Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

problem w tym, ze mieszek tez nie jest w najlepszym stanie :wink:

ale pomalu tak szukam, z czego mozna by przelozyc :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A ja mam taką sprawę. Jak wiadomo, można włączyć przeciwmgłowe jako doświetlenie zakrętów. Jak również wiadomo, gówno to daje. Czy w związku z tym, myślał ktoś z Państwa o tym, żeby przerobić je tak, żeby naprawdę doświetlały?

Ja to bym jakiegos xenona na wsteczny zamontowal bo jest tak marne ze masakra, w sedanie nic nie widac kórfa do tylu :kwasny:

Opublikowano
A ja mam taką sprawę. Jak wiadomo, można włączyć przeciwmgłowe jako doświetlenie zakrętów. Jak również wiadomo, gówno to daje. Czy w związku z tym, myślał ktoś z Państwa o tym, żeby przerobić je tak, żeby naprawdę doświetlały?

bez przesady.. niewiele, ale coś tam daje :decayed:

Opublikowano

ja się zawsze śmieje jak widzę auta jak "mrugają halogenami" na skrzyżowaniach :wink:

Opublikowano
ja się zawsze śmieje jak widzę auta jak "mrugają halogenami" na skrzyżowaniach :wink:

A ja nie bo nie którzy nie raczą włączyć kierunkowskazu i chociaż po tym idzie poznać co zamierza zrobić

Opublikowano
ja się zawsze śmieje jak widzę auta jak "mrugają halogenami" na skrzyżowaniach :wink:

Jakiś czas temu, jak doświetlanie zakrętów nie było takie popularne, kumpel mówi do mnie oburzony: "Kur#@, co ludzie mają z tymi halogenami, że albo świeci im się jeden albo migają na zmianę?!" :grin:

Opublikowano

Panowie, istnieje mozliwosc, aby po przekreceniu rolki na kierwonicy piosenka przeskoczyla na nastepna, chodzi mi o to aby przeskoczyla na nastepna, a nie, ze pokazuje sie lista i trzeba wybrac?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Panowie, istnieje mozliwosc, aby po przekreceniu rolki na kierwonicy piosenka przeskoczyla na nastepna, chodzi mi o to aby przeskoczyla na nastepna, a nie, ze pokazuje sie lista i trzeba wybrac?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Chyba Cię trochę poniosło. :wink:

Opublikowano

Dlaczego? :P W B7 tak miałem, że jak przewinąłem rolkę w dół, to przeskakiwało na następną piosenkę, a w B8 mam tak, ze jak dam rolką w dół, pojawia się lista piosenek, trzeba wybrać i kliknąc rolką:wink:

Opublikowano

I raczej tego nie zmienisz.

Opublikowano

Siema,

czy wie ktoś czy wszystkie kierownice trójramienne multifunkcyjne w poliftach są zamienne P&P? Poduchy to wiem ze są rożne ze mogą mieć dwa lub jeden ładunek tak? Ale czy przez to sama kiera nie jest inna w tych dwóch przypadkach ?

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Acha No i szukam kiery s-line bez poduchy do polifta z białą nicia - jest tego sporo na allegro ale może kto znajomy posiada na handel?

Opublikowano
Panowie, istnieje mozliwosc, aby po przekreceniu rolki na kierwonicy piosenka przeskoczyla na nastepna, chodzi mi o to aby przeskoczyla na nastepna, a nie, ze pokazuje sie lista i trzeba wybrac?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Chyba Cię trochę poniosło. :wink:

Mnie też to denerwuje. W B6 przeskakiwanie na następna ale tu jest inaczej:kwasny:

Opublikowano
Siema,

czy wie ktoś czy wszystkie kierownice trójramienne multifunkcyjne w poliftach są zamienne P&P? Poduchy to wiem ze są rożne ze mogą mieć dwa lub jeden ładunek tak? Ale czy przez to sama kiera nie jest inna w tych dwóch przypadkach ?

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Acha No i szukam kiery s-line bez poduchy do polifta z białą nicia - jest tego sporo na allegro ale może kto znajomy posiada na handel?

Pisz do Siemiana, wczoraj kupilem u Niego nowke , mial jeszcze jedna chyba:cool:

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4

Opublikowano

Właśnie poskładałem lampę, którą siknąłem na czarny mat (podkład+lakier czarny satynowy do zderzaków odporny na ścieranie) efekt:

DSC_0078.jpg

szara obramówka schowka na okulary jest widoczna ponieważ lampa nie jest "zatrzaśnieta" do qupy. I znowu pytanie :facepalm: : podałby ktoś numery przycisków lampeczki tylko, że czarnych(trzech)? Z góry :hi:

Opublikowano
Siema,

czy wie ktoś czy wszystkie kierownice trójramienne multifunkcyjne w poliftach są zamienne P&P? Poduchy to wiem ze są rożne ze mogą mieć dwa lub jeden ładunek tak? Ale czy przez to sama kiera nie jest inna w tych dwóch przypadkach ?

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Acha No i szukam kiery s-line bez poduchy do polifta z białą nicia - jest tego sporo na allegro ale może kto znajomy posiada na handel?

Kierownice wszystkie są zamienne, tylko multifunkcje się różnią, multi od A1, A3, A6,7 i 8 nie będzie dzialać w A4, A5 i Q5, mówimy oczywiście o poliftach :wink:

Opublikowano
Siema,

czy wie ktoś czy wszystkie kierownice trójramienne multifunkcyjne w poliftach są zamienne P&P? Poduchy to wiem ze są rożne ze mogą mieć dwa lub jeden ładunek tak? Ale czy przez to sama kiera nie jest inna w tych dwóch przypadkach ?

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ----------

Acha No i szukam kiery s-line bez poduchy do polifta z białą nicia - jest tego sporo na allegro ale może kto znajomy posiada na handel?

Kierownice wszystkie są zamienne, tylko multifunkcje się różnią, multi od A1, A3, A6,7 i 8 nie będzie dzialać w A4, A5 i Q5, mówimy oczywiście o poliftach :wink:

ok czyli szukac a4/5 i q5 dziękidzięki

Opublikowano

Powiedzcie mi jaka jest dobra cena za kiere polift łamaną oraz poduszkę ?

Opublikowano
Powiedzcie mi jaka jest dobra cena za kiere polift łamaną oraz poduszkę ?

TO zależy czy chcesz sprzedać czy chcesz kupić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.