Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tacierzyństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Wyświetleń 165,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teściowa to prędzej chrapie :grin:

Opublikowano

Nie spodziewałem się znaleźć takiego tematu na tym forum a tu miłe zaskoczenie :) Od 5 tyg jestem szcześliwym tatą, a w zasadzie szczęśliwym od 3 tyg bo pierwsze 2 młody spędził na OIOMie. i teraz kiedy juz zapomnieliśmy o przebojach ze szpitalami itd oswoiliśmy sie z maluchem w domu walczymy z kolkami.mały je tylko z butli bo po szpitalu zrobił sie wygodny w dodatku w takich ilościach ze mnie to zadziwia ale to chyba po tacie :grin: potrafi co 3-4h zjesc nawet 150ml mając 5tyg. a na kolki chyba juz wszystko było espumisan, termofor, masaże brzuszka itd jak sobie radziliście/radzicie z tym?

Opublikowano

Sab Simplex

Opublikowano

Znajomi używali Windi. To są takie rurki, które ułatwiają "odgazowanie" bąbla :wink:

Podobno mega skuteczne.

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Edytowane przez Kolkov

Opublikowano

I co z tymi rurkami? Grasz na nich?

Opublikowano

My mamy na kolkę anti-colic bottle z canol babies, powoduje, że dziecko je tyle ile chce i mleko nie leci grawitacyjnie samo ze smoczka, Dopiero kupiliśmy i nie było okazji zastosować.

Opublikowano

Dziś znowu walka 2h z kolką, jak już zaśnie to po 10min pobudka przez ból i cała akcja od początku na szczęście teraz maluch śpi

Opublikowano

I co z tymi rurkami? Grasz na nich?

Dziecko na nich gra :wink:

Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka

Opublikowano

A spróbujcie włączyć suszarkę. My dziś włączyliśmy nebulizator/inhalator i za chwilę był spokój. Mały też tyle co zasnął :)

Opublikowano

My stosowalismy sab tak jak radzi Tomasz ale lek dostepny byl tylko w niemcowni

Nastepnie dawalismy infacol po nim malej bylo ciut lepiej ale i tak zaden z tych nie zalatwil problemow.Mozna probowac bo roznie dzieci reaguja ale fakt suszarka z you tube dawala jej pospac przez pare ladnych godzinek bez placzu.

Z rurek ja bym nie polewal bo nasi rodzice tak robili tylko nie rurka a termometrem rteciowym.tj stara szkola gdzie nie bylo farmacji.

Opublikowano

moja, dzieki Bogu oraz błogosławionemu Jarosławowi i Antoniemu nie miała kolek :D

Opublikowano

moja, dzieki Bogu oraz błogosławionemu Jarosławowi i Antoniemu nie miała kolek :D

mam wrazenie ze od wczoraj swiat stal sie jakis piekniejszy... :D

ludzie nawet lewym pasem boja sie jezdzic...:D

Opublikowano

trzeba zachowywac poprawnosc polityczną :grin:

teraz zamiast foteli mam u siebie w biurze klęczniki, nad każdymi drzwiami krzyże

przed warsztatem zamierzam zrobic piękną kapliczkę ze zdjeciami błogosławionych śp. Marii i Lecha

A chłopaki zobowiązali sie do zrobienia makiety tupolewa

do tego kolega lesniczy obiecał jeszcze sciętą brzozę....

Opublikowano

- Puk puk

- Kto tam?

- ABW!

- NIe wierzę!

- No my właśnie w tej sprawie...

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Piszcie, piszcie jak usypiacie podobno jak pierwsze dziecko jest idealne czyli śpi bez problemu (mój syn) to drugie to przeciwieńswto a w lutym bedzie drugi bąbel. Mam nadzieje że to się nie sprawdza i drugi też będzie spał jak pierwszy :decayed: W razie czego pożyczę kota od kogoś z forum :wink:

Opublikowano

Dev ma kota-nianię...pisz do niego :grin:.

Opublikowano

Tylko ze jego koty sa trzy razy większe od małych brzdąców

Opublikowano

norweskie lesne sa duze ale one sa u rodzicow, w domu mam tylko ragdolla a to jest zwykla pier...doła

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.