Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No własnie opony mam nówki zimówki, dlatego trochę mi szkoda. Na wiosnę planuję zrobić chip, myślę, że na 170 - 180 KM i dlatego zastanawiam się nad hamulcami, bo raczej na serii może być słabo, jak sądzisz?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mysle, ze nie bedzie najgorzej... ewentualnie mozesz wrzucic seryjny hamulec z 3.0 TDI do przodu, tak jak chcesz, ale ja na Twoim miejscu bym sie nad tym zastanowil :wink:

przed remapem proponuje zmienic intercooler, przyrost napewno bedzie wiekszy i bezpieczniej w lecie :wink:

Opublikowano

Dzięki za porady:wink:. Chyba faktycznie masz słuszność, skoro nie będzie aż takiej różnicy, to się wstrzymam, a później zamontuje hamulec 345 mm przód i 330 mm tył :wink:

Opublikowano
Dzięki za porady:wink:. Chyba faktycznie masz słuszność, skoro nie będzie aż takiej różnicy, to się wstrzymam, a później zamontuje hamulec 345 mm przód i 330 mm tył :wink:

:thumbup1: - slusznie,

zobaczysz... jak zalozysz set z s4 to bedziesz sie jaral jak berlin w 44' :wink:

to naprawde dobry hamulec

wymien sobie intercooler na ten z 3.0 TDI - koszt okolo 200zl, do tego zwezki i za 300zl masz intercooler

Opublikowano
Dzięki za porady:wink:. Chyba faktycznie masz słuszność, skoro nie będzie aż takiej różnicy, to się wstrzymam, a później zamontuje hamulec 345 mm przód i 330 mm tył :wink:

:thumbup1: - slusznie,

zobaczysz... jak zalozysz set z s4 to bedziesz sie jaral jak berlin w 44' :wink:

to naprawde dobry hamulec

wymien sobie intercooler na ten z 3.0 TDI - koszt okolo 200zl, do tego zwezki i za 300zl masz intercooler

Gabriel rady bardzo dobre dałeś koledze, ale o co kaman z tym coolerem?:wink:

Ja mam hamulce przod S4 tył standard(pewnie wymienię) i naprawdę po sofcie poprawa na duuuuzy plus.

Opublikowano

Gabriel, a ten intercooler od 3.0 tdi pasuje plug & play, czy trzeba jakies rzezby robic? ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Pasuje P&P

Opublikowano

Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?

Opublikowano
Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?

A w jakim silniku ?

Opublikowano

Szuka moze ktos sufitu s line do avanta w dobrej cenie?:)

Opublikowano
Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?

A w jakim silniku ?

Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie :decayed:

Opublikowano
Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?

A w jakim silniku ?

Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie :decayed:

Nie ma takiego silnika w b8 tzn o takim oznaczeniu 170PS to CAHA

Opublikowano
Pasuje P&P

nie pasuje P&P bo jest inna srednica wlotu i wylotu w coolerze (60mm) a rury w 2.0 TDI macie troszke wezsze. Da sie to zalatwic kawalkiem rurki alu/metalowej i zwezka silikonowa :decayed:

jak ktos jest zainteresowany to ja mam taki cooler z mojego auta:wink:

odnosnie coolera to ja radze kazdemu jak sie zabiera za remap w B8 - jest zawsze kilka koni wiecej i w lecie silnik dostaje troszke chlodniejsze powietrze. same plusy wg mnie :wink:

Opublikowano
Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?

A w jakim silniku ?

Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie :decayed:

lopatoliogiczna odpowiedz poniżej twojego poprzedniego posta :grin:

Opublikowano
Pasuje P&P

nie pasuje P&P bo jest inna srednica wlotu i wylotu w coolerze (60mm) a rury w 2.0 TDI macie troszke wezsze. Da sie to zalatwic kawalkiem rurki alu/metalowej i zwezka silikonowa :decayed:

jak ktos jest zainteresowany to ja mam taki cooler z mojego auta:wink:

odnosnie coolera to ja radze kazdemu jak sie zabiera za remap w B8 - jest zawsze kilka koni wiecej i w lecie silnik dostaje troszke chlodniejsze powietrze. same plusy wg mnie :wink:

Średnica tak, ale chodziło mi bardziej o to że wchodzi bez żadnego rezania etc :)

PS Gabriel sąsiad jaki ma cooler bo może bym zmienił u siebie :palacz:

Opublikowano

sasiad JUZ nie ma coolera :grin:

Opublikowano
Ma ktoś BRD + program żeby orientacyjnie zobaczyć jak to jedzie?

A w jakim silniku ?

Dobrze to zapytam łopatologicznie czy ma ktos audi a4 b8 z silnikiem 2,0 tdi o oznaczeniu BRD 170ps i ma zrobiony program bo chciałbym wiedziec orientacyjnie jak to jedzie :decayed:

Nie ma takiego silnika w b8 tzn o takim oznaczeniu 170PS to CAHA

o kurde teraz to jestem w szoku bo byłem pewny że to BRD :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.