Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O i widać ze 216 wydały dobrze z niutonem a wiele osób mówi że nie zrobi tyle:)

Opublikowano
O i widać ze 216 wydały dobrze z niutonem a wiele osób mówi że nie zrobi tyle:)

ale u mnie jest zestaw z 230mm

Opublikowano

Może ktoś jest zainteresowany mocowaniem gruszki pod gtb. Mam takie mocowanie :)

6cde51ee5967d.jpg

Opublikowano

Mi sie wydaje ze taka moc moze i jest osiagalna bo założyłem 216 pod soft pod wtryski z ASv i doładowanie 1.45

To jest taka moc ze strach gaz naciskac.200km/h nie wiadomo kiedy.Teraz tylko korekta softu

Mam nowe 216 boscha od cowboya

pompe 11 ori w idealnym stanie

BRD

Kolektor awx

brakuje fmic.

No i jest 6 biegow DQS na długie trasy:grin:

Opublikowano
Mi sie wydaje ze taka moc moze i jest osiagalna bo założyłem 216 pod soft pod wtryski z ASv i doładowanie 1.45

To jest taka moc ze strach gaz naciskac.200km/h nie wiadomo kiedy.Teraz tylko korekta softu

Mam nowe 216 boscha od cowboya

pompe 11 ori w idealnym stanie

BRD

Kolektor awx

brakuje fmic.

No i jest 6 biegow DQS na długie trasy:grin:

bedzie z tego 170, albo nieco wiecej z zadymą:wink:

Opublikowano

Ale ja pisze o krzysiek1606 ktorego znam:)

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

Mi sie wydaje ze taka moc moze i jest osiagalna bo założyłem 216 pod soft pod wtryski z ASv i doładowanie 1.45

To jest taka moc ze strach gaz naciskac.200km/h nie wiadomo kiedy.Teraz tylko korekta softu

Mam nowe 216 boscha od cowboya

pompe 11 ori w idealnym stanie

BRD

Kolektor awx

brakuje fmic.

No i jest 6 biegow DQS na długie trasy:grin:

bedzie z tego 170, albo nieco wiecej z zadymą:wink:

Ja mysle ze jak motor zdrowy to i wiecej wyda na brd moze spokojnie nawet dmuchnac 1.75b

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Może ktoś jest zainteresowany mocowaniem gruszki pod gtb. Mam takie mocowanie :)

http://zapodaj.net/images/6cde51ee5967d.jpg

Pod jakie gtb to mocowanie masz??

Opublikowano

motor mam zdrowy bo kompresja 35.5 na kazdym.FMIC bedzie na wiosne.

Opublikowano
Może ktoś jest zainteresowany mocowaniem gruszki pod gtb. Mam takie mocowanie :)

http://zapodaj.net/images/6cde51ee5967d.jpg

To mocowanie nadaje się tylko do poprzecznego silnika, a tak naprawdę nie zastosował bym go do żadnej przeróbki.

Opublikowano

no ale po co ma tyle dmuchać skoro wtryski małe:wink: o taki sam setup pytałem wcześniej na wątku tyle z GTB:wink:

Opublikowano
Może ktoś jest zainteresowany mocowaniem gruszki pod gtb. Mam takie mocowanie :)

http://zapodaj.net/images/6cde51ee5967d.jpg

To mocowanie nadaje się tylko do poprzecznego silnika, a tak naprawdę nie zastosował bym go do żadnej przeróbki.

Bo ?

Opublikowano

bo gruszka bedzie pod złym katem.

Opublikowano
bo gruszka bedzie pod złym katem.

Nie bardzo rozumiem o jaki kąt Ci chodzi ..

5e3124a1.jpg

e6d22216.jpg

Opublikowano

Krisu grucha będzie waliła o podłużnice...:whistling:

----------

w a4 oczywiście

Opublikowano

sprawdzę to jutro .

Opublikowano

ten zestaw co pokazałeś na foto do b6 nie wejdzie,nie ma szans,po pierwsze grucha będzie waliła o podłużnice,po drugie z tą flanszą nie założysz puszki filtra powietrza :kwasny:

Opublikowano

ten zestaw nie będzie montowany w audi ;) a tam sie zmieści na pewno

Opublikowano

do srebrnego seata wejdzie :decayed:

Opublikowano

drugi też srebrny myśli intensywnie o by wymodzic

Opublikowano
ten zestaw co pokazałeś na foto do b6 nie wejdzie,nie ma szans,po pierwsze grucha będzie waliła o podłużnice,po drugie z tą flanszą nie założysz puszki filtra powietrza :kwasny:

Trochę cie poprawie, bo do wzdłużnego silnika to w ogóle nie wejdzie pomijając filtr powietrza i podłużnicę;P jeszcze musiał byś wykręcić łapę silnika i poduchę, do poprzeczniaka od biedy może być;P

A tak na marginesie na Allegro jeszcze nie widziałem zestawu który by wszedł do wzdłużnego:)

Opublikowano
bo gruszka bedzie pod złym katem.

Nie bardzo rozumiem o jaki kąt Ci chodzi ..

http://www.fotoszok.pl/upload/5e3124a1.jpg

http://www.fotoszok.pl/upload/e6d22216.jpg

po co ci ta sruba u góry na sztandze?dochodzi ci to wogole do ogranicznika bo widze ze kąta łapki nie ruszałes.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.