Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja żona miała operacje w zeszłym tyg. Guz wielkosci pięsci,operacja aż 9 godz. Niezły stres...Na szczęście wszystko jest O.K. Nie łam sie Grzesiu- wszystko będzie git?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie DZIĘKI wszystkim za słowa otuchy , człowiek chce się w jakims stopniu wyżalić (wyrzucić) to z siebie .

Jestem cały czas dobrej myśli ale niestety ja ostatnio tez nie daje rady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, tylko wiara, nadzieja i chęc życia pozwoli Twojej zonie wyjśc z choroby.

wiem ze żadna moja gadka tutaj nie pomoze, ale doskonale wiem co czujesz.

Byłem w gorszej sytuacji :facepalm: ale jakoś wyszedłem na prostą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuje stres niepewność ,cóż trzeba walczyć .Będzie gitara :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz wszystko będzie dobrze, głowa do góry,nie jedna kobieta już z tego wyszła,

także się nie przejmuj bo będzie, dobrze !! Zobaczysz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek trzymaj sie!! jestem pewien że małżonka wydobrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tu kilka osób napisało, że wyszło z tego już wiele osób i wyjdą kolejni- wśród nich na pewno będzie żona Grześka !

Wszyscy, którzy Cię w jakimś stopniu znają i kojarzą trzymają kciuki za pozytywne zakończenie sprawy !

POWODZENIA !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze Grześ . Pozdrowienia dla żony i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek wiesz, że jestem z Wami cały czas. jakby trzeba było jakiejkolwiek pomocy to wal śmiało :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał skonsultować wyniki badań jeszcze z innymi specjalistami niż ci co zajmują się Twoją żoną to wal śmiało na priv a postaram się pomóc. Powodzenia i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wierzyć że będzie dobrze, wygrać w głowie z rakiem to połowa sukcesu.

Trzymam kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, myślisz ze NFZ by zapłacił za Knife za granicą? W Reichu jest refundowane;600tys. operacji już zrobili:shock3:

Gamma Knife | Gamma Knife Center Hannover | Praxisgemeinschaft für Strahlentherapie und Neurochirurgie

Panowie zapamietajcie i mowcie wszystkim gdy tylko bedzie mowa o tetniaku czy innym guzie w glowie: w Pradze jest klinika ktora ma sprzet do Gamma Knife kupiony m.in. Za pieniadze z nagrody Nobla dla W. Havla. Oddal je na ten cel. Koszt operacji to ok 3tys eur. NFZ moszna zapomniec chyba, ale co to jest 3k€ w takiej sytuacji. Wazna jest jednak wczesna doagnoza - leczy sie tak guzy do 6mm. Zaden lekarz w PL o tym nie mowi, bo sztab ludzi zostal by bez pracy - wola kroic.

Grzes, jest dobrze, przy takiej komplkacji operacji zona ma niewielkie uszkodzenia. W zasadzie jest w gronie szczesciarzy.

Trzymamy wszyscy mocno kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...