Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cos czuje, ze jak sie wezme za program to i wydech odetkam.

Upierdliwe to wypalanie fltra.

Opublikowano

Grzesiu, ile masz przejechane u siebie?

75 tyś km

Opublikowano

poczytalem niemieckie fora i ponoc jedyny moment w ktorym puszcza chmure to przy bucie po spokojnej jezdzie - np: tempomat na 120 kmh dluzszy czas i nagly but...

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

o Ku***...

no wlasnie.. tak sie zastanawiam nad bezpieczenstwem pisania na forum wszystkiego o swoim aucie...

zlodziej pewnie zaczyna poszukiwanie takiej fury od forum..

Opublikowano

może warto po prostu przed wstawianiem fotek wymazać Blachy bo mają swoje sposoby by nas znaleźć...

Opublikowano

Panowie, kupiłem czujnik różnicy ciśnień, w ASO mówili że nie wystarczy go wymienić tylko trzeba go jeszcze adoptować, czy to prawda, a jak tak to wie ktoś może jak to się robi??

Opublikowano
Panowie, kupiłem czujnik różnicy ciśnień, w ASO mówili że nie wystarczy go wymienić tylko trzeba go jeszcze adoptować, czy to prawda, a jak tak to wie ktoś może jak to się robi??

yyy... Powaznie, jest jakas adaptacja?

ja wymienialem w 1.9 TDI i po wymianie usunalem bledy i gralo. Nie sadze, zeby u Ciebie bylo inaczej, ale moze sie myle :)

Opublikowano

Grzesiu, ile masz przejechane u siebie?

75 tyś km

to niedużo.. u mojego brata było 150 tys jak padł czujnik..

Opublikowano
Panowie, kupiłem czujnik różnicy ciśnień, w ASO mówili że nie wystarczy go wymienić tylko trzeba go jeszcze adoptować, czy to prawda, a jak tak to wie ktoś może jak to się robi??

mi jak wymieniali ostatnio to powiedzieli, że powinno się robić adaptacje. Jenak jak ktoś nie zrobi to czujnik po kilkunastu odpaleniach sam sie dopasuje :) wiec szkoda sie fatygować do ASO

Opublikowano
może warto po prostu przed wstawianiem fotek wymazać Blachy bo mają swoje sposoby by nas znaleźć...

Panowie jak kogoś mają namierzyc to i tak namierzą czy to po spocie czy po zakupach w markecie czy na powrocie z pracy itd itp.......

Opublikowano

Gabriel napisz do mnie jutro :) bo dziś nie mam czasu sie tym zająć ale jutro pomogę ;)

Opublikowano

dzieki... przypomne sie :)

Opublikowano

Ojejej... :( Jak ustaliles czasy wtryskow? Ponoc to, ze leja wykancza te motory...

Opublikowano

Gabriel Pw :)

Opublikowano

Panowie co myślicie o malowanych felgach? Polata to trochę? bo interesują mnie te np. ORYG. AUDI A5 S5 A4 A6 S-LINE S6 S4 18 OPONY 8T0 (2801037144) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Z tego co mówi sprzedający są malowane

Opublikowano

te są z A5 :wink: w styczniu chyba sprzedawałem takie za 3300 jak dobrze pamiętam :decayed: w sumie trochę żałuję, że je sprzedałem bo bym je na zimę wrzucił :doh:

Opublikowano
Gabriel Pw :)

Dzieki bardzo :)

Opublikowano

mam pytanie czy wersja caha rozniila sie od caga tylko turbina czy jeszcze sprzeglo dawali mocniejsze??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.