Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Czarna mamba z nowa turbawka 296ps/364nm


QRi

Rekomendowane odpowiedzi

no i właśnie chyba taki środek chłopaki z CompSportu znaleźli :good:

Dla mnie kicha :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w GT2X 1,5Bar przy 3k Rpm :kox: hooj, że po 43tyś wysiadła :> Jakbyś miał 5 cylindrów, a nie 4 to takie 28rs wstało by ci przy 3k Rpm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesuje ten ICEk z Iveco...bo na allegro mozna coś wyrwać w dobrej kasie tylko nie wiem, który by podszedł do B6[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 23:23_________________________________________________taki podszedł by: http://allegro.pl/iveco-daily-intercooler-w-100-szczelny-okazja-i1754967734.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze widze to foto jest zrobione od tyłu, a to oznacza że szatan się tym intercoolerem interesuje - pewnie z przodu jest w chooy pozaginany

Jeżeli nie chcesz ciac zderzaka to taki typ podejdzie, tyle że to jest pudełko zapałek nie FMIC :D, z drugiej strony wiekszy FMIC = rezanie zderzaka

@ devastation

nie mam zadnych avi z aktualnego setupu,

jedyne co moge po dzisiejszym wieczorze powiedziec, to to, że auto jest szybsze od B8 3.0TDI po progsie :)

z kolei dostalem z rolki ostro w dupe od golfa III 3xxps mocno odelżonego (bodaj 1015kg) - ale tamten pojazd to szatan wcielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieśvagen to ośka nie Q :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze widze to foto jest zrobione od tyłu, a to oznacza że szatan się tym intercoolerem interesuje - pewnie z przodu jest w chooy pozaginany

Jeżeli nie chcesz ciac zderzaka to taki typ podejdzie, tyle że to jest pudełko zapałek nie FMIC :D, z drugiej strony wiekszy FMIC = rezanie zderzaka

@ devastation

nie mam zadnych avi z aktualnego setupu,

jedyne co moge po dzisiejszym wieczorze powiedziec, to to, że auto jest szybsze od B8 3.0TDI po progsie :)

z kolei dostalem z rolki ostro w dupe od golfa III 3xxps mocno odelżonego (bodaj 1015kg) - ale tamten pojazd to szatan wcielony

no reazanie zderzaka to zalezy w jakim stopniu...trzeba podjechac i zobaczyc to uzywke :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam identycznego iveco do opchnięcia - nie pozaginany, do przeczyszczenia - jak się komuś chce przysiedzieć to coś z tego bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mam identycznego iveco do opchnięcia - nie pozaginany, do przeczyszczenia - jak się komuś chce przysiedzieć to coś z tego bedzie

ile za to moze byc PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...