Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Za ile mozna sprzedac AFN z 97roku ?


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladam ostanio forum i ceny audi jakos tak spadly , wszycy sa za 15 tys kupowac poliftowa A4 :) powiedzcie za ile mozna realnie sprzedac przedlifta z 97 roku , AFN , stan ok jak na 97 rok :) w skorze , webasto , kiera od S4 i to chyba na tyle z ciekawszego wyposazenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lift za 15 tysi to nie zawsze dobry wybor na zegarach min 500 tysi jak masz zadbanego udokumentowane ,to zawsze mozesz go wycenic wyzej .bedziesz mial z czego opuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze FIS mam , serwisowany w ASO do 2006 roku mam papiery na wszystko , lacznie z dowodem zakupu auta , webasto bylo zamontowane tez w ASO chyba mam cale papiery od tego .... na aluskach 16 rial + zimowki 16" na stalowkach , 20tys temu rozdzad zrobiony ( wszystkie paski , pompa wody , itd ) bo zastanawiam sie czy nie sprzedac i dolozyc z 5 tys i kupic polifta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmieniał na twoim miejscu jeżeli masz dobre auto a zainwestował te 5 tysi w auto i zbiliżył go do polifta bo wiadomo jak jest na rynku i możesz minę kupić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno nie oddam go za 12tys :) a ladowac w dziadka 5 tys to nie za bardzo mi sie widzi bo nie planuje nim jezdzic z 5 lat :) a wloze a i tak nikt mi nie zaplaci za niego ponzije bo patrza tylko na rocznik :) ew. zmiana swiatel na polift i zderzak zeby ladnie wygldal .....

ale ogolnie pytanie ile jest warte takie auta na rynku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na otomoto lub allegro po ile chodza takie roczniki ale jeżeli chodzi ci tylko o zmianę na polifta to lepiej dołóż zdeżaki i lampy nie wiem czy konsole da sie zmienić i nie sprzedawać tylko jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze swojego doswiadczenia chcialem w styczniu sprzedac swoj 96 afn- nie bede ukrywal troche jest tam pozmieniane.Duzo w nim zrobilem.Za 13500 mialem kupcow i to nie jeden ale sie rozmyslilem i zostawilem dalej dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie nie ma co swirowac tylko zrobic pare modow i cieszyc sie z jazdy :) za rok moze za 10 sprzedam :D chyba ze za rok to polifty beda po 10 tys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milion pincet dwa dziwincet... 97r afna wiecej jak za 12 nie puscisz na bank. Chyba ze stan jest naprawde perfekcyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ostatnio sprzedawał 1.9 TDI AHU, kombi 96r, z FISem, skórzaną kierą, grzanymi tyłkami, klimatronikiem itp. i dostał 8800zł :confused4: jak miał wystawione 11000 to nawet nikt nie dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo ja miałem szczęście albo nie wiem co, 3 miesiące temu sprzedałem ADR'a z 97 za 12,5 i to z żalem bo autko było zadbane (aczkolwiek do igły dużo brakowało) ale cóż ceny idą w dół :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja wystawiłem AHU 97r po I lifcie za 13200 i .... zero telefonów

(dałem zawyżoną cene, jestem tego świadomy)

jak za ok 10tyś wystawie to może ktoś się odezwie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko temat można zamknać przyjmijmy ze 12 to max jaki można dostać za 97 afn , skóra , grzane stołoki . kiera S4 , webasto postojowe , szyberdach , klimatronik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zrezygnuje ze sprzedaży swojego swojego bo się nie opłaca. Bo za 10 tys na pewno nie mam zamiaru oddać. A sprzedam. a później nie wiadomo co sie trafia. A w tym mam wszystko porobione co mogło by się zużyć i zepsuć. Tak więc jak wrócę po wakacjach z pracy z Amsterdamu to zabieram się za modzenie bo mi się w obecnej oprawie znudził. Na początek: wymiana rozrządu oleju filtrów i wszystkich płynów, lampki polift +Xenon, Bose lub coś innego, szybki w prąd na tył.... i będę jeździł aż będzie mnie stać na Q7 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie też zakupuje lampy polift i może zderzak z halogenami :) bo nie oddam za takie pieniążki i to z webasto które pokochałem w zimnie przy - 25 jak wskakujesz rano do cieplego auta i silniczek podgrxzany również wiec można odrazu smiało jechac i nie trzeba szyb skrobac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...