Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wykres audi do oceny .......... :)


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj dostalismy pierwszy z wykresow nowego projektu audi narazie auto na seryjnych intrcoolerach i doladowaniu 1.45 bara wiec jeszcze jest z czego dmuchac ............... tylko pytanie czy jest sens :wallbash: zeby wlasciciel sie nie zabil :mysli:

Pacjent to audi rs4 2001 r asj silnik mody opisze wkrotce ( Maciek nie waz sie zdradzic )

rs4pc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens zawsze jest - wszystko zależy od właściciela :naughty:

Myślisz, że da się z niego po zmianie IC i dodaniu trochę "dmuchanka" wyciągnąć coś pod 500 KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, jak już ktos kiedyś wspomniał, tutaj nikt nic ciekawego oprócz :shocked: nie wyili sie(moze oprocz kilku dosłownie zapalenców). I ja nie bede oryginalny: Fajne parametry :kox: Do jakich celów szykowane jest to auto? Jak zmienia sie żywotosc silnika po takich modach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam to jest to autko wcześniej "uzdrawiane" przez VTG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ciezko pod 500 gdyz wtryski nie dadza rady i pompa. Zaufaj mi auto zapierdziela sa konie i " konie " te sa k**ewsko szybkie

Właśnie, zapomniałem zapytać o wydajność pompy i wtrysków.

A nie można wstawić coś bardziej wydajnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj dostalismy pierwszy z wykresow nowego projektu audi narazie auto na seryjnych intrcoolerach i doladowaniu 1.45 bara wiec jeszcze jest z czego dmuchac ............... tylko pytanie czy jest sens :wallbash: zeby wlasciciel sie nie zabil :mysli:

ladnie to wyglada ...

dajcie wlascicielowi furmanke ,niech poprobuje na tym setupie i nauczy sie tym jezdzic ... jak bedzie malo to zrobic korekte ... chyba dosyc sensowne wyjscie ...

p.s jezeli autko ma byc dupowozem to wydaje mi sie ze takie parametry wystarcza ,jezeli wlasciciel ma zaciecie street fighter'a to zawsze bedzie malo ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnięcie pedala do deski przy 3k Rpm grozi skręceniem karku :decayed: Zajefajnie!! :> Takiego przebiegu momentu to ja jeszcze nie widziałem :kox:

Temp. dolotu tylko o 8st. wyższa od otoczenia. To przy takiej mocy chyba bardzo dobry wynik SMIC. Pytanie co da porządny FMIC bo temp. w dolocie niższa od otoczenia to raczej nie będzie. Chyba, że się zamrozi Intercooler :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przysieszenie jest zabojcze :drool: a mozna z tego wyciagnac jeszcze sporo wiecej :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tym się jechało od 3 tys rpm do 4 tys np. na dwójce? Oczywiście mówie o pełnym ogniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tym się jechało od 3 tys rpm do 4 tys np. na dwójce? Oczywiście mówie o pełnym ogniu.

Temat luźny to można troche OT zrobić :)

To Rs4 od 3...4k Rpm to chyba jest ułamek sekundy i trudno zaobserwować co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno pali kapcie..

trzeba teraz nowe wtryski, pompe i FMICa dołożyć.. :hi: przy takich modach to koszt niewielki..ale czy turbo nie za małe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o trakcję

Aha ,no własnie jak tam z trakcją :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...