Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam kiery z audii tt (scieta) sline multi z biala nicia bez dsg . Prosze o info lub namiar na kogos kto ma.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Szukam kiery z audii tt (scieta) sline multi z biala nicia bez dsg . Prosze o info lub namiar na kogos kto ma.
Niewek ma chyba jeszcze taką miałem się z nim podmieniać ale plany się pozmieniały http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kierownica-r8-tt-s-line-mozliwa-zamiana-2000-zl-modul-tasma-289240/ :wink:
Opublikowano

Panowie gdzie najlepsza cena za komplet dwumasa? moze ktos ma jakis namiar?

Opublikowano
Panowie gdzie najlepsza cena za komplet dwumasa? moze ktos ma jakis namiar?

Na FORUM masz dzik lub TOM77 :wink:

Opublikowano
Panowie gdzie najlepsza cena za komplet dwumasa? moze ktos ma jakis namiar?

Na FORUM masz dzik lub TOM77 :wink:

Thnks , widze WRC zę zmiana kolorku :naughty: Gratulejszyn

Opublikowano
Panowie gdzie najlepsza cena za komplet dwumasa? moze ktos ma jakis namiar?

Na FORUM masz dzik lub TOM77 :wink:

dlaczego zzieleniales? :decayed:

Opublikowano

SACHS komplet dwumas sprzeglo w jednym opakowaniu cena 2050 zł.

dobra cena ja za swój kpl sachs płaciłem 2500zł plus montaż :kwasny:

Opublikowano

Jarek ile płaciłeś za wymianę ? ASO czy serwis jakiś?

Opublikowano

Panowie, byłby ktoś chętny na moje 19tki? ORI koła od S5, 19x8,5" ET 32. Same felgi, bez opon!

Wysłane z Audi

Opublikowano
Panowie, byłby ktoś chętny na moje 19tki? ORI koła od S5, 19x8,5" ET 32. Same felgi, bez opon!

Wysłane z Audi

Pisz na PW jaka cena jaki stan etc

Opublikowano

odpiszę tutaj, tak jak odpisałem Gibonsowi na PW. stan felg idealny, raczej proste (12.11 mam zmianę kół na zimowe i poproszę żeby sprawdzili czy rzeczywiście są proste), cena.. tak jak patrzę to bez opon mało ich jest więc rozważę różne oferty. możliwa zamiana na ORI koła, wzór z RS6 C6 numery 8T0 albo Rotory z A5 -> tylko 19 cali!

Opublikowano
Jarek ile płaciłeś za wymianę ? ASO czy serwis jakiś?

robiłem to w KingSoftcie w Sączu chyba 3200zł za całość :wink:

Opublikowano

Panowie jak zwykle bujam się z planami zmiany felg na wiosnę i tak jakoś oglądam te aukcje i sam nie wiem najchętniej bym takie coś upchał:

audi-a4-bari-28.jpg

Znalazłem takie felgi i po zastosowaniu dystansów wyjdzie z przodu ET 25 a z tyłu 28 felga z przodu 9J a tył 10J w ogóle czy jest szansa upchać to żeby nie trzeba rolować nadkoli i jeszcze jedno jak z oponami, żeby z przodu i z tyłu był podobny naciąg na feldze przy różnicy 1cala w szerokości felg...każda opinia mile widziana:hi:

Opublikowano

jak widać na foto da się :slina:

Opublikowano
Panowie jak zwykle bujam się z planami zmiany felg na wiosnę i tak jakoś oglądam te aukcje i sam nie wiem najchętniej bym takie coś upchał:

http://www.tuningcaffe.com/wp-content/uploads/2012/09/audi-a4-bari-28.jpg

Znalazłem takie felgi i po zastosowaniu dystansów wyjdzie z przodu ET 25 a z tyłu 28 felga z przodu 9J a tył 10J w ogóle czy jest szansa upchać to żeby nie trzeba rolować nadkoli i jeszcze jedno jak z oponami, żeby z przodu i z tyłu był podobny naciąg na feldze przy różnicy 1cala w szerokości felg...każda opinia mile widziana:hi:

To felgi bmw?

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano
Panowie jak zwykle bujam się z planami zmiany felg na wiosnę i tak jakoś oglądam te aukcje i sam nie wiem najchętniej bym takie coś upchał:

http://www.tuningcaffe.com/wp-content/uploads/2012/09/audi-a4-bari-28.jpg

Znalazłem takie felgi i po zastosowaniu dystansów wyjdzie z przodu ET 25 a z tyłu 28 felga z przodu 9J a tył 10J w ogóle czy jest szansa upchać to żeby nie trzeba rolować nadkoli i jeszcze jedno jak z oponami, żeby z przodu i z tyłu był podobny naciąg na feldze przy różnicy 1cala w szerokości felg...każda opinia mile widziana:hi:

ejj.. poczekaj aż ja sprzedam moje, a wtedy Ty wystaw swoje.. żeby nie było konkurencji :grin:

Opublikowano
Panowie jak zwykle bujam się z planami zmiany felg na wiosnę i tak jakoś oglądam te aukcje i sam nie wiem najchętniej bym takie coś upchał:

http://www.tuningcaffe.com/wp-content/uploads/2012/09/audi-a4-bari-28.jpg

Znalazłem takie felgi i po zastosowaniu dystansów wyjdzie z przodu ET 25 a z tyłu 28 felga z przodu 9J a tył 10J w ogóle czy jest szansa upchać to żeby nie trzeba rolować nadkoli i jeszcze jedno jak z oponami, żeby z przodu i z tyłu był podobny naciąg na feldze przy różnicy 1cala w szerokości felg...każda opinia mile widziana:hi:

ejj.. poczekaj aż ja sprzedam moje, a wtedy Ty wystaw swoje.. żeby nie było konkurencji :grin:

Ja za dobra cene moge przygarnac jeden kpl. :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Spokojnie bez paniki Jędrek dopiero się przymierzam w zeszłym roku też plany były i widzisz na czym w tym sezonie jeździłem ogólnie to ciężki temat z jakimiś ori 19" żeby naprawdę miały pier.......cie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.