Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

wrc.... mam moda dla ciebie ...podłącz w swojej a4ce polsat cyfrowy :polew: :polew: :polew:

i do tego mini talerz na dach z obrotnicą co by w czasie jazdy szło oglądać :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja wam powiem "....." pełen szacunek powinniście mieć dla WRC a nie głupie teksty o antenkach i Polsatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem "....." pełen szacunek powinniście mieć dla WRC a nie głupie teksty o antenkach i Polsatach

przecież każdy podziwia jego wyczyny przy autku :hi: ale trochę śmiechu nie zaszkodzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że WRC nie weźmie tego do siebie jako zniewagę czy brak szacunku, przecież to forumowe żarty :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że WRC skasuje dzisiaj swoje konto na forum a audi sprzeda :blink::polew: albo jutro rano pojawi się nowy mod :

czasza_camp_5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario... ja mam taki respect do wrc że ci się w głowie nie mieści, prawdopodbnie nigdy nie a raczej na pewno nie bede miał takiej wiedzy jak on!! a z tym polsatem to był ŻART!!! luz bracie luzzzzzz :kox: :kox: :kox:

a jak WRC wyda książke to pojade do niego żeby mi ją podpisał :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario - jaki szacunek - co takiego niby zrobił ? robi wszystko co już dawno fabryka zrobiła.

Ściąga z neta jakieś schematy i opisy i u siebie wykorzystuje..................nuda na maxa

WRC - lubię Cię - ale nie obraź się - zacznę tu zerkać jak zaczniesz modzić coś naprawdę ciekawego

Ps. wyślij PW jak np. zrobisz tył napęd

:decayed: :decayed: :decayed:

sorki za OT...................ale musiałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario - jaki szacunek - co takiego niby zrobił ? robi wszystko co już dawno fabryka zrobiła.

Ściąga z neta jakieś schematy i opisy i u siebie wykorzystuje..................nuda na maxa

WRC - lubię Cię - ale nie obraź się - zacznę tu zerkać jak zaczniesz modzić coś naprawdę ciekawego

Ps. wyślij PW jak np. zrobisz tył napęd

:decayed: :decayed: :decayed:

sorki za OT...................ale musiałem :decayed:

thumbs-up.png LUBIĘ TO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie plany na nowe mody ??

:D jeszcze tylko pare i tyle :wink4:

img6440z.jpg

img6453d.jpg

Dzis walka 6 godzin z Systemem HomeLink i qpa ;( Nie moge zakodowac w Systemie Komfort ( nie chce mi przyjac :disgust: )

beztytulu91.pngbeztytulu61.png

Mam prosbe do wszystkich posiadaczy HomeLinka o podanie numeru Komfortu :)

HELP !!! czy ktos mi pomoze :( ;(

Wrc podziwiam Cię za te mody które działasz :kox:

kurdę że Ci sie chce :decayed:

WRC STWORZONY BY MODZIĆ :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pieprzyć o doopie maryny bierzcie VCDSa do łapy i skanujcie numery modułu komfortu :gwizdanie:

Trzeba pomóc Grzechowi odpalić Homelinka :good:

...bardzo mile widziane w/w info od posiadacza B8 wyposażonego w ten przyjemny gadżet :decayed:

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 01:07_________________________________________________

Vario - jaki szacunek - co takiego niby zrobił ? robi wszystko co już dawno fabryka zrobiła.

Ściąga z neta jakieś schematy i opisy i u siebie wykorzystuje..................nuda na maxa

WRC - lubię Cię - ale nie obraź się - zacznę tu zerkać jak zaczniesz modzić coś naprawdę ciekawego

Ps. wyślij PW jak np. zrobisz tył napęd

:decayed: :decayed: :decayed:

sorki za OT...................ale musiałem :decayed:

Miron jest zazdrosny bo Gregory po miesiącu modów bije już wyposażeniem jego ogórka za 150 luji :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario - jaki szacunek - co takiego niby zrobił ? robi wszystko co już dawno fabryka zrobiła.

Ściąga z neta jakieś schematy i opisy i u siebie wykorzystuje..................nuda na maxa

WRC - lubię Cię - ale nie obraź się - zacznę tu zerkać jak zaczniesz modzić coś naprawdę ciekawego

Ps. wyślij PW jak np. zrobisz tył napęd

miron spoko luzik :wink4: jedni lubia MOC a drudzy gadzety :decayed: No nie mam napedu na 4 kola :confused4: sam wiesz ile kosztuje ten wariant przy zakupie :przebiegly: .

Pewnie ze bym chcial miec taki naped :) Patrzylem na klamoty ile kosztuja i jest az tak zle . Tylko mnie martwi instalcja do tego napedu , jest tam

sterownik do napedu 4x4 i trzeba rozkminic cala instalacje tego :kwasny: . Miejmy nadzieje ze nie ma tam tzw. ochrony komponentu

Schematy i opisy mam u siebie w programie ELSA i korzystam info od paru lat :wink4: nobo skad mam wiedziec co i gdzie idzie w aucie :decayed:

Czasem pytam sie jednego czy drugiego kumpla w ASO o info .

Dla przypomnienia tym autem jezdzi moja zona :naughty: ... no a czasem ja :gwizdanie:

Na pewno Przyjdzie czas na podniesienie Mocy w aucie ( zmiana turbawki , coolera ) ... no a wczesniej zaloze zaciski i tarcze z S4 B8 .

Pytanie za 100 punktow , gdzie jest filtr paliwa w B8 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pod autem koło pompy na wysokości fotela pasażera... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, filtr paliwa jest na wysokosci przedniego fotela pasazera

Co do homelink'a, sprobuj zakodowac w Instrument Cluster - 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pod autem koło pompy na wysokości fotela pasażera... :wink4:

no a w zbiorniku paliwa przy pompie co to za filtr jest :mysli:

Co do homelink'a, sprobuj zakodowac w Instrument Cluster - 17

Wg schematu podalczalem sie do MCE oraz Modulu Komfortu :) a zegary :mysli: musze przeleciec kodowanie i kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zbiorniku o ile sie nie myle, jest tylko pompa wysokocisnieniowa :)

Sorki - sluszna uwaga, wyglada na to, ze sa 2 filtry paliwa :) - wybacz błąd

Jak bede mial chwile, to sprawdze Ci to dokladnie - bo z tego co pamietam, widzialem kilka opcji podlaczenia homelink'a w roznych modułach,

A tak profilaktycznie - czy fabryczny moduł pod homelink'a nie jest nieco bardziej rozbudowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia tym autem jezdzi moja zona

dlatego jednym z pierwszych modów były wszelkie możliwe czujniki wokół auta przydatne do parkowania :wink4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia tym autem jezdzi moja zona

dlatego jednym z pierwszych modów były wszelkie możliwe czujniki wokół auta przydatne do parkowania :wink4: :>

Ale i tak mowi zebym kamere montowal jeszcze :gwizdanie: :decayed:

Co do homelink'a, sprobuj zakodowac w Instrument Cluster - 17

No niestety nic tam nie ma :confused4: czyli zostal niestety Modul Komfortu . Trzeba szukac wersje HIGH no i co za tym idzie jest tu ochrona komponentu.

Znajdz tu teraz pewny taki Komfort :kwasny: Rozne juz historie slyszalem z ASO niby pewnych sterownikow a pozniej okazuje sie ze sa z wedki albo z tira .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...