Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Planuję założenie nawigacji co proponujecie ?


hofi7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję założenie nawigacji, konkretnie szukałem typowego RNS-e ale strasznie ciężko znaleźć coś w rozsądnych pieniądzach i rozsądnym stanie. Może macie jeszcze jakieś pomysły jaka inna nawigacja podeszłaby do mojego samochodu. Głównie zależy mi na odtwarzaczu mp3/kart sd/ a w nastepnej kolejnośći na samym systemie nawigacyjnym.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpusc sobie peingi dalca i inne szmelce zapychajace rynek, jak chcesz cos solidnego to szukaj w markowych stacjach 2DIN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

windowsa CE ma, montował już to ktoś? foto chciałbym zobaczyć czy pasuje do wnętrza i jeśli mam concertaII to jak z wszystkimi kostkami?[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:46_________________________________________________widziałem kiedyś na tvn turbo w gadżecie, może nie ten model ale ta sama firma też 2din w skodzie i z tymi samymi funkcjami to nic negatywnego nie mówili a raczej poz.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:49_________________________________________________http://www.peiying.pl/content_pl/systemy_multimedialne_pe_na_rozrywka_w_samochodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ma dwa wejścia na sd czyli w sumie 4gb muzy a to chyba sporo :)

i przed wszystkim idealnie pasuję do wnętrza samochodu, podświetlenie, sterowanie z kierownicy itp.

może i nie odtwarza divix, czy jakiś tam rmvb ale kto tego tak naprawdę używa . zresztą jak chcesz to można podłączy dvd, tv i już masz wypas

pozdr

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ma dwa wejścia na sd czyli w sumie 4gb muzy a to chyba sporo :)

i przed wszystkim idealnie pasuję do wnętrza samochodu, podświetlenie, sterowanie z kierownicy itp.

może i nie odtwarza divix, czy jakiś tam rmvb ale kto tego tak naprawdę używa . zresztą jak chcesz to można podłączy dvd, tv i już masz wypas

pozdr

mariusz

jaki wypas, zobacz ile musisz kupić modułów żeby mieć ten wypas :thumbdown: jeśli ma mozliwosć odtwarzania divx(czyli filmy w formacie AVI) to ściagasz byle teledyski i wszystko odpala, takie RNSE nie poradzi sobie :gwizdanie: żeby mieć bluetooth musisz kupić kolejny moduł kolejna kasa :thumbdown: 4gb łacznie to bardzo mało w tych czasach :gwizdanie:

A jak ma pasować idealnie to moze warto pomyśleć o Dynavin :gwizdanie: ma wszystko co w tych czasach radio mieć powinno i pasuje do wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie dać jakąś opinię natemat tego radyjka??

Pozdr...

Moja opinia jest taka, jeździsz autem dobrej marki a chcesz montować w nim dziadostwo jakieś.

dokładnie peing to sobie mozna wstawiać :gwizdanie: do garazu co by cos tam brzdękało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niewiem ale w B6/B7 nie widze innego radia niż RNS-E :wink4:

Też jestem takiego zdania,zapodajesz zmieniarkę na 6cd,plus dwa wejścia na karty SD,plus mp3 do navi,plus dvd i jest :good:

Masz tyle muzy :gwizdanie: i to ma ręce i nogi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niewiem ale w B6/B7 nie widze innego radia niż RNS-E :wink4:

Też jestem takiego zdania,zapodajesz zmieniarkę na 6cd,plus dwa wejścia na karty SD,plus mp3 do navi,plus dvd i jest :good:

Masz tyle muzy :gwizdanie: i to ma ręce i nogi :naughty:

to zbaczcie na stacje dynavin, wygląd RNSE,DVD, BT, navi i najwazniejsze WINDOWS CE i czyta karty SDHC, a nie max 2GB SD :thumbdown:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 12:45_________________________________________________a4_ipas.jpg[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 13:27_________________________________________________http://www.audizine.com/forum/showthread.php/359695-The-DYNAVIN-navigation-review-thread.-PICS./page3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to zbaczcie na stacje dynavin, wygląd RNSE,DVD, BT, navi i najwazniejsze WINDOWS CE i czyta karty SDHC, a nie max 2GB SD

Ortodoksów nie przekonasz. Dla nich RNS-E to relikwia - tylko TO i nic innego...

Ja wiem jedno - że jeśli już będę wymieniał na coś swojego Concert'a, to na pewno nie będzie to RNS-E - zbyt mała funkcjonalność za zbyt wysoką cenę.

Jeśli już wymienię to właśnie na taki kombajn jak ten Dynavin.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że nie będzie działać fis ?

A czemuż to FIS miałby nie działać? :blink:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...