już jestem na takie auta.

Opublikowano

Mam ładne lampy nowe do macan`a na tył jakby co :P

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

Eeeeee - A45 AMG też bym przytulił, choć to całkiem inne auto w porównaniu do Macan'a :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Eeeeee - A45 AMG też bym przytulił, choć to całkiem inne auto w porównaniu do Macan'a :thumbup1:

A45 testowałem pod kątem Cla 45 shooting brake które ma wejść na jesień ale chyba wyroslem z tego typu samochodów :)

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Witam, tak a propos Macana:

Duster ratuje Macana - Auto Świat

Jak by to powiedzieć Macan interesuje mnie ze względu na jego właściwości jezdne na asfalcie a nie w terenie ale faktycznie wtopa :)

Opublikowano

~Kozak straszny !!!! az milo popatrzyc

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Turdzi. Fajna maszyna. Gratulacje. Chyba też wkrótce zaglądnę do CompSport'u, żeby TFSI zaczęło lepiej jechać. STi to nie jest i raczej nie będzie, ale jeździ się całkiem przyjemnie.

I pozdrawiam ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hej Alex dobrze ze w nicku zachowales cos subarowego ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Turdzi sorry za OT ale orientujesz się jak poliftowe silniki 225KM bo kumpel się mocno zastanawia ...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem bo nigdy nie miałem do czynienia ale z tego co wiem tylko softem się różnią.

Opublikowano

Maja dodatkowe wtryski na kolektorze. Rzadziej trzeba dolot czyścić ;) Narazie nikt softu nie rusza poza oficjalnymi tunerami :kwasny:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mnie tam to roznicy nie robi bo nie czyscilem i nie zamierzam tego robić, zostawię te przyjemność następnemu właścicielowi ale dobrze wiedzieć że coś z tym zrobili.

Troche tu cicho a tym czasem za mna kolejny Audi Ice Driving Experience tym razem w S5 sportback

Edytowane przez turdzi

Opublikowano

Polifta kupiłeś?

Opublikowano
  • Autor

Polifta kupiłeś?

To sa samochody ktore naleza do Audi Driving Experience my nimi tylko jezdzimy.Ja dajel jezdze Avantem do przyszego roku a potem zobaczymy.

Edytowane przez turdzi

Opublikowano

jedrekx chyba chodziło o rok 2013 pod Twoim awatarem :eusathink:

Opublikowano

no właśnie, bo Twoje B8 to jak dobrze pamiętam 2011 :eusathink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Avator żyje własnym życiem ciagle zmieniam a mimo wszystko samo sie przestawia

Hej .

Czy ktos z was jest mi w stanie pomoc w drobnej sprawie.

Szukam kontaktu do jednego z forumowiczy sprzedajacych hurtowo czesci.Jego temata kiedys byl podpiety w technicznym ale nie moge go znalesc bo sie tam wszystko pozmienialo.Mial nicka z siodemka ( cos tam 77 - czy cos podobnego )Byl bym wddzieczny.

Edytowane przez turdzi

Opublikowano

Tom77

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.