Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skad Ty bierzesz czas na to... chyba pracuja za Ciebie ludzie :wink4:

Wstaje codziennie o 4.00 rano :decayed:

no nie do wiary chłop z tymi kabelkami :naughty:

...ale piny i kabelki pomalu sie koncza :)

No i sprawa przeciagniecia okablowania z tylu auta do lusterek :( trzeba rozebrac pol auta .

najwieksza rzeznia jest z tylu, bo boki to progami w miare bezbolesnie przepchasz...

no i zeby do drzwi przejsc przez tego kondona tez trzeba powalczyc :-/

Trzeba zdjac zderzak tylny :confused4: odrecic boczki w bagazniku po lewej i prawej stronie :confused4: wszystkie oslony progow :confused4: bocze zaslepki deski :confused4: sciagnac tapicerki drzwi kierowcy i pasazera :confused4: rozkrecic lusterka prawe i lewe :confused4:

Podzielilem sobie to niestety na kilka etapow :)

Czekam jeszcze na jedna wtyke :disgust: idzie dosc dlugo z Niemiec 8Z0972112

Turbawke od CAHA i cooooler bede zakladal gdzies we wrzesniu pewnie , musze ogarnac biezace tematy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a homelink skonczony??

Nie mam Modulu co obsluguje ,czekam caly czas na info :confused4:

Kolego jak byś mógł to rób foty jak się ściąga boczki, zderzak itp., przyda się potomnym.

Oczywiscie ze zrobie :wink4: i na pewno sie przyda na forum :)

cooler spawasz czy jakiś gotowiec ?

Coooler bedzie od 3.0 TDI :decayed: Niedlugo wrzuce foty jakie sa roznice z 2.0 tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna

Coooler bedzie od 3.0 TDI decayed Niedlugo wrzuce foty jakie sa roznice z 2.0 tdi smiley

węże podchodzą od 2-litrówki czy są inne średnice ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna

Coooler bedzie od 3.0 TDI decayed Niedlugo wrzuce foty jakie sa roznice z 2.0 tdi smiley

węże podchodzą od 2-litrówki czy są inne średnice ?

Jest ciut inna srednica :wink4: trzeba zamowic zlaczki redukcujne ,opaski . Po za tym wszystkie mocowania podchodza P&P :)

Wczoraj przyszla turbinka .......i nie wytrzymalem i zalozylismy ja z kumplem z ASO :decayed: Mielismy troche problemow z odkreceniem sruby zasilajacej :( Kto mial z tym doczynienia to wie jak ciezko france odrecic :disgust: . Jak zawsz e trzeba miec w pogotowiu srubki i uszczelki :decayed:

Tak czy siak turbo zalozone :kox:

img6609p.jpg

img6610l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne auto i ciekawe mody :))

z zewnatrz piekne auto ale jakosc wykonania srodka i konsola niestety mnie nie zadowalaja zobaczymy czy koncem roku üpo wypuszczeniu liftu b8 sie cos poprawi w srodku

ciekawe czy bez programu cos wiecej mocy wydmucha ta turbina :)) jakie ze 2 zröbki :))

a z drugiej strony zygac sie chce ze te pajace jakies CP moduly montuja tylko po to zeby ASO mialo co robic

znaczysie znam kolege z audi co mi powiedzial ze da sie to sprawdzanie obejsc jest jakis myk ale narazie go nie znam jak uda mi sie od niego wyciagnac (niby tajemnica firmowa) to zrobi sie watek jak i co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakosc wykonania srodka i konsola niestety mnie nie zadowalaja

moim zdaniem jakość jest bardzo dobra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadalem sie na ten temat w innym watku wiec tutaj nie bede robil OT -- ale przykladem jest plastik przy licznikach nic dodac nic ujac patrox to malowal i fajnie w sumie to zrobil bo seria to kupa jest ze oczy bola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zadowolony z materiałów w A5 (podejrzewam, że w A4 są takie same). sorki Grzesiu za OT :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez przepraszam za OT ale w a4 plastiki sa o niebo lepsze niz w vw, ojciec ma passata b6 i jest tragedia, w kilku przypadkach widzialem ze nie warto robic zimnego lokcia w b6 plastik pekl i sie pomarszczyl od potu, z przyciskow schodzi farba, peklo szkielko na przyciku od recznego, i wiele innych rzeczy ktore sa zrobione do d...py, jak dla mnie masakra!! siedzialem i jedzilem w nowej avansis, i powiem ze troche tam smierdzi, i tez bez rewelki, ciekawe czy jest jakas marka ktora w tych pieniadzach oferuje lepsza jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzialem i jedzilem w nowej avansis, i powiem ze troche tam smierdzi, i tez bez rewelki

wsiąc do nowego peugeot 407, tam od zapachu od razu sie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzialem i jedzilem w nowej avansis, i powiem ze troche tam smierdzi, i tez bez rewelki

wsiąc do nowego peugeot 407, tam od zapachu od razu sie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

chyba juz nie ma nowych 407 - jest 508 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili napisalem DIY na temat wydechu :wink4: moze komus sie przyda :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219614.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciut inna srednica :wink4: trzeba zamowic zlaczki redukcujne ,opaski . Po za tym wszystkie mocowania podchodza P

a jaka jest roznica miedzy 2.0 TDI a 3.0 TDI ? Dasz rade zrobic jakies fotki porownawcze.Ciekawe jaki ma 2.0 TFSI jak taki jak w 2.0 TDI to byl by to ciekawy mod :mysli:

siedzialem i jedzilem w nowej avansis, i powiem ze troche tam smierdzi, i tez bez rewelki, ciekawe czy jest jakas marka ktora w tych pieniadzach oferuje lepsza jakosc.

siedzialem tydzien temu w nowej Avensis , w srodku to jest jakas masakra zaczynajac od jakosci na zapachu konczac.

Co do samego wnetrza w B8 to faktycznie B7 i B6 maja chyba lepsze materialy , ale niestety taka jest teraz tendencja na rynku i w porownaniu do innych w klasie A4 i tak nie ma konkurencji.Sam palstik koo zegarow w sumie wogoel nie przeszkadza zwalszcza jak sie ma srebrne listy.Jak ktos ma piano to faktycznie powinien byc czarny.Lift w srodku poza detalami nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka wlasnie jest tendencja...zamiast lepsze daja gorsze, a wszystko aby cos zaoszczedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...