Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Beda foty :wink4: tylko co chwila u mnie leje :thumbdown: Daliby spokoj z tym deszczem :disgust:

Od jutra Grzegorz możesz robić foty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty zderzaka S LINE i wydech 3.0 TDI :wink4:

img6520fc.jpg

img6522l.jpg

Miala byc lotka dzis przyklejona do klapy ale poszla do poprawki :confused4: spadla mi i sie porysowala :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie :good: te felgi by pasowały do mojego autka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ta fela pasuje do tego auta, wogle to jedna z najfajniejszych felg do B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie :good: te felgi by pasowały do mojego autka :gwizdanie:

Do A4 B8 i A5 spoko pasuja :wink4: sprzedaj te twoje na wiosne i pomysl o takich :good:

Super ta fela pasuje do tego auta, wogle to jedna z najfajniejszych felg do B8

Na zime kupie chyba sobie takie jak ty masz felgi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serii naprawdę średnio mi się B8 podoba - S line exterieur + dobra fela i robi się wspaniałe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na czarną pupę to :kox: z dwururką :tongue4:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 22:03_________________________________________________dokładka jest lakierowana czy szare PVC? jak PVC to polecam do tego http://www.all4auto.pl/valetpro-dionysus-trim-glitz-500ml-przywraca-kolor-wyblaklym-plastikom-p-872.html

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serii naprawdę średnio mi się B8 podoba - S line exterieur + dobra fela i robi się wspaniałe auto.

w serii to kazde A4 wyglada biednie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie :good: te felgi by pasowały do mojego autka :gwizdanie:

Do A4 B8 i A5 spoko pasuja :wink4: sprzedaj te twoje na wiosne i pomysl o takich :good:

tylko za moje nie dostanę tyle żeby mieć od razu na 19 cali.. ale jest plan żeby moje S-line sprzedać i kupić właśnie takie lub BBS Speedline.. z naciskiem na S5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie :good: te felgi by pasowały do mojego autka :gwizdanie:

Do A4 B8 i A5 spoko pasuja :wink4: sprzedaj te twoje na wiosne i pomysl o takich :good:

tylko za moje nie dostanę tyle żeby mieć od razu na 19 cali.. ale jest plan żeby moje S-line sprzedać i kupić właśnie takie lub BBS Speedline.. z naciskiem na S5..

a te 18 za ile bys sobie cenil razem z oponkami of kors:) i jak bys tak wrzucil kilka fotek to moze sie dogadamy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się nie interesowałem bo muszę na czymś jeździć, a zimówek jeszcze nie mam :decayed: sorki Grzegorz za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na czarną pupę to :kox: z dwururką :tongue4:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 22:03_________________________________________________dokładka jest lakierowana czy szare PVC? jak PVC to polecam do tego http://www.all4auto.pl/valetpro-dionysus-trim-glitz-500ml-przywraca-kolor-wyblaklym-plastikom-p-872.html

Dokldaka jest szare PVC :wink4:

Ciekawe czy ktos tego uzywal ? ponoc kosmiczny srodek :kox:

http://www.all4auto.pl/poorboys-black-hole-show-glaze-maksymalnie-wyciaga-glebie-koloru-p-379.html

Troche odbiebne od tematu A4 ......dostalem ostatnio takie cosik :radocha: Jestem ich fanem okolo 14 lat :)

Autografy i ostatnia plyta THE CHEMICAL BROTHERS ktorzy zrobili sciezke do filmu HANNA :gwizdanie:

sdc14268e.jpg

Takze oto moja kolekcja :embarrassed: nie wszystko jest bo by sie nie zmiescilo :rolleyes:

img5707.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...