Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spokojnie bez paniki Jędrek dopiero się przymierzam w zeszłym roku też plany były i widzisz na czym w tym sezonie jeździłem ogólnie to ciężki temat z jakimiś ori 19" żeby naprawdę miały pier.......cie...

żart oczywiście :wink: ja też się przymierzam.. ale raczej wystawię swoje. 12 listopada wymieniam na zimówki, sprawdzę czy proste i wrzucam do działu sprzedam i na allegro. już kilka ORI wzorów mam na oku :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty szukasz rotorów dzwoniłeś do gościa bo wg mnie cena spoko jak za ori:wink:

19'' AUDI Rotor S4 S5 8K 8T S-Line felgi ORYGINAL (3645529421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Panowie jak zwykle bujam się z planami zmiany felg na wiosnę i tak jakoś oglądam te aukcje i sam nie wiem najchętniej bym takie coś upchał:

http://www.tuningcaffe.com/wp-content/uploads/2012/09/audi-a4-bari-28.jpg

Znalazłem takie felgi i po zastosowaniu dystansów wyjdzie z przodu ET 25 a z tyłu 28 felga z przodu 9J a tył 10J w ogóle czy jest szansa upchać to żeby nie trzeba rolować nadkoli i jeszcze jedno jak z oponami, żeby z przodu i z tyłu był podobny naciąg na feldze przy różnicy 1cala w szerokości felg...każda opinia mile widziana:hi:

ejj.. poczekaj aż ja sprzedam moje, a wtedy Ty wystaw swoje.. żeby nie było konkurencji :grin:

Ja za dobra cene moge przygarnac jeden kpl. :D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Dobra tzn. ile???

Opublikowano

już je widziałem. 2 sztuki z A4 i 2 sztuki z A5 :thumbdown: jeżeli rotory to chcę 4 sztuki z A5. u mnie musi być ET max 33 bo i tak są mega schowane.. zwłaszcza z tyłu :facepalm:

Opublikowano
już je widziałem. 2 sztuki z A4 i 2 sztuki z A5 :thumbdown: jeżeli rotory to chcę 4 sztuki z A5. u mnie musi być ET max 33 bo i tak są mega schowane.. zwłaszcza z tyłu :facepalm:

Ale gościu w opisie ma, że posiada drugi komplet z A5 z ET33:naughty:

Opublikowano
już je widziałem. 2 sztuki z A4 i 2 sztuki z A5 :thumbdown: jeżeli rotory to chcę 4 sztuki z A5. u mnie musi być ET max 33 bo i tak są mega schowane.. zwłaszcza z tyłu :facepalm:
Czytaj aukcje gość ma 4 szt. do A5:naughty:
Opublikowano

Wladi byłem pierwszy:banan:

Opublikowano
Wladi byłem pierwszy:banan:
A to jakieś wyścigi dzisiaj czy jak:eusathink::grin::grin:
Opublikowano
Wladi byłem pierwszy:banan:
A to jakieś wyścigi dzisiaj czy jak:eusathink::grin::grin:

Nie no , ale czas mamy podobny:decayed:

Opublikowano

W sumie tak:grin::wink:

Opublikowano
jak widać na foto da się :slina:

No to widzę, że się da chodzi mi głównie o to czy będzie trzeba coś z błotnikami robić i jakie opony na to założyć, żeby naciąg był podobny

Opublikowano

na 9 cali 215, na 10 225 :naughty:

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

jakie są wymiary żeby właściwie przykleić znaczki s-line na błotnikach ??

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

żeby zdemontować tapicerki drzwi trzeba jakieś narzędzia?? czy wystarczy szarpnąć jak w b6/b7 ??

Opublikowano

w takim razie trzeba coś poszukać i zakupić

Opublikowano

Polecam. Dobry towar:D

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Tylko teraz trzeba wiedzieć jeszcze jak się czymś takim obsługiwać...ja to bym konserwy tymi kluczami otwierał:polew::polew::wink:
Opublikowano

jeszcze tylko musze znać właściwą pozycję znaczków na błotnikach i mogę rezać:decayed: może ktoś pomierzy?? :whistling:

Opublikowano
jeszcze tylko musze znać właściwą pozycję znaczków na błotnikach i mogę rezać:decayed: może ktoś pomierzy?? :whistling:

Daj maila to ci wysle

Opublikowano

Dwa szybkie pytania.

Żeby zamontować zmieniarkę CD to schowek musi być jakoś dedykowany jak w B6?

Jakie dobre ledy można wpakować w przeciwmgielne?

Opublikowano
Dwa szybkie pytania.

Żeby zamontować zmieniarkę CD to schowek musi być jakoś dedykowany jak w B6?

Jakie dobre ledy można wpakować w przeciwmgielne?

No powinieneś mieć schowek pod zmieniarke a ledów jest od kulania może chłopaki coś doradzą :thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

Chociaż u Was to zmieniarka chyba jest w bagażniku:what:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.