Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Cieknąca pompa wtryskowa


narty_jezusa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis po wymianie uszczelki zauwazylem dosc powazny wyciek z pompy wtryskowej.

Gnojówka ucieka mi gdzies od strony bloku, od spodu, miejce mniej wiecej zaznaczylem na obrazku.

Co to moze byc i jak sie za to zabrac?

Z gory thx

pompa_wtryskowa_146.jpg

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 20:59_________________________________________________dobra, dalem rade sobie sam :P wystarczylo wymienic uszczelke pod tlokorozdzielaczem :) jakby ktos potrzebowal pomocy niech pisze w temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oring głowicy rozdzielacza, ja bym to oddał do naprawy pompiarzowi, samemu to można sobie biedy narobić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz coś więcej, sam szukam rozwiązania bo u mnie leje koło zaworu przepływu(6).

gdzie kupić takie uszczelki, i czy musiałeś na nowo ustawiać parametry pompy, odpowietrzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHETNIE POCZYTAM.... dzwoniłem właśnie do pompiarza, u nas wymiana kompletu uszczelek 200€ :shocked:

a gdzie robocizna za wyjęcie i włożenie??? szok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana uszczelnień w pompie to nie jest robota dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obejrzałeś film do końca? Tam jest wymiana oringu tłokorozdzielacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badyl666 nie mogłeś napisać, że jest 7 części tego filmu i trzeba kliknąć na poniżej podany link, nie byłoby zbędnych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za uszczelnienie pompy wtryskowej w serwisie boscha zapłaciłem 620zł, w tym było wymiana uszczelek, wyjęcie i montaż pompy wtryskowej, mycie silnika, ustawienie kąta wtrysków i chyba podanie mieszanki, teraz mam kąt wtrysków ideał 50-51 i żadnych objawów pocenia pompy, także uważam że dobre pieniądze a zrobione profesjonalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U MNIE jeszcze więcej...koszt uszczelnienia (komplet) ale bez wyjmowania z auta to około 200euro :wallbash:

w promieniu 200 km jest tylko jeden zakład posiadający odpowiedni stół probierczy...SEVILLA...szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...