Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Łażą za mną takie ledy jak głód za aktorami w reklamie danone'a :facepalm: Tylko niestety cena jest większa niż jogurtu :decayed:

Przyślij mi jedną na przymiarkę :naughty:

:decayed: nie ma co przymierzać, bo leżą elegancko :wink: daj mi dane do konta allegro - 2 dni i kurier Ci przyniesie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz do Nysy tak jak wcześniej pisałeś? jest już termin, 25-27 maja jakby co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% w sobotę, po południu bo do 15 pewnie nic się nie będzie działo. Odwiedzę stare kąty bo do ogólniaka tam chodziłem :decayed: wagary i takie tam więc kumple pokazali mi miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc auto wreszcie odebrane, siedzi nowe serce, suszarka AWX, kolektor AWX i wywalony egr, w międzyczasie wywaliłem sticker bomba z wnętrza i wpadło BURBERRY, doszła polerka rantu i wskaźnik boost w nawiewie... posprzątam i umyję auto to wrzucę jakieś fotky :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor z AWXa jest plug&play (tylko, że ja mam AJMa :eusathink:)? tak mi sie słyszałao, że raczej tak. Jak wrażenia po modach silnika? bo zastanawiam się nad kolektorem, turbo jeszcze (chyba) w przyzwoitym stanie więc nie ruszam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor z AWXa jest plug&play (tylko, że ja mam AJMa :eusathink:)? tak mi sie słyszałao, że raczej tak. Jak wrażenia po modach silnika? bo zastanawiam się nad kolektorem, turbo jeszcze (chyba) w przyzwoitym stanie więc nie ruszam :decayed:

jak nic nie grzebiesz to szkoda hajsu, tym bardziej ze u ciebie trudniej z EGR po takiej przekładce, dla spokoju mozesz wyjąć swój i go przeczyscić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor z AWXa jest plug&play (tylko, że ja mam AJMa :eusathink:)? tak mi sie słyszałao, że raczej tak. Jak wrażenia po modach silnika? bo zastanawiam się nad kolektorem, turbo jeszcze (chyba) w przyzwoitym stanie więc nie ruszam :decayed:

u mnie P&P, wrażenia narazie żadne, zrobiłem dopiero 200 km, nie karam jeszcze silnika, chce żeby wszystko się "ułożyło", jeszcze z jakieś 200 km i jadę na komputer do mechanika, a turbo u siebie musiałem wymienić, bo stare się wyrzygało razem z silnikiem... planuję u siebie jeszcze co najwyżej załadować wtryski 216, centralny FMIC + program, także profilaktycznie wrzuciłem kolektor i pozbyłem się EGR'a. Tak jak Kowi kiedyś powiedział, ten kolektor to bardziej taki zabieg kosmetyczny niż wpływający jakoś super na osiągi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egra i kolektor czyściłem jakis rok temu :decayed: troche syfu było, ale Kowi jak mówisz, że efekt żaden to kase można na coś innego wydać, np boosta bo fajny gadżet i +10 do mocy :naughty: w przypadku mojego nigrzebanego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł joł joł.

W ubiegłą sobotę byłem z Kumplem w Pabianicach, gdzie miał miejsce mały zlot VAGów przy okazji otwarcia nowego pola golfowego. było kilka ciekawych aut, nawet ktoś mojej Avanturze strzelił 2 foty :decayed: tak aktualnie prezentuje się mój klekot:

frontsidepabianice19052.jpg

backsidepabianice190520.jpg

Dzisiaj jadę do Zioma, będziemy pasować zderzak od S4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to pole funkcjonuje już od paru dobrych lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inne bajery też z Esy wpadną czy tylko przód? a ja chętnie bym moje odmalował bo poprzedi właścicial(ka) widocznie miał kłopot z parkowaniem dop marketami i tu i tam sie obrysował :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest fajnie ale efet mógłby być lepszy zmieniając opony na 205/35 i obniżyć go zdrowo bo lekko kozą wieje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inne bajery też z Esy wpadną czy tylko przód? a ja chętnie bym moje odmalował bo poprzedi właścicial(ka) widocznie miał kłopot z parkowaniem dop marketami i tu i tam sie obrysował :facepalm:

jak wpadnie zderzak to będę chciał też Esowy grill zarzucić

---------- Post dopisany at 12:33 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Ogólnie jest fajnie ale efet mógłby być lepszy zmieniając opony na 205/35 i obniżyć go zdrowo bo lekko kozą wieje:naughty:

Kozą to wiało u mnie w zeszłym sezonie, gdy nie było gleby z tymi 18stkami :) myślałem o oponkach 215/35, i może minimalnie go jeszcze obniżyć, tak jak teraz jest to i tak dość dużo biorąc pod uwagę trasy po których jeżdżę. Gdyby nie wyjazdy co weekend do Łodzi do szkoły, opony już dawno by były zmienione i auto jeszcze położone, bo mam 2 odcinki takich kolein że już muszę jechać 50km/h i po garbach. Dziś jeszcze dojdzie zderzak od S4 to przód jeszcze bliżej dojdzie do gleby.

Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to na przyszły sezon wpadnie Ejr Rajd i wtedy 205/35 na te 8,5 cala Mercedesowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak znajdziesz ten esowy gril i ten "podróba Rsa" będzie Ci zbędny to daj znać :wink: muszę luknać Twoje Audi w Nysie bo jak dla mnie :thumbup1:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Musze kilka naklejek też pierdzielnąć na szyby w bagażniku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowity wieczór był :wink: to teraz szukaj tego grila :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narobiliśmy się trochę :decayed: a grill obowiązkowo bo ten a'la RS4 ni w piz*3 ni w oko teraz leży... po pracy zamienię na poliftowy bo taki mam w chacie aktualnie :wink:

---------- Post dopisany 23-05-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 13:52 ----------

poliftowy grill powrócił do łask i przy S4 froncie jest zdecydowanie leeeeepiej :decayed: także Karolu wezmę do Nysy tego RS'a jak Ci podpasuje to zarzucisz do siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narobiliśmy się trochę :decayed: a grill obowiązkowo bo ten a'la RS4 ni w piz*3 ni w oko teraz leży... po pracy zamienię na poliftowy bo taki mam w chacie aktualnie :wink:

---------- Post dopisany 23-05-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 13:52 ----------

poliftowy grill powrócił do łask i przy S4 froncie jest zdecydowanie leeeeepiej :decayed: także Karolu wezmę do Nysy tego RS'a jak Ci podpasuje to zarzucisz do siebie :wink:

this_thread_is_worthless_without_pics.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...