Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

będzie skórka czy flok :jerk:

Opublikowano
  • Autor

będzie skórka czy flok :jerk:

zdecydowanie skórka :jerk:

Opublikowano

grila nie zmieniasz na s4 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

grila nie zmieniasz na s4 :mysli:

a masz na zbyciu za 1 zł ?/ hehe

dscf6723.jpg

ta różowa mysz to jakiś kasanowa, prawie codziennie miałem za wycieraczką karteczke z damskim imieniem i numerem kom...

tak więc nie wytrzymałem i Mysza wpadła w niewole... hehe

dsc08464o.jpg

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Ostatnio auto oblukane na szybko pod Tesco w LBN..a se myśle..pewnie nikt od Nas..a tu proszę zajeżdża dziś to dziwadło do mnie pod bramę :kox:

Arek fela robi robotę !! szkoda, że nie ma takiej w 19 :przebiegly:

Opublikowano

Auto zrobione ze smakiem, ale zazdroszczę tylko jednego..... komfortowego zawieszenie przy takim obniżeniu :good:

Opublikowano

autko naprawdę zacne :good:

Ive już wysłał ci zaproszenie do B5B :gwizdanie:

Opublikowano

...aaa nawet nie wiem czy wysłałem hyhy :embarrassed::decayed:

Opublikowano

autko ładne ale ten różowy znaczek i ten zwierzak jak dla mnie pedalsko to wygląda,bez urazy :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pantera fajna, pomyślimy Kowi hehe

mały upgrade dostarczony przez Raggaman Garage...

dsc08532g.jpg

Muszę coś wymyślec zamiast tej plakietki 6-gear na gałce

dsc08533p.jpg

Opublikowano

Mysza jest naj :naughty: ładnie obszyty mieszek i kiera :cool1: zacne wozidło graty pomysłów :hi:

Opublikowano

trzeba było różową nicią potraktować mieszek i kierę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nieee trochę już za dużo by było tych dodatków różowych...

W środeczku mam czerwone podświetlenie z czarnym wnętrzem, więc dlatego czerwona nic poszła...

Dziś spotkałem się z Grn-em więc i kolejna wlepka doszła i nowy pomysł na rezanie... już niedługo

Opublikowano

niezła koza :decayed:

te łopaty soczyście się u Ciebie prezentują :) graty w kolorze pink wymiatają :kox:

Opublikowano
  • Autor

niezła koza :decayed:

te łopaty soczyście się u Ciebie prezentują :) graty w kolorze pink wymiatają :kox:

Dzięki za miłe słowa uznania... :kox:

Opublikowano

koni - 60/40 zacnie to wyglada .... ciekawe czy z 17 tez by tak ladne bylo ;] a amory przednie masz seryjne czy jakie ? da sie tak jezdzic nie skacze ?

I wiem ze jak same springi zakladac to Koni. Sa dosc miekie nie traci sie tyle na komforcie ... ale to bylo w Hondzie a jak w Audi to nie wiem ale widze ze zadowolony jestes.... i do tego git wyglad ... pozazdroscic chyba na wiosne o takim rozwiazniu pomysle

Opublikowano
  • Autor

Paweł_M przejechał sie moim autem i sam napisał że zazdrości mi luksusu, amorki to 1BE...

Ja osobiście stwierdzam że tak luxusowego auta na glebie nie miałem jeszcze...a to jest moje juz 14 autko... :gwizdanie:

Opublikowano

Paweł_M przejechał sie moim autem i sam napisał że zazdrości mi luksusu, amorki to 1BE...

Ja osobiście stwierdzam że tak luxusowego auta na glebie nie miałem jeszcze...a to jest moje juz 14 autko... :gwizdanie:

Potwierdzam w 100% Arka zawieszenie pięknie wybiera nierówności :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.