Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Cieknąca pompa wtryskowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis po wymianie uszczelki zauwazylem dosc powazny wyciek z pompy wtryskowej.

Gnojówka ucieka mi gdzies od strony bloku, od spodu, miejce mniej wiecej zaznaczylem na obrazku.

Co to moze byc i jak sie za to zabrac?

Z gory thx

pompa_wtryskowa_146.jpg

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:59_________________________________________________dobra, dalem rade sobie sam :P wystarczylo wymienic uszczelke pod tlokorozdzielaczem :) jakby ktos potrzebowal pomocy niech pisze w temacie...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Leje mi dokładnie w tym samym miejscu. Tylko podczas pracy silnika, 1-2 krople na sekundę...

Dużo z tym roboty? Znasz może orientacyjne koszty naprawy?

Opublikowano

Wygląda na oring głowicy rozdzielacza, ja bym to oddał do naprawy pompiarzowi, samemu to można sobie biedy narobić :gwizdanie:

Opublikowano

do wymiany o-ring tlokorozdzielacza.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja wymieniłem oring głowiczki tłokorozdzelacza i nadal mi leci ropa

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zakupilem zestaw naprawczy za 28zl roboty dosc sporo jakby ktos mial pytania jak to zrobic zapraszam na pw :)

Opublikowano

to pisz tutaj albo jak masz fotki to do warsztatu będzie dla potomnych

Opublikowano

napisz coś więcej, sam szukam rozwiązania bo u mnie leje koło zaworu przepływu(6).

gdzie kupić takie uszczelki, i czy musiałeś na nowo ustawiać parametry pompy, odpowietrzać...

Opublikowano
  • Autor

wsservepic.jpg

Tak wyglada zestaw, uszczelka pod tlokorozdzielacz to ta duza zielona.

W IC zestaw kosztuje okolo 38 zl

Moge je wystawic na allegro za 34.

Wlasnie pisze FAQ do warsztatu

Opublikowano

CHETNIE POCZYTAM.... dzwoniłem właśnie do pompiarza, u nas wymiana kompletu uszczelek 200€ :shocked:

a gdzie robocizna za wyjęcie i włożenie??? szok...

Opublikowano

Wymiana uszczelnień w pompie to nie jest robota dla każdego.

Opublikowano

Ten film dużo wyjaśnia szkoda że po angielsku.Film ma 7 części

Opublikowano
  • Autor

ten film nic nie wyjasnia bo nic tu nie ma o tlokorozdzielaczu

Opublikowano

A obejrzałeś film do końca? Tam jest wymiana oringu tłokorozdzielacza.

Opublikowano

badyl666 nie mogłeś napisać, że jest 7 części tego filmu i trzeba kliknąć na poniżej podany link, nie byłoby zbędnych pytań.

Opublikowano

Sorki poprawiłem.

Opublikowano

ja za uszczelnienie pompy wtryskowej w serwisie boscha zapłaciłem 620zł, w tym było wymiana uszczelek, wyjęcie i montaż pompy wtryskowej, mycie silnika, ustawienie kąta wtrysków i chyba podanie mieszanki, teraz mam kąt wtrysków ideał 50-51 i żadnych objawów pocenia pompy, także uważam że dobre pieniądze a zrobione profesjonalnie :)

Opublikowano

Uszczelki to koszt max 60zł.

Niezle sobie licza

Opublikowano

U MNIE jeszcze więcej...koszt uszczelnienia (komplet) ale bez wyjmowania z auta to około 200euro :wallbash:

w promieniu 200 km jest tylko jeden zakład posiadający odpowiedni stół probierczy...SEVILLA...szok

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.