Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Arek rocznika nie przeskoczysz:kwasny:

Opublikowano

Folete i kanapa RECARO ( Audi RS4 )

w rs4 były szmaty ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oj cicho Panie... My wiemy jak jest naprawdę...Nie czepiaj się szczególików...

Opublikowano

felgow nie chciał bys osobno sprzedac :decayed:

Opublikowano

Szkoda tak sprzedawać auto, nie lepiej podmienić fotele, felgi i zawieszenie na ori i sprzedać taniej? Lepiej na tym wyjdziesz:wink:

Opublikowano

Angel nawet się nie wahaj i na graty sprzedawaj.

Więcej kasy weźmiesz ale trochę zabawy będzie przy tym.

Opublikowano

tak dokładnie :decayed: ja mysle ze jak bym dobrze stał to taborety i fele bym z checią zawinął :D

Opublikowano
Angel nawet się nie wahaj i na graty sprzedawaj.

Więcej kasy weźmiesz ale trochę zabawy będzie przy tym.

w ten sposób nie uzbiera na nowe auto:wink: zresztą co tu sprzedawać, recaro i felgi pójdą w ciagu 2 tyg w zaleznosci od ceny i na tym sie skończy:wink: zostanie z autem nie sprawnym do jazdy

Opublikowano

Prawda,jest taka ze auto ma swoje lata a za mody nikt Ci nie odda. Jak wkładam kasę w auto robię, to dla siebie i już tego wkładu nie odzyskasz. Wiadomo fotele koła tak a auto będzie seria jakich wiele. Auto fajne i warte tej kasy ale tylko dla właściciela bo nawet jak się ktoś pozna to powie sobie- eee sam sobie będę rezal, szkoda dawać Xxx tys więcej.

Opublikowano
Angel nawet się nie wahaj i na graty sprzedawaj.

Więcej kasy weźmiesz ale trochę zabawy będzie przy tym.

w ten sposób nie uzbiera na nowe auto:wink: zresztą co tu sprzedawać, recaro i felgi pójdą w ciagu 2 tyg w zaleznosci od ceny i na tym sie skończy:wink: zostanie z autem nie sprawnym do jazdy

dlaczego? ja mu chcialem za proponowac machniom za moje ricardo dla ubogich to cos nosem kreci, Arek majatku nie zbijesz na tych recaro poprostu odzyskasz uczciwa czesc i zostaniesz z porzadnymi poliftowymi kublami to nie te czasy gdzie sie ludzie bili o tajle do B5 ...

Opublikowano
  • Autor
Angel nawet się nie wahaj i na graty sprzedawaj.

Więcej kasy weźmiesz ale trochę zabawy będzie przy tym.

w ten sposób nie uzbiera na nowe auto:wink: zresztą co tu sprzedawać, recaro i felgi pójdą w ciagu 2 tyg w zaleznosci od ceny i na tym sie skończy:wink: zostanie z autem nie sprawnym do jazdy

dlaczego? ja mu chcialem za proponowac machniom za moje ricardo dla ubogich to cos nosem kreci, Arek majatku nie zbijesz na tych recaro poprostu odzyskasz uczciwa czesc i zostaniesz z porzadnymi poliftowymi kublami to nie te czasy gdzie sie ludzie bili o tajle do B5 ...

Mrogusiu nasz smerfie kochany, jakbys dołożył ze 2 stówki do swojej propozycji to może bym nie kręcil nosem....

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

krzesełka fajne sam bym takie przechwycił :wink:

Opublikowano

jakieś zainteresowanie jest?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak te swiatła zrobiles fajnie wygladaja z moimi xenonami moglo by byc ciekawie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Aleeee Mnie długo tu nie bylo.. To nie znaczy że Audi nie była ruszana.... Bardzo była ruszana zwłaszcza przez Mrogala, zawsze jak wsiądzie to mi tak napierdzi w fotele i zawsze mówi że próbuje zabic zapach Krychy.. hihi

Dzis postaram sie porobić fotexy to zobaczycie jak teraz się prezentuje...

Cisne na Tor Lublin

Opublikowano

Z jakiej okazji akcenty na klapie ? Widziałem jak wyjeżdżałeś z toru bo jak stała to nie było "bonusa" :wink:

Opublikowano

Kolego gdzie obszywałeś kierowniczkę?

Opublikowano
  • Autor

kiera u Króla obszywania z forum była robiona czyli Ragga sie tym zajmował, a akcenty Oj tam tam... Rajdówka nasza też miała te akcenty, ale zwiało je ( hihi )

To jak widziałeś Mnie na torze to zauważyłeś nowe buciki na autku... :)

Opublikowano

No właśnie sam chciałem obszywać u niego. Super wygląda, dzięki :hi:

Opublikowano
kiera u Króla obszywania z forum była robiona czyli Ragga sie tym zajmował, a akcenty Oj tam tam... Rajdówka nasza też miała te akcenty, ale zwiało je ( hihi )

To jak widziałeś Mnie na torze to zauważyłeś nowe buciki na autku... :)

Koła widziane już na kiedyś na serduszku pod zamkiem :D ale flaty też były spoko :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.