Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pomaluj na czarno, to jedyny słuszny kolor na ramkę grula :naughty:

No właśnie mam kratki czarne w połysku i zaczyna to schodzić na paru szczebelkach. Wolałbym chyba wymienić na czarny grill S5, ale dostać go strasznie ciężko

Eee AUDI S5 GRILL CZARNY PDC (3309271738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co może być powodem nie działającego komputera pokładowego oraz MMI 3g

dodam że auto kumpla stało 2 tyg na zewnątrz nie było przez ten czas ruszane...

Opublikowano

resetowałeś? rozładował Ci się aku?

Opublikowano
Co może być powodem nie działającego komputera pokładowego oraz MMI 3g

dodam że auto kumpla stało 2 tyg na zewnątrz nie było przez ten czas ruszane...

Podłączałeś kompa ? , moze jakies błedy pokaze....

Rożnie bywa, jakis gryzon, moze jakiś bezpiecznik :wink:

Opublikowano

reset nic nie daje, akumulator chyba dobry bo kolega odpalił auto, kompa niestety na chwilę obecną nie podłącze bo auto w niemczech jest... wiecie który bezpiecznik za to jest odpowiedzialny?

Opublikowano
Pomaluj na czarno, to jedyny słuszny kolor na ramkę grula :naughty:

No właśnie mam kratki czarne w połysku i zaczyna to schodzić na paru szczebelkach. Wolałbym chyba wymienić na czarny grill S5, ale dostać go strasznie ciężko

Eee AUDI S5 GRILL CZARNY PDC (3309271738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No właśnie, takie coś mam u siebie tylko S4. I tu jest problem co zrobić z ty,m znaczkiem S4, jak się go wyjmie to zostaje podstawa pusta wiec nie może być bez znaczka, S-Line nie pasuje Quatro nie pasuje, a jeździć traktorem z S4 na przodzie ... trochę lipa. Chociaż już miałem pytania czy to S4 :grin:

Macie jakiś pomysł co tam wstawić ...

Opublikowano

Nie da rady tak zrobić , w liczniku masz diode (czujnik) ktory w zaleznosci od natezenia swiatła podswietla zegary :wink:

Jest to mało widoczna kropka koło km/h

Czyli wystarczy zakleic i bedzie jasno non stop?

Ja mam auto, ale kolega w a5 placze...

Opublikowano
Macie jakiś pomysł co tam wstawić ...

może: Turbo :facepalm:

a tak na serio znajdź jakiś mały znaczek dope :wink:

Opublikowano

Nie da rady tak zrobić , w liczniku masz diode (czujnik) ktory w zaleznosci od natezenia swiatła podswietla zegary :wink:

Jest to mało widoczna kropka koło km/h

Czyli wystarczy zakleic i bedzie jasno non stop?

Ja mam auto, ale kolega w a5 placze...

potestowac trzeba :decayed:

Opublikowano

Nie da rady tak zrobić , w liczniku masz diode (czujnik) ktory w zaleznosci od natezenia swiatła podswietla zegary :wink:

Jest to mało widoczna kropka koło km/h

Czyli wystarczy zakleic i bedzie jasno non stop?

Ja mam auto, ale kolega w a5 placze...

Chyba jest odwrotnie, jak zakleisz to nie będzie podświetlenia:wink:

Opublikowano

Chyba jest odwrotnie, jak zakleisz to nie będzie podświetlenia:wink:

No właśnie:wink:
Opublikowano

no raczej wtedy będzie stale tak jakby była ciemna noc

Opublikowano
no raczej wtedy będzie stale tak jakby była ciemna noc

W nocy nie korzysta z czujnika tylko z włączonych świateł a w dzień przy wyłączonych światłach z czujnika w liczniku:wink:

Opublikowano

poranna dokładka wydechu

20130613080132.jpg

20130613080106.jpg

Opublikowano

No Jareczku, widzę, że modzisz ostatnio coraz więcej:wink:, fajnie wygląda:thumbup1: ori ?

Opublikowano

panowie ma ktos na zbyciu tylni sline dyfuzor(sedan) na wydech po obu stronach?? bez kratki :wink:

Opublikowano

A co ty na ori już nie miałem sił szukać i szukać w dobrych pieniądzach,

a jak były to jak by ktoś po betonie przejechał i podeptał :kwasny:

Prosto z Chin jak zamówiłem żarówki led dwukolorowe, to wziąłem te na próbę, powiem że są nawet OK

Tylko jak głęboko zajrzysz pod zderzak to widać opaski...

Opublikowano
A co ty na ori już nie miałem sił szukać i szukać w dobrych pieniądzach,

a jak były to jak by ktoś po betonie przejechał i podeptał :kwasny:

Prosto z Chin jak zamówiłem żarówki led dwukolorowe, to wziąłem te na próbę, powiem że są nawet OK

Tylko jak głęboko zajrzysz pod zderzak to widać opaski...

Wyglądają dobrze:wink:a kto Ci pod zderzak będzie zaglądał:decayed:

Opublikowano

gruby chrom, fajna siatka wewnątrz i cena zajefajna :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.