Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jest jeszcze silnik 140 KM :wink:

A zaś 2.0 TDI o oznaczenaich silnika CAGA , CAGB , CAHA ,CAHB , CAHC ,CMEA ,CJCB mają te same korbowody .

Oznaczenie to 038 198 401 F

info z ETKI serwisowej .

No widzisz tak myślałem ze bajki opowiada,a może to ten nowy 177 ma inne?potwierdzisz?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak myślicie ile można krzyknąć za ori felgi 18 takie mam u siebie? bo chcę zmienić wzór tylko nie wiem czy mi się opłaci

Opublikowano

jak za same felgi to gdzieś koło 2-2,5 tys. na allegro są takie jak Twoje za 2500

Opublikowano
jak za same felgi to gdzieś koło 2-2,5 tys. na allegro są takie jak Twoje za 2500

spróbuje wystawić za 2300, mam 2 kpl felg może się sprzedadzą :)

Opublikowano
jak za same felgi to gdzieś koło 2-2,5 tys. na allegro są takie jak Twoje za 2500

spróbuje wystawić za 2300, mam 2 kpl felg może się sprzedadzą :)

masz nadmiar czy zmieniasz? jak zmieniasz to na co?:naughty:

Opublikowano

Panowie, w ASO są dobre obniżki na akcesoria :whistling: Dziadek, ile płaciłeś za końcówki? bo jutro jadę na przymiarkę bo mam dostać podobno "specjalną cenę"

Opublikowano
Panowie, w ASO są dobre obniżki na akcesoria :whistling: Dziadek, ile płaciłeś za końcówki? bo jutro jadę na przymiarkę bo mam dostać podobno "specjalną cenę"

kutfa już dokładnie nie pamiętam - "starość" 336zł lub 326zł - jedna z tych opcji :wink:

Opublikowano
Panowie, w ASO są dobre obniżki na akcesoria :whistling: Dziadek, ile płaciłeś za końcówki? bo jutro jadę na przymiarkę bo mam dostać podobno "specjalną cenę"

Speszial prajs, speszial prajs .... tak mi mówili araby w Egipcie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

no to ja mam dostać za ok 300zł, chyba dobra cena?

Opublikowano
no to ja mam dostać za ok 300zł, chyba dobra cena?

no lepsza :wink: tylko żeby te około nie okazało się właśnie 336zł :wink:

Opublikowano

zobaczymy, jutro pojadę na przymiarkę bo nawet nie chcieli mi sprzedać "na gębę". jak będzie cena porównywalna to ich zastrzelę bo miał być rabat dla stałego klienta :decayed:

Opublikowano
zobaczymy, jutro pojadę na przymiarkę bo nawet nie chcieli mi sprzedać "na gębę". jak będzie cena porównywalna to ich zastrzelę bo miał być rabat dla stałego klienta :decayed:

hehe no walcz z cwaniakami bo tyle kosztuje normalnie w cenniku akcesoriów :decayed:

Opublikowano
jak za same felgi to gdzieś koło 2-2,5 tys. na allegro są takie jak Twoje za 2500

spróbuje wystawić za 2300, mam 2 kpl felg może się sprzedadzą :)

n

masz nadmiar czy zmieniasz? jak zmieniasz to na co?:naughty:

chce zmienić wzór na taki jak miałem w B8 czyli S5, rozmiar zostawię ten sam

Opublikowano

Ja jak narazie jestem z wyboru zadowolony ale to narazie :wink: dziwne że PRM w a5 to nie to samo co w a6 bo moje są całkiem inne niż twoje a oznaczenie przecież to samo :whistling:

Opublikowano

O jakich koncowkach mowicie? Chromy nakladane na ori wydech? 300 za dwie do mojego?

Opublikowano

tak, dokładnie te. jutro dowiem się dokładnie ile jak do nich pojadę A5tką

Opublikowano

cennikg.jpg

to jest cennik z 2011 roku...ja kupowałem z 2 tyg temu to kosztowały tyle samo tzn 336zł :wink:

Opublikowano

A mnie cały czas męczy temat zmiany hebli na te od S4 :whistling: Czy oprócz tarcz/klocków/zacisków nic już nie trzeba zmieniać? Nie wiem... pompa hamulcowa? Coś z ABSem? Dawid, Grzesiek, sprawdzaliście? W sumie zakładam, że tak... :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.