Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]


junior_tdi

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj wpadł kolejny gadżet - moduł komfortowych kierunkowskazów :decayed:

ori? skąd masz? :naughty:

no nie ori, uniwersalny moduł :wink4: pierdółka a na mieście jak i na trasie przydatna :decayed:

http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html

fajny duperel ten moduł - może by się skusił :mysli:

furka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde tez sie nad nim zastanawiam ale jak to moja druga połówka stwierdziła nie będzie do niczego pasować :gwizdanie: i chyba zaczne szukać s4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wpadł kolejny gadżet - moduł komfortowych kierunkowskazów :decayed:

ori? skąd masz? :naughty:

no nie ori, uniwersalny moduł :wink4: pierdółka a na mieście jak i na trasie przydatna :decayed:

http://allegro.pl/komfortowe-kierunkowskazy-2-5x-migniec-uniwersalne-i2063788688.html

fajny duperel ten moduł - może by się skusił :mysli:

furka :good:

no pierdółka a naprawdę pomocna :good:

qrde tez sie nad nim zastanawiam ale jak to moja druga połówka stwierdziła nie będzie do niczego pasować :gwizdanie: i chyba zaczne szukać s4 :kox:

no do mnie na sezon wpadnie zderzak S4 i chyba zostawię ten RS'owy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa ja do Twojego zakładałbym zwykły poliftowy grill.

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudas :decayed: poliftowy gril do tego zderzaka lepiej wygląda moim zdaniem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz możliwość podmiany to czemu nie :) swoją drogą co to za opindalanie się z tym gwintem? ja już mam zawieche zmienioną a na głowie żona, dziecko, praca :rolleyes: i esowy zdeżak się szykuje :good: to już nie będzie Caractere Avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz możliwość podmiany to czemu nie :) swoją drogą co to za opindalanie się z tym gwintem? ja już mam zawieche zmienioną a na głowie żona, dziecko, praca :rolleyes: i esowy zdeżak się szykuje :good: to już nie będzie Caractere Avant

spoko spoko, gwincik czeka na sezon letni :wink4: teraz tyle śniegu u mnie nayebało że masakra :confused4: czekam aż troszkę cieplej się zrobi to coś pomodzę przy padlinie :decayed: a jak wpadnie zdeś to będzie "Caractere AvanteS" hehehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuufff cało dotarł :)

:hi:

no na szczęście, kumpel w DHL'u robi i jak tylko zobaczył dla mnie zderzak to od razu w bezpiecznie przywiózł do sąsiada :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2012, 09:46_________________________________________________ale zabezpieczony był pierwszorzędnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zderzaki od Es-y są na cenie,na allegro znalazłem coś takiego za prawie 1,5 tysiaka :shocked:http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-s4-b5-99-01-oryginal-wroclaw-i2119078588.html i w dodatku bez halogenów :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...