Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli "M" nie obsługuje bixa!

A juz myślałem że podejdzie :/

iPad Tapatalk HD

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wie ktos czy modul DAB bedzie odtwarzal w PL naziemne cyfrowe stacje radiowe DVB-T?

Mam u siebie DAB, ale w zachodniej Polsce nigdzie mi nie dzialal - nic nie znajduje.

Dziala natomiast fajnie w Niemcowni i Beneluxie.

Nie działa w PL:kwasny: Z ori tunerem TV jest to samo:facepalm:

Opublikowano

- 8K0 907 063 D

Obsługuje grzane stołki, pakiet QQ1 i bixenony.

Opublikowano

BOSE w B8 jest takie jak w C6? Ile jest głośników?

Opublikowano

w B8 nie ma BOSE. jest tylko zwykły, Audi Sound System i B&O.. Grzesiu, zdjąłem tą osłonę pod kierownicą i nie znalazłem MCE :grin: tylko pełno bezpieczników..

bezpp.jpg

w dobrym miejscu chociaż szukałem?

Opublikowano

Jędrzej jak odchylisz ten zawias z bezpiecznikami, ku twojemu jednemu i dobremu oku ukarze się moduł, nawet go Waćpanie kawałeczek widać: z tą szarą i różową wtyką :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie masz VAGa żeby sprawdzić zamiast się bawić w odkręcanie śrubek ?? :decayed:

Opublikowano
- 8K0 907 063 D

Obsługuje grzane stołki, pakiet QQ1 i bixenony.

:thumbup1: na takie odpowiedzi czekam :decayed:

............dawać te numery :naughty:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

:naughty:

OEM Audi A4 8K BOSE loudspeaker grille - BKS-Tuning

Opublikowano

To było to bose czy nie:decayed:

Opublikowano

Ja tez bylem wlasnie sprawdzic i mam z koncowka D i mam bix i jeszcze pare pier**l:wink:

Opublikowano

Nawet nie wiedzialem ze mam taki skarb w aucie:wink:

Opublikowano
Na FORUM opisałem tylko z tym sterownikiem i handlarze ceny podnieśli :grin:

Na pewno są zarejestrowani na forum :kox:

Audi concert musi mieć wzmacniacz z tylu po lewej? Mod´11; MMI3G - i u mienia niet... Jest na to kod na wlepce?:eusathink:

Opublikowano
Na FORUM opisałem tylko z tym sterownikiem i handlarze ceny podnieśli :grin:

Na pewno są zarejestrowani na forum :kox:

Audi concert musi mieć wzmacniacz z tylu po lewej? Mod´11; MMI3G - i u mienia niet... Jest na to kod na wlepce?:eusathink:

wzmak jest juz w MMI 5F , jedynie B&0 ma wzmaka pewnie

Opublikowano

U mnie w BO wzmak tam siedzi. Wersja z subem ;)

Opublikowano

Panowie trzymajcie kciuki, właśnie moje B8 walczy z Aligatorem ;)

Seria 256KM 543 NM :)

Opublikowano
Panowie trzymajcie kciuki, właśnie moje B8 walczy z Aligatorem ;)

Seria 256KM 543 NM :)

niezle, chyba jedno z mocniejszych :wink:

jaki przebieg ma auto?

Opublikowano
Panowie trzymajcie kciuki, właśnie moje B8 walczy z Aligatorem ;)

Seria 256KM 543 NM :)

niezle, chyba jedno z mocniejszych :wink:

jaki przebieg ma auto?

41 tys.

Aligator twierdzi, że mocniejszej serii nie miał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.