Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Please please napisz, robi się coraz cieplej i czekam aby zmienić lampki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Spokojnie :wink: aż dziwne ze mało ktos wczesniej chciał .

Ja nawet pisałem do Ciebie ze 2 razy ale przez zimę i brak ocieplonego miejsca do zabawy odpuściłem do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro ze nie wszystkim odpowiadam na zadawane pytania na PW pewnie skasowałem ..........przyznaje się .

Mam non stop zapchaną skrzynke :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto nie pisał do Grzesia - nikt? Tak myślałem :wink:

Skrzynkę to musi kasować co godzinę :kox:

Ja bardzo podziwiam i cenię taką znajomość, bo kto na tym świecie bezinteresownie tak pomaga?

Jak pójdziesz kiedyś do nieba (a na pewno pójdziesz) to przekonasz się, że Bóg ma też audi i razem będziecie rezać, tak aż Gabriel będzie miał grzeszne myśli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ dlatego nikomu nic nie wysyłaj bo ludzie to CH...pewnie nawet dziękuje nie usłyszałeś co? Ujawnij który to cwaniaczek z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziesz kiedyś do nieba (a na pewno pójdziesz) to przekonasz się, że Bóg ma też audi i razem będziecie rezać, tak aż Gabriel będzie miał grzeszne myśli :polew:

juz mam, tylko sie powstrzymuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pójdziesz kiedyś do nieba (a na pewno pójdziesz) to przekonasz się, że Bóg ma też audi i razem będziecie rezać, tak aż Gabriel będzie miał grzeszne myśli :polew:

juz mam, tylko sie powstrzymuje :grin:

a tak myślałem że się ujawnisz... :decayed:

tylko nic głośno nie myśl, bo Ci jednym pierdnięciem/piorunem "Bozia" spali całą instalację :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kiedys byłem wk****ony na to :wink: dam info i sie ukruci w jakimś stopniu to im .

Te i inne osoby sa na naszym FORUM .

Niektórzy kiedys mieli pretensje , ze niektore sterowniki KOMFORT nie da sie ( VCDS ) prawidłowo przekodować .

Do tego trzeba miec poprostu lepszy sprzęt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak myślałem że się ujawnisz... :decayed:

tylko nic głośno nie myśl, bo Ci jednym pierdnięciem/piorunem "Bozia" spali całą instalację :polew:

hahaha:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek dziękuję za pomoc wczorajszą jak i dzisiejszą :drinks::drinks::drinks: jak już mówiłem, do BT zabieram dla Ciebie dobrą flaszkę! jeśli Cię nie będzie choćby na 1 dzień to przekażę komuś z Rzeszowa (chyba mech jedzie) aby Tobie przekazano!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre ale nieuniknione. Zawsze znajdzie się jakiś cwanianiak. Trzeba starać się eliminować takich ludzi z grona znajomych, piętnować jeśli da radę i tyle. Robisz Grzegorz tyle dobrej roboty na forum, tyle dla ludzi, że nawet setka cwaniaków tego nie zepsuje. Masz tutaj, i pewnie nie tylko tutaj, wielki szacunek. Na to trzeba długo pracować, nie przejmuj się śmieciami, niech kręcą swoje małe, żałosne, oszukańcze interesiki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odkryłem dla mnie coś nowego.

A więc mam BT org. Sparowanego z dwoma telefonami (oczywiście nie w jednym czasie ;). Wczoraj potrzebowałem navi, więc odpaliłem sobie na Iphonie Google Maps. Telefon był połączony i jakież było moje zdziwienie kiedy to komunikaty głosowe z Google Maps zabrzmiały w głośnikach samochodowych. Radio przełączało się na opcję telefon podczas komunikatu głosowego i z powrotem na radio po komunikacie. Wyglądało to mniej więcej tak, jakbym wykonywał połączenie, ale fizycznie żadnego połączenia nie było.

Nie mam jak sprawdzić na innej navi (Auto Mapa czy Tom Tom), ale moim zdaniem opcja fajna :). Choć przy krótkich odcinkach może nieco irytować ciągłe przełączanie się radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre ale nieuniknione. Zawsze znajdzie się jakiś cwanianiak. Trzeba starać się eliminować takich ludzi z grona znajomych, piętnować jeśli da radę i tyle. Robisz Grzegorz tyle dobrej roboty na forum, tyle dla ludzi, że nawet setka cwaniaków tego nie zepsuje. Masz tutaj, i pewnie nie tylko tutaj, wielki szacunek. Na to trzeba długo pracować, nie przejmuj się śmieciami, niech kręcą swoje małe, żałosne, oszukańcze interesiki. Pozdrawiam.

ja się pod tym podpisuję :thumbup1:

Damian: masz 3G z HDD czy bez? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian: masz 3G z HDD czy bez? :eusathink:

Nie mam MMI navi tylko basic (kolorowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasługi Grzegorza są bezdyskusyjne i ja jestem bardzo wdzięczny z wkład. Przez prawie 5 lat miałem A4 B6, potem dopiero znalazłem to forum, od tego czasu korzystałem i nadal korzystam bardzo intensywnie z doświadczeń użytkowników oraz przede wszystkim wiedzy jaka tutaj jest dostępna. I powiem tak - przyszło do zmiany auta, pomijając ogromną sympatię do marki to ogromnym naprawdę ogromnym argumentem za kupnem nowszego modelu tego samego auta było właśnie to, że wiele można zrobić samemu dzięki temu forum a więc właśnie m.in. dzięki takim ludziom jak Grzegorz.

A w temacie wykorzystywania wiedzy do zarobku to o ile do wiedzy ktoś dochodzi sam jak Grzegorz nie ma sprawy i jest to zrozumiałe. Ale jeśli ktoś uzyskuje wiedzę z uprzejmości innych osób za darmo a potem próbuje na tym zarabiać to już jest wg mnie jawne chamstwo i powinien być wywalony z grona

Ogromne dzięki i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, pewnie w iPhone masz ustawione w GoogleMaps- communicate via BT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos moze szuka rotorow?

mam18 i 19 cali z prawie nowkami oponami:naughty:

Wojtek ----> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...