Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro podjade. Dzieki Grzes.

PS: Audi jest wierne jak pies, pierwsza awaria dokladnie w momencie gdy moge juz smigac skuterem (od pierwszego marca) i uruchomilem Californie na lato. Wczesniej nie zawiodl, wiedzial, kiedy przejsc w tryb serwis. Dobry audik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Czy zastosowanie tego ustrojstwa ma sens w połączeniu z MMI3G?

http://www.audi.co.uk/accessories-searcher/displayImage.do?imageId=15315&metaId=15314

8P0051440A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po wymianie telefonu.

MMI 2 niespolszczone i do tej pory przy Nokia E6 wszystko było ok.

Aktualnie HTC one x (android) i też wszystko ok poza jednym a mianowicie przy połączeniu przychodzącym jest dzwonek w telefonie ten ustawiony, choć powinien on być tylko w aucie a w aucie równolegle jakiś cholernie głośny brrrrrrrrr. Jak to zmienić by w aucie był dzwonek ustawiony w telefonie?

Pozdrawiam

No właśnie u mnie to samo, stara Nokia łączyła się bez problemu a dzwonek ustawiony rozbrzmiewał w głośnikach, nowy Samsung z Androidem tak jak wyżej opisuje tomaszoo nie przenosi dźwięku dzwonka. Poza tym przy dłuższej rozmowie zawsze się po kilku minutach rozłączy na kilkanascie sekund, po czym ponownie się połączy z Audi i tak potrafi kilka razy. Nie da spokojnie pogadać dziad koreański he. Wie ktoś o co kaman ...

Jeszcze jedno, przy wyborze numeru sygnał oczekiwania biiiiiip, biiiiiip jest bardzo głośny w stosunku do ustawionej głośności rozmowy, da się to gdzieś jakoś zmienić, tak aby osobno ustawić głośność tego sygnału i osobno głośność rozmowy ??

mumen

może tu coś się wyjaśni:

http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/android-188723/index57.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...da sie zrobic tak, aby gniazdo zapalniczki dzialalo bez wlaczenia stacyjki?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...da sie zrobic tak, aby gniazdo zapalniczki dzialalo bez wlaczenia stacyjki?:wink:

Nie wiem czy z poziomu softu da sie cos zrobic, mnie sie nie udalo. Fizycznie wystarczy podac stale +12V (T30) (najlepiej przez przelacznik) na cewke odpowiedniego przekaznika w bagazniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori od S4? nie wiem, ale mogę być chętny jeśli takowe masz i jeśli podejdą do mnie :grin: a tak serio to na allegro widzę 200-300zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od S4? nie wiem, ale mogę być chętny jeśli takowe masz :grin:

Tak S4 RS4 obudowy po 2010 roku ( te mniejsze :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś nie mógł mieć większych :decayed: a tak serio to zastanawiałem się czy nie wymienic lusterek na mniejsze... bo te duże wyglądają strasznie :thumbdown: jak je porównasz? a cena to jak pisałem, 200-300 zł sztuka na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem na te mniejsze :wink: fajniej sie składają :decayed:

Ja też, za satynowe nakładki płaciłem po 350, ale z jakiś rok temu:wink:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

A4 8K B8 A5 5D LISTWY KARBON KARBONY SLINE DEKORY (3074395639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może ktoś będzie chętny :wink: cena trochę wysoka, ale.....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gosc z Aukcji podprowadził mi fotele z S4 :wink:

Mialbym u siebie te listwy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się Grześ ? ja fotele S4 czarno białe wyrwałem za niezłą cene z Darłowa 6500, swoje całe czarne (angole) S4 sprzedałem za 6200 do Niemcowni:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem na te mniejsze :wink: fajniej sie składają :decayed:

Ja też, za satynowe nakładki płaciłem po 350, ale z jakiś rok temu:wink:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

A4 8K B8 A5 5D LISTWY KARBON KARBONY SLINE DEKORY (3074395639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może ktoś będzie chętny :wink: cena trochę wysoka, ale.....:naughty:

jest Gość na forum który ORI listwy przerabia na carbon. koszt około 1000 z ramkami zegarów.

były w ogóle listwy Crabon bez napisu :quattro:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem na te mniejsze :wink: fajniej sie składają :decayed:

Ja też, za satynowe nakładki płaciłem po 350, ale z jakiś rok temu:wink:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

A4 8K B8 A5 5D LISTWY KARBON KARBONY SLINE DEKORY (3074395639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może ktoś będzie chętny :wink: cena trochę wysoka, ale.....:naughty:

jest Gość na forum który ORI listwy przerabia na carbon. koszt około 1000 z ramkami zegarów.

były w ogóle listwy Crabon bez napisu :quattro:?

Chyba nie było :wink: a przynajmniej nie spotkałem się do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...da sie zrobic tak, aby gniazdo zapalniczki dzialalo bez wlaczenia stacyjki?:wink:

Nie wiem czy z poziomu softu da sie cos zrobic, mnie sie nie udalo. Fizycznie wystarczy podac stale +12V (T30) (najlepiej przez przelacznik) na cewke odpowiedniego przekaznika w bagazniku :)

chodzi o glowny gniazdo 12V - fajnie by bylo jakby sie to dalo zrobic. Poki co nie znalazlem, ani zadnego kodowania, ani innego sposobu wlaczenia tego.

W a3 kolega ma, i mu dziala normalnie, wiec na pewno jest jakis sposob :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A3 też miałem. a to tylko dlatego, że nie miałem pakietu dla palących i zamiast zapalniczki było gniazdo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nienajgorzej sie stalo, ze to G450. Balem sie, ze DPF niedomaga, a tu sie okazuje, ze ma 0,21 l sadzy wiec chyba jeszcze posmiga.

Pytalem w berlinskim aso - 65 jurkow, tyle, ze na ebayu sprzedaja oryginaly po 41... Ustalam numer czesci z jednym sprzedawca i zamawiam.

NEU Audi Differenzdrucksensor DPF Sensor A3 A4 A6 TT G450 Drucksensor Filter | eBay

Gdyby ktos mial akurat otwarty katalog i mogl potwierdzic numer.. A4 '08 silnik CAPA...

Zrobie fotki przy wymianie i opisze dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...