Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak coś i kogoś interesuje to : Lampki LED do tablicy rejestracyjnej dostępne są w Poznaniu :kox:

Moje już są jutro podjade je odebrać hehehe :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak coś i kogoś interesuje to : Lampki LED do tablicy rejestracyjnej dostępne są w Poznaniu :kox:

Moje już są jutro podjade je odebrać hehehe :kox: :kox: :kox:

Ja chce, Ja chce!!

Opublikowano

To dzowń do ASO Bełtowskiego i zamów :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
:good:
Opublikowano

Nie ma to jak dać do promo filmu auto z koncernu i pokazać, że w zimie nie odpala :decayed:

Opublikowano

czujka parkowania z tylu mi zglupiala i piszczy 8 sekund po czym nie dziala..

odlaczylem kodowaniem hak i przestala..

hak dokladany przez serwis aso ale nie oryginal ale thule

mozliwe by mial czujnik zamontowania zdejmowanego haka i ten zglupial na mrozie?

aha: widzialem na gdzies w sieci na fis'ach temperature oleju.. gdzie to sie odpala?

odpalilem lap timer ale temp oleju nie widac..

Opublikowano

aha: widzialem na gdzies w sieci na fis'ach temperature oleju.. gdzie to sie odpala?

odpalilem lap timer ale temp oleju nie widac..

Dopiero od rocznika 2010 ten bajer działa :wink4:

Opublikowano

uu szkoda, dzieki za info.

to jeszcze jedno pytanie, gdzies w postach widzialem, ze ktos pisal na ile ma zapchany DPF..

jest jakis wskaznik zapchania? czym to mozna odczytac?

bo mi wywalilo kilka razy w miescie kontrolke, ale nic po tym sie nie dzialo.. w kodach bledow tez mam o tym info..

Opublikowano

Co myślicie o tym kole w tej B8 ? :mysli: jak dla mnie taka napompowana na nich jest

http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2111970115&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=44 [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 14:43_________________________________________________WRC graty :good:

Opublikowano

Co myślicie o tym kole w tej B8 ? :mysli: jak dla mnie taka napompowana na nich jest

http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2111970115&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=44 [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 14:43_________________________________________________WRC graty :good:

Jak dla mnie to okropne te balony - na zdjęciu z boku wygląda jak traktor :sick3: Może gdyby te 20' miały inny wzór...

Opublikowano

okropnie na tym kole wygląda

Opublikowano

wyglada jak kpina z duzych felg :polew:

Opublikowano

oooo Wrc gratki kolorku :)

Opublikowano

ciekawe - na żywo może tak źle nie wyglądać - coś w niej jest

a przy moich to te wyglądają jak 22 cale co jest na jej plus oczywiście

Opublikowano

Yyyy coding - 11 u mnie nieaktywne.. Cos musze wlaczyc?

W bloku engine nie mam tez meas. blocks - 08

Obydwie funkcje nieaktywne.

Czy jest jakis trick?

Opublikowano

Jaki olej polecacie na wymianę w B8 2.0 tdi caha. Do tej pory lany był castrol slx Long life 5w-30. Planuje zmieniać olej co max 15 tys km.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.