Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

ok 1500 jak dobrze pamiętam, sam się nad nim zastanawiam. ale to raczej na kwiecień dopiero :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok 1500 jak dobrze pamiętam, sam się nad nim zastanawiam. ale to raczej na kwiecień dopiero :wink:

tez bym kupił ale ja czekam tylko az sie Leasing bedzie mi opłacało wykupić i bedzie albo s4/rs4 b5 albo powrót do BMW, więc nie opłaca sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 PLN dałem :wink: jak dla mnie cena OK

no za to co dostajesz i w porównaniu z Ori to jak za darmo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 PLN dałem :wink: jak dla mnie cena OK

To jak zrobisz to u siebie to ja się piszę z tym do mojej C6 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ORI jak chciałbym załozyc to :

- sterownik MMI do wymiany (kiedys widziałem za 900 PLN , bardzo ciezko go dorwać :kwasny: )

- dodatkowo wizyta ASO celem sciagnicia OCHRONY KOMPONENTU 160-400 PLN

- TUNER TV jakas hybryda lub nowsza cyfrówka 1400-1600 PLN

- masa okablowania , Piny , wtyki 300-400 PLN

- Anteny pod TV 2 sztuki 300-500 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie za***ista stronke z ori pinami do audi i nie tylko zamiast placic za wiazki 2 pinowe po 3 euro w audi tutaj kosztuja po 27centow i wsztykie wtyczki tansze o polowe :)

sam tam zamaiwam bo kurde jebie kogos na leb za 2 piny i 50cm kabelka 3,20€ a takich mi potrzeba ponad 10

kupilem paczke pinow (25) po 0,27€ :) i jest git i jest 6 euro a nie 33!

bersicht Kontakte / Reparaturkabel / Einzelleitung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wysyłka do PL tyle, że wyjdzie podobnie do ASO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 PLN dałem :wink: jak dla mnie cena OK

To cena dla każdego zwykłego śmiertelnika czy masz jakieś zniżki u nich potrzeba coś jeszcze żeby to podłączyć do 2G czy jest już wszystko w zestawie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wysyłka do PL tyle, że wyjdzie podobnie do ASO :decayed:

no nie koniecznie wysylka do polski 3,60€

a jedna kostka w aso 6€ a u nich ta sama 2€ wiec juz po 1 kostce masz 0 strat a jesli robisz duze zamowienie powyzej 75€ to masz wysylke gratis

paczka pinow w aso 33€ za 10 wiazek czyli 20 pinow a tutaj paczka 25pinow kosztuje 7,60 wiec nie wiem czy sie nie oplaca sam sobie policz ...

a grzesiek czy bartek to troche tych pinow i kostek wyrabiaja dla szaraka zwyklego wiadomo ze po 1 wiazke tansze jest aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj macie za***ista stronke z ori pinami do audi i nie tylko zamiast placic za wiazki 2 pinowe po 3 euro w audi tutaj kosztuja po 27centow i wsztykie wtyczki tansze o polowe :)

sam tam zamaiwam bo kurde jebie kogos na leb za 2 piny i 50cm kabelka 3,20€ a takich mi potrzeba ponad 10

kupilem paczke pinow (25) po 0,27€ :) i jest git i jest 6 euro a nie 33!

bersicht Kontakte / Reparaturkabel / Einzelleitung

To teraz mówisz? Jak ja dwie pensje prezesowi Audi w pinach zafundowałem? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 PLN dałem :wink: jak dla mnie cena OK

To cena dla każdego zwykłego śmiertelnika czy masz jakieś zniżki u nich potrzeba coś jeszcze żeby to podłączyć do 2G czy jest już wszystko w zestawie:wink:

To jest normalna cena u nich a w komplecie jest wszystko .

Aby to nam hulało potrzeba zieloną wtyke FBAS w sterowniku 07 Control Head .

Tak ona wygląda :wink:

FBAS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, a czemu B8 jeszcze nie było w kalendarzu? :whistling: no i drugie pytanie :decayed: zastanawiałes się nad pomalowaniem ramki wokół zegarów i ekranu MMI (tej szarej) na piano black? bo mi coś ostatnio zaczyna to chodzić po głowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, a czemu B8 jeszcze nie było w kalendarzu? :whistling: no i drugie pytanie :decayed: zastanawiałes się nad pomalowaniem ramki wokół zegarów i ekranu MMI (tej szarej) na piano black? bo mi coś ostatnio zaczyna to chodzić po głowie :decayed:

Ja myślałem zeby ja obyć alkantara ale ciekawe czy by wtedy weszła na miejsce :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i delikatnie rzecz biorąc jestem w ciężkim szoku :shock3:. Jestem pełen podziwu dla autora tego tematu, szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i delikatnie rzecz biorąc jestem w ciężkim szoku :shock3:. Jestem pełen podziwu dla autora tego tematu, szacun!
Kolego masz rację Grzesiu to prze uj:decayed: i jest jeszcze paru takich mistrzów na forum będziesz dłużej się kręcił po forum to się przekonasz i w niejedne zdziwko wpadniesz:naughty: Grzesiu sorki za OT:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalna cena u nich a w komplecie jest wszystko .

Aby to nam hulało potrzeba zieloną wtyke FBAS w sterowniku 07 Control Head .

Tak ona wygląda :wink:

http://s19.postimage.org/ye92vwbhf/FBAS.jpg

Mialem montowac AMI u siebie, ale to wydaje sie ciekawsza opcja (chociaz obawiam sie tej niskiej rozdzielczosci w MMI 2G), a wcale nie wyjdzie drozej.

Pytanie tylko, jak sprawdzic (bez wyjmowania), czy mam wejscie FBAS u siebie? w VCDS da sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna odczytac VCDS-em numer sterownika 07 a pozniej sprawdzić w ETCE co obsługuje :wink:

W autach w ktorych jest np. kamera cofania lub TUNER TV to wtyka jest na bank .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wysyłka do PL tyle, że wyjdzie podobnie do ASO :decayed:

Ale dlaczego miałbys kupować w niemczech? Nie zauważyłes, że pod każdym pinem jest numer części z ETKI, którgo uzywając, możesz go zamówić w każdym ASO. Dodatkowo sa też numery wiązek naprawczych w których ten pin występuje, więc ja tu nie widzę żadnego problemu. Za to brakuje mi czegoś innego. Do pina N 907 647 01 damskiego odpowiednikiem męskim jest pin w kształcie kwadratowego trzpienia, który wystepuje na poniższej stronie w wiązce naprawczej nr 000 979 012 . I jak na razie nadal nigdzie nie znalazłem numeru, który by odpowiadał temu pinowi w postaci pojedynczej a nie w wiązce. Więc to jest trochę szkoda, bo wiązka z dwoma pinami kosztuje 1,55 Eur na tej stronie a w ASO chyba ze 13 PLN. Sorry za OT. chociaż to jest wątek o rezaniu a piny to podstawa, więc może nie tak bardzo OT. i żeby było na temat: Grzesiu a da radę to otwieranie w B6 zrobić??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar, ale Brysio pisał, że tam jest taniej (i rzeczywiście jest). ale biorąc pod uwagę ile niektóre piny kosztują (ja płaciłem za te do lamp chyba 50zł) to jest to zdzierstwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...