Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja dalej z tą kierą walczę i szukam poduszki powiedzie mi dlaczego jedne mają z tyłu dwie wtyki podłączeniowe a jedne mają jedną obie są z tym ringiem chromowym z przodu, jaką ja bym musiał mieć do B8 i żeby pasowała pod tą kierę co wcześniej podawałem bo już zgłupiałem...

Daj jakieś linki do aukcji to Ci napiszę która pasuje :wink:

A4 8K A5 Q5 LIFT PODUSZKA AIRBAG KIEROWCY PASAŻERA (3083438774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Taka na pewno pasuje:wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brat ustrzelił w Wiedniu RS4

gxNcx7c.jpg

ciekawe kiedy na naszych drogach zaczną się pojawiać

Opublikowano

znaczki pewnie już są :)

Opublikowano

Nie ta nie podejdzie, zwróć uwagę na mocowanie, na tej mojej są cztery białe bolce, które wciska się w kierownicę oraz 2 zaczepy, które zatrzaskują się na na wypustkach kierownicy przy wciskaniu poduszki:wink:

---------- Post dopisany 06-04-2013 at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany 05-04-2013 at 19:32 ----------

Bogdan- doszedłeś wczoraj do lewego przeciwmgielnego pinu w komforcie?

Cześć Jarek, dzisiaj rano podłączyłem, przeciwmgielne działają:banan:czarna 17 pinowa, pin 8 i 9:wink: dzięki:hi:

Opublikowano

A co powiecie na to:

zdj_cie_3.jpg

To jest rant maski. Dlaczego?

Opublikowano

Normalka, odpryski od kamyków. Też to mam u siebie w A4 B7.

A z tymi klameczkami to kolega mnie ubiegł :) Też czekam na swoje od RS5.

Ale, żeby nie było zastoju w rezaniu to u lakiernika leży zderzak tył S5, a w kartoniku leży zestaw B&O :D

Opublikowano
Normalka, odpryski od kamyków. Też to mam u siebie w A4 B7.

A z tymi klameczkami to kolega mnie ubiegł :) Też czekam na swoje od RS5.

Ale, żeby nie było zastoju w rezaniu to u lakiernika leży zderzak tył S5, a w kartoniku leży zestaw B&O :D

Szczerze mówiąc, to wygląda jakby wylazło od środka.

Opublikowano
Brat ustrzelił w Wiedniu RS4

http://i.imgur.com/gxNcx7c.jpg

ciekawe kiedy na naszych drogach zaczną się pojawiać

Wczoraj wrocilem z wakacji we wloszech, rs4 widzialem sporo w szwajcarii i pld niemczech. W sume z piec.. Gdzie ten kryzys? ;)

Opublikowano
A z tymi klameczkami to kolega mnie ubiegł :) Też czekam na swoje od RS5.

Ale, żeby nie było zastoju w rezaniu to u lakiernika leży zderzak tył S5, a w kartoniku leży zestaw B&O :D

Klameczki prezentują się super, polecam !:wink:

Wiosna idzie to i czas na rezanie dobry:wink:

Opublikowano

A z tymi klameczkami to kolega mnie ubiegł :) Też czekam na swoje od RS5.

wnerwiasz mnie :decayed: drogie?

Opublikowano

Witam

Podpowiedzcie mi czy występowała taka opcja żeby grill był chrom ramki na szybach chrom a reling czarny w B8?

I czy w roku modelowym 2010 ledy z tyłu były w standardzie czy w opcji?

Rozglądam się za B8 dlatego pytam

Opublikowano

A z tymi klameczkami to kolega mnie ubiegł :) Też czekam na swoje od RS5.

wnerwiasz mnie :decayed: drogie?

KLAMKI AUDI RS5 (3154056869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

I czy w roku modelowym 2010 ledy z tyłu były w standardzie czy w opcji?

Rozglądam się za B8 dlatego pytam

zawsze w a4 to tylko opcja była nie standard niestety...zreszta nadal tak jest ze nie ma ledow w standardzie

Opublikowano
Witam

Podpowiedzcie mi czy występowała taka opcja żeby grill był chrom ramki na szybach chrom a reling czarny w B8?

I czy w roku modelowym 2010 ledy z tyłu były w standardzie czy w opcji?

Rozglądam się za B8 dlatego pytam

tak, występowała opcja. w 2010 ledy był w standardzie o ile miałeś przednie lampy bi-xenon. jak są zwykłe żarówki to i tył są zwykłe :wink:

A z tymi klameczkami to kolega mnie ubiegł :) Też czekam na swoje od RS5.

wnerwiasz mnie :decayed: drogie?

KLAMKI AUDI RS5 (3154056869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dzięki :hi:

Opublikowano

A z tymi klameczkami to kolega mnie ubiegł :) Też czekam na swoje od RS5.

Będę miał na pewno taniej :)

Opublikowano

tak ja w swojej 2010 zmieniałem na poliftowe led. :wink:

Opublikowano

Dzięki no a co z chromami to też dowolna konfiguracja?

Opublikowano

przecież napisałem, że występowała taka opcja. za chromy trzeba było dopłacać

Opublikowano
A co powiecie na to:

http://s14.postimg.org/v0azh523x/zdj_cie_3.jpg

To jest rant maski. Dlaczego?

:shock3::shock3::shock3:

No właśnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.