Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hehe już moge ładować emotki:decayed: dzieki. A5 wypasiona:thumbup1:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki, ale do wypasionego jeszcze paru rzeczy brakuje :wink:

Opublikowano
Pozatym jak ktoś ma zrobione już ledy to wystarczy zrobic identyczna instalacje do led i kodowanie i musi działać.

Nie skumałem....

Opublikowano
Pozatym jak ktoś ma zrobione już ledy to wystarczy zrobic identyczna instalacje do led i kodowanie i musi działać.

Nie skumałem....

Np. Ja mam zrobione ledy już. Ty chcesz ledy. Patrzysz jak mam instalacje ,połączenia do MK i robisz tak samo pózniej kodowanie i koniec. Co wtym niezrozumialego?

Opublikowano
Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził:decayed:

Chodziło mi o wczorajszy dzień, bo już słaby byłem:decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Sprzedales B6?

Jeszcze nie:wink:

Opublikowano
Ja także. Długo nie wytrzymam bez ledów:decayed::decayed::decayed:

Mówiłeś, że nie będziesz za dużo modził:decayed:

Każdy tak mowi, bo bardzo chce zmienic auto i mysli ze to juz i tak duzo :wink:

Pierwsze spotkanie na miescie z lepszą wersją i ..............

Panowie nie oszukujmy sie -- to jest silniejsze od Nas :thumbup:

Łukasz, masz rację jak cholera :kox:dokładnie tak to wygląda, a dodatkowo poczytać posty Grześka i to co wymodził i człowiek całkowicie wymięka:slina:

Opublikowano

Kupiles b8 puma?

Opublikowano
Jak coś, to Bogdan i ja mamy dużo używanych komfortów na sprzedaż (jakieś 2 euro palety)

Kurka, to ja się po jakiś ASO tułam, a tu sieja komfortami:doh:

Do 2.0 benzyna mod.2011 pełne jajko proszę!

Jak by u kogoś sprawny, a nie potrzebny się walał, to ja bym reflektował:

8K0 907 064 CQ 868MHZ :wink:

Opublikowano

CQ czy DQ?

Opublikowano
Kupiles b8 puma?
Kupił:naughty:
Opublikowano

Panowie, zna ktoś może firmę Euro Car Audio na Fordońskiej 2 z Bydgoszczy ?:wink:Jeśli tak to jakie opinie są o niej ?:hi:

Opublikowano

dosyć znana firma w moim mieście, a co od nich potrzebujesz? :wink:

Opublikowano
dosyć znana firma w moim mieście, a co od nich potrzebujesz? :wink:

Wysłałem Ci na PW:wink:

Opublikowano
CQ czy DQ?

Przecież druckowanymi napisałem:decayed: Tak, CQ :wink:

Opublikowano
Czy ukryte MENU 3G low odblokowuje sie jak High :eusathink:

tak samo

nie mówimy tu o mmi basic, oczywiście

Opublikowano

Prośba do speców którzy dysponują aktualna ETKĄ: potrzebuje Nr końcówki wydechu z Audi TT Coupe S-Line Competition 2012 http://3.bp.blogspot.com/-8wS5hjLnY_M/T_MZm6l6cUI/AAAAAAAIJCs/Ve5QoBoF9gI/s1600/Audi-TT-Coupe-S-Line-Competition-4.jpg

Opublikowano
Prośba do speców którzy dysponują aktualna ETKĄ: potrzebuje Nr końcówki wydechu z Audi TT Coupe S-Line Competition 2012 http://3.bp.blogspot.com/-8wS5hjLnY_M/T_MZm6l6cUI/AAAAAAAIJCs/Ve5QoBoF9gI/s1600/Audi-TT-Coupe-S-Line-Competition-4.jpg

numeru nie znam ale jeśli ci to pomoże to na ebay.de masz tych końcówek dość dużo i czarne i srebrne...

Opublikowano

Łukasz, bez przeróbek do manuala nie pasuje, inna jest średnica trzpienia i mocowanie:wink: ja mam u siebie taką, ale musiałem rozwiercać otwór:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.