Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Lampy "Angel Eyes"


MeRa

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko kwestia gustu. jedni nazwa to agrotuningiem, drudzy zas beda zachwalac. ja poczekam do wiosny , wtedy powinno devilow jezdzic wiecej po miescie ,wtedy bede mial porownanie.

Dibo odezwe sie do Ciebie.

ps. wtryski juz kupione :wink4: 1000zł za 4 szt. (nowiutkie) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia gustu. jedni nazwa to agrotuningiem, drudzy zas beda zachwalac. ja poczekam do wiosny , wtedy powinno devilow jezdzic wiecej po miescie ,wtedy bede mial porownanie.

Dibo odezwe sie do Ciebie.

ps. wtryski juz kupione :wink4: 1000zł za 4 szt. (nowiutkie) :naughty:

Ogólnie pomysł z LEDami jest :good: Ale nie w wykonaniu Sonarów i nie w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kwestia gustu. jedni nazwa to agrotuningiem, drudzy zas beda zachwalac. ja poczekam do wiosny , wtedy powinno devilow jezdzic wiecej po miescie ,wtedy bede mial porownanie.

Dibo odezwe sie do Ciebie.

ps. wtryski juz kupione :wink4: 1000zł za 4 szt. (nowiutkie) :naughty:

Ogólnie pomysł z LEDami jest :good: Ale nie w wykonaniu Sonarów i nie w tym przypadku.

Tylko w B8 i innych nowych :audi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł z LEDami jest :good: Ale nie w wykonaniu Sonarów i nie w tym przypadku.

Tylko w B8 i innych nowych :audi::good:

To moje "nie w tym przypadku" = to co napisałeś "W B8 i nowych :audi:"

Do tego bym dołożył jeszcze B7 bo w niej też to fajnie wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale szczerze to nie sadziłem że te lampy zostaną tak skrytykowane

Dibo co wtedy uwazasz że lampy Engel Eyes lepiej pasuja do audi?

To nie o to chodzi. Napisałem że pomysł z LEDami jest :good: Tylko że te LEDy co do tej pory były pokazywane to wyglądają bardziej jak jakieś świecidełka. Zobacz sobie ori Valeo zespolone. Delikatne i eleganckie lampy, zgrywające się z sylwetką samochodu. A te Sonary i inne chińskie wynalazki to wyglądają jak błyskotki i taki dodatek jakby na siłę, co nie pasuje do stylistyki auta. Jak wyjdą jakieś ładne LEDy dobrej firmy które będą pasować do samochodu to czemu nie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mi wydaje sie że wyglada ok,tymbardziej na czrnym kolorze chyba zrobie jakies foto i ci przesle i ocenisz :mysli:?

To wrzuć zdjęcie na forum :wink4: Ja widziałem takie lampy na granacie i wogóle mi nie pasowały do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo dobre lampy, w końcu FK. Ja bym jednak poszukał zespolonych :wink4:

Ja mam takie u siebie i jestem bardzo zadowolony :good: Tylko że ich producentem jest Depo a nie jak napisano FK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo dobre lampy, w końcu FK. Ja bym jednak poszukał zespolonych :wink4:

Ja mam takie u siebie i jestem bardzo zadowolony :good: Tylko że ich producentem jest Depo a nie jak napisano FK.

na tył jak na mój gust to najładniejsze :naughty:

na przód takie mi się podobają. Chcę pochromować klamki, obudowy lusterek :naughty: żeby wszystko mi pasowało(to tak na marginesie)

poza tym mi akurat dzielone bardziej podchodzą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód takie mi się podobają. Chcę pochromować klamki, obudowy lusterek :naughty: żeby wszystko mi pasowało(to tak na marginesie)

Lusterka tak :good: Sam będę tak robił na wiosnę. Ale klamki sobie odpuść. Zrobisz z auta choinkę. Kilka osób ma tak zrobione na forum i kiepsko to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarne SONARY zespolone i tak jak piszą tutaj niektórzy... wygląda to dosyć fajnie (kwestia gustu) ale świeci kiepsko. Powiedzcie mi jakie dokładnie HIDy mam do nich dokupić żeby poprawiła się widoczność na drodze?? Bo jest na allegro kilka oznaczeń (H1, H3, H4, H7) i nie wiem które będą pasowały i najlepiej wyglądały. Wiem tylko że HID 6000k... i co dalej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...