Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ładna sztuka, nie ma co .... :)

Opublikowano

no ładna sztuka, nie ma co .... :)

Piękna :)

możę za kilka lat się taką kupi... :gwizdanie:

Opublikowano

i jak tu nie być zapotrzonym w audiczki

Opublikowano

Pany wie kto może jak w B8 jest ze skrzynią automatyczną? Od początku czyli 2008 jest S-tronic w 3.0tdi czy był też tip? :mysli:

Opublikowano

chyba na początku był tip... ale mogę się mylić..

Opublikowano

chyba na początku był tip... ale mogę się mylić..

ok jeżeli był to do kiedy? i jak to poznać :mysli:

Opublikowano

Pany wie kto może jak w B8 jest ze skrzynią automatyczną? Od początku czyli 2008 jest S-tronic w 3.0tdi czy był też tip? :mysli:

Napisz do mojego kumpla to ci pewnie powie WITT33 :wink4:

Opublikowano

A jeżeli chodzi o olej w 2.0TFSI ktoś już coś wywalczył? Bo z tego co widać to nie jest problem tylko początku produkcji bo loop ma 2010 i siorbie oliwkę jego autko :kwasny:

Opublikowano

S-Tronic ma 7 biegów

Tiptronic ma 6 biegów więc m.in. po tym można stwierdzić co to za skrzynia.

A co do oleju to co tu można wywalczyć, trzeba pilnować poziomu i tyle, moje autko jest z grudnia 2008 i nie sygnalizował jeszcze ani razu, żeby dolać mu oleju.

Opublikowano

moje autko jest z grudnia 2008 i nie sygnalizował jeszcze ani razu, żeby dolać mu oleju

szczęściarz z tego co słyszałem co się innym dzieje i mnie powstrzymuje przed 2.0TFSI :confused4:

Opublikowano

Też się dużo naczytałem, więc w bagażniku mam litr albo dwa oleju, ale cały czas zamknięte i mam nadzieje, że zostanie tak na zawsze :) do serwisu na wymiane filtrów oleju etc. jeżdże przed zimą i po zimie, a rocznie robie ok. 10 tyś km - więc mam nadzieje, że "picia" oleju nie odczuje.

Sądze, że nie ma co się bać 2.0 tfsi - wystarczy tylko pilnować poziomu, a silnik jako silnik według mnie jest genialny.

Opublikowano

Może tylko CDN ma ten problem ty masz CAE :mysli:

Opublikowano

Na początku AUDI zrobiło auto doskonałe - później żeby uprzykrzyć życie użytkownikom poprawiło (w złym znaczeniu) silnik żeby brał olej i wypuścili kolejne a-czwórki :kox:

Opublikowano

Panowie , czy B8 nie nie ma qurwa podstawowych narzedzi we wnece kola zapasowego :shocked: ? dzis chcialem zmienic kola a tu zonk po pusto :rolleyes: jest mi w stanie ktos powiedziec co jest grane ?

Opublikowano

ja mam w A5... choć ja mam akurat dojazdówkę, a np. w Q7, gdzie nie ma żadnego koła oprócz "zestawu naprawczego" masz normalnie lewarek itp

Opublikowano

znalazlem dzieki makkiemu ale kurna jak by mi nie powiedzial gdzie tego szuac to by jutro ktos niezla zjebke dostal w salonie :rolleyes: Wysilili by sie chodz troche i dali obrazek i sa sedana i dla avanta bo tak to ide o zaklad ze nie jestem pierwszy ktory tego szuka.

Opublikowano
  • Autor

turdzi znalazłeś schowek na narzędzia bliżej tylnych oparć ?? Też miałem zagadkę :decayed:

Opublikowano

turdzi znalazłeś schowek na narzędzia bliżej tylnych oparć ?? Też miałem zagadkę :decayed:

też szukałem na autostradzie w nocy -dramat :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.